נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מפה של ארה"ב בעברית
לילה טוב,
האם ידוע לכם היכן ניתן להשיג מפת דרכים של ארה"ב בעברית? המפות של AAA ומישלן הינם באנגלית. בתי בת ה 8.5 הביעה עניין בעודנו בוחנים את המפה שרכשנו לפני זמן מה, אך מעט מתוסכלת מהשפה.
תודה רבה,
אורית
2.מפה של ארה"ב בעברית תגובה ל - 1
לא מכיר מפה בעברית, אבל זה לא אומר שאין.

ראשית, יתכן ולספרי תירות של ארה"ב בעברית מצורפת מפה.
שנית, שוה לבדוק בחנות של ממס"י או של למטייל או של סניף מרכזי של סטימצקי. בכולם יש מבחר של מדריכי טיולים ויתכן וניתן יהיה למצוא שם את מבוקשך.
הודעה סגורה
3.מפה של ארה"ב בעברית תגובה ל - 2
כבר לא זוכרת, אבל אולי באטלס שקונים לבי"ס אפשר למצוא מפה כזו?
הודעה סגורה
4.מפה של ארה"ב בעברית תגובה ל - 1
שלום,

מפת כבישים בעברית קצת קשה לי להאמין שיש (אבל אולי אני טועה כאן. פשוט זה לא נראה לי מוצר שיש לו שוק). מפה מדינית\טופוגרפית של ארה"ב אפשר למצוא באטלסים. באטלס של משה ברור הזכור לי מילדותי, היתה מפה מדינית טופוגרפית מצויינת. מן הסתם הרזולוציה היא לא משהו.
הודעה סגורה
5.זאת הזדמנות טובה ללמוד את האותיות באנגלית תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
6.זאת הזדמנות טובה ללמוד את האותיות באנגלית תגובה ל - 5
אני מכירה את הסיפרונים הקטנים מסדרת "עולם" לאירופה - מצורפת אליהן מפה מתורגמת לעברית, שווה אולי לבדוק אם יש להם כאלה גם לאמריקה.

בעיניי זה נראה תמיד מצחיק ותמוהה - אבל הנה סיבה טובה למה צריך לתרגם מפות!

רבקה
הודעה סגורה
8.מפה של ארה"ב בעברית תגובה ל - 7
וקשור ולא קשור:

משחק נחמד להכרת ארה"ב, מקווה שהגיל מתאים:

http://www.teachers.org.il/titlespages/trivia_usa.html

רבקה
הודעה סגורה
9.מפה של ארה"ב בעברית תגובה ל - 8
תודה רבה לכל המשיבים.
המידע בהחלט יהיה לי לעזר.
אורית.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו