נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים
שלום לכולם,
קודם כל כולכם תותחים אמיתיים על העזרה פה!!! פשוט סוגרים פה פינות שלמות לתאילנד, סחטיין!!!

שנית, אני נוסע עם חבר לחודש לתאילנד בשבוע הבא, ואנחנו מתכוונים לעשות טיול בילויים בעיקר עם שילוב מיני כמה שאפשר. אנחנו מחפשים מקומות חזקים בבנגקוק, פטאיה ובדרום שם נוכל למצוא מועדונים כמה שיותר בעלי אופי מיני וזרימה. אני יודע שבעקרון בכל מועדון אפשר לתפוס, אבל יש מועדונים שזה הקטע שלהם אווירת זימה ואפילו חדרים לשימוש האורחים בתוך המועדון. רצוי גם מקומות שהמין שם לא בתשלום אלא כאלה שכולם בנים ובעיקר בנות באים במטרה כזו. אגב יש לא מעט מועדונים כאלה באירופה ובעיקר בברלין.

יש רוד לבוש בחלק מהמועדונים? אם כן מהו??
אשמח לקבל חוות דעת מכל התותחים בפורום...

תודה!!!

2.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 1
למה לך לבזבז 1000 $ לטיסה ,סע לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב,

בקיצור זה בכלל לא המקום להודעה מסוג כזה,

הודעה סגורה
3.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 2
חבר שלי נסע בטיול מאורגן לבנקוק ולקחו אותם בערב למופע בפאטונג.
המופע רשום בתוכנית הטיול.ואתה ודאי מבין לאיזה מופע אני מתכוון.
אני כשאהיה באופן עצמאי לא אוכל להיכנס למופע שכזה מכיוון "שהעקיצות "
שם רבות אני יודע וחבל.
זה בדיוק כשמישהוא ישאל בפורום הולנד על רחוב החלונות האדומים באמסטרדם וכתשובה ישלחו אותו לתחנה המרכזית
הודעה סגורה
4.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 3
זה ממש לא הסגנון,ואולי אני קצת מיושן,אבל אני לא קשה הבנה ,
יש הבדל בין מופע באחד המועדונים ה"מגעילים"בפטפונג- גם כהצגה!,
לבין סגנון השאלות שנשאלו כאן,

אני לא מחזיק את מגן המוסר ,אבל אני לא חושב שפורום זה אמור להכיל שאלות מהסוג הזה,
אבל זה עניינו של מנהל הפורום(הרוזן).

הודעה סגורה
5.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 4
כל מי שאני מספר לו שהייתי בבנקוק שואל אותי מייד.ובמופע בפאטונג היית?וכשהתשובה היא לא כמובן לא מאמינים לי.
ואגב גם למטייל בנקוק יש טיול ערב לשם.עם מונית שממתינה שם עד סוף המופע שהוא בסך הכל 40 דקות.
הסטטיסטיקה אומרת ש70 אחוז מהמטילים לתאילנד הם גברים.ודאי שהתחום הספציפי הזה מעניין אותם ( תצחק אבל גם אשתי מתה לראות את המופע)
ובקשר למגעיל באמת לא יודע.לא ראיתי
הודעה סגורה
המופעים בפאטפונג,ברמה נמוכה מאוד,אתה יכול להיות רגוע,לא הפסדתה כלום Smile
הודעה סגורה
אם למרכז למטייל יש לשם טיול - לך איתם.
ככה בטוח שלא יעקצו אתכם.
הודעה סגורה
8.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 5
מופעי הפינג פונג בפטפונג, הם מלכודת תיירים קלאסית אופיינית, הם ימשכו אותך (המאכרים) בהבטחות שווא למועדון ,ותגלה שאתה מחויב על בירה -סינגה ב 500 בהט לפני הטיפ( כאשר עלות סינגה 60עד 70 בהט) ,במועדון חשוך ואפל,ורק תנסה לא לשלם להם.

אולי יש מועדונים דומים יותר איכותיים באיים ,אבל לא אלה שבפטפונג

אבל כל אחד והבחירות שלו.
הודעה סגורה
9.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 5
Avyon יקירי ..... אזור פטפונג היה מאד פופולרי לפני 15 שנה פחות או יותר.... מאז הלך והתדרדר מבחינת הפשיעה בו (במועדונים). כנראה שיחד עם ירידת קרנו של המקום, הבעלים נאלצים למצוא שיטות תוקפניות יותר לגבות כספים .... שומר נפשו ירחק מהמקום הזה. לא שאין, המועדונים פשוט נדדו למקומות אחרים בעיר ... Shocked

אנחנו נכנסים כאן לנושא רחב שלא המקום והזמן להכנס אליו - אבל לשם השכלה כללית, בכל סוגי הבילויים, מועדונים (כולל זנות), פאבים, מסעדות, אתרי תיירות וכיוצ"ב - אין עירוב בין תאילנדים לזרים. בשונה אולי ממה שזה נראה ממבט שטחי - תאילנדים נוטים להתרחק מזרים ולא להתערבב. למרות שאולי זה יראה לך מוזר - התאילנדים יותר אניני טעם ומעוניינים במקומות על רמה גבוהה יותר. מקום שאליו מגיעים זרים (אני לא מדבר על בודדים) - רמתו תרד והוא ייגמר מבחינת התאילנדים והם יעברו למקום אחר.

המקומות בסגנון פטפונג שהם ברמה הירודה ביותר שיש עם העלובות בזונות של תאילנד, לא מתפתחים בבנגקוק מכיוון שבנגקוק היא בעיקרה עיר תאילנדית לגמרי (ישנם מספר מקומות בודדים שגם הם עמוסי זרים לחלוטין ) ובעלת רמת חיים גבוהה יותר בדרך כלל ממה שתיירות שגרתית מאפשרת לעצמה...... ולכן הם עוברים לפאטאיה - שם ישנה כמות רבה של זרים ודרישה לסוג הזול והירוד יותר.
הודעה סגורה
10.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 5
אם תצליח לשרוד במופעים האלה עשר דקות מגיע לך צל"ש, זה מגעיל ברמות. באתי לתאילנד עם חברים שגם הנשים שלהם רצו לראות את הכאילו מופע הזה, פעם אחת נכנסתי וברחתי מיד, בפעמים עם החברים האחרים כבר לא נכנסתי אפילו. לא מתאים לתאר בפורום מה יש שם למי שלא מכיר אבל זה דוחה והייתי במועדונים בתאילנד.
הודעה סגורה
11.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 10
הודעה סגורה
12.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 11
מה שהולך בברלין שם בכיס הקתן את תאילנד תאמינו לאח שלכם
הודעה סגורה
13.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 12
האם יש איזה מועדונים פאבים מומלצים באיזור של הקאוסן בסגנון של פטאייה?
הודעה סגורה
14.מועדונים בבנגקוק, פטאייה והאיים תגובה ל - 13
לא.
אבל יש בסגנון הזה ב"סוי קאובוי" על יד צומת ASOK על רחוב ה"סוקומוויט"
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו