נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.אשמח להמלצה למסעדה-צפון
בוקר טוב לכולם,
אמורה לסגור טיול מחלקתי לעכו והנקרות.עדיין מתלבטת לגבי מסעדה.צריכה המלצה למסעדה ללא פירות ים ובשר לבן.יכולה להיות פתוחה בשבת(כשרות כן,הפעלה בשבת -לא חייבים).
הוצע לנו "אושפזין" בעכו.האם מישהו היה? מכיר?התפריט נשמע מאוד פשוט,כמו במזרחיות ב"שכונה" לא שלא טעים אבל שיגרתי לחלוטין.
יש מסעדה מומלצת בנהריה אולי,ללא פירות ים?האם בראש הנקרה המקומות שווים או תיירותיים חצי מנומנמים?
תקציב של 100-140 לאדם.מקום נחמד לשבת,באוירה נעימה ל14 איש עם שרות די מהיר??
צריכים עוד להספיק לטייל,לשם כך מטיילים Confused
אמה
2.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 1
נראה לי שבמושבים שם על הכביש לימן ובצת יש כמה מקומות מענינים-נחכה להמלצת המומחים.
שווה באמת לראות שילוב טוב של מקום נעים עם שרות יעיל ואוכל טוב במחירים שפויים-וזה לא תמיד פשוט..
בהצלחה ובתיאבון-רונן
הודעה סגורה
3.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 2
המסעדה הלבנונית בשלומי מומלצת מאוד למי שאוהב אוכל מזרחי לבנוני אמיתי והחומוס הכי טעים בארץ.
הודעה סגורה
4.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 3
היי אמה,
מציעה להתקשר לקיבוץ כברי. מישהי הפעילה בקיבוץ מסעדת גורמה. תשאלי אם עדיין המסעדה הזו פועלת, ותבררי מחירים. המידע שלי הוא מלפני 3 שנים...
שיהיה בתיאבון
נילי
הודעה סגורה
5.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 4
נדמה לי שבכברי זו אדלינה ובלימן יש\היתה אסתושה-שתיהן היו מצוינות אך לדעתי החליפו בעלים ובספק אם הרמה הטובה נשמרה.

לגבי הלבנונית האוכל והשרות מצוין אבל לדעתי חווית הישיבה(עיצוב וכו)לא כיפית במיוחד.אם הייתי לוקח טיול של עבודה הייתי מחפש מקום עם אוירה יותר נעימה.האולם ישיבה אפלולי ומעוצב רע לטעמי.

רונן
הודעה סגורה
6.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 5
חן,חן לכם
מצאתי טלפון של מסעדת אדלינה בקיבוץ כברי.בדקתי גם במפה היכן בדיוק נמצא , את עיירות היער השחור אני מכירה יותר טוב Embarassed מחר אבדוק האם היא פועלת ומה יש להם.קצת קשה לקחת את החבר'ה לארוחה בקיבוץ.יותר ממחציתינו קיבוצניקים Laughing והארוחות שלנו בחדר האוכל הם מגבעת חיים.הצורך במסעדה שלא מגישה פירות ים קצת סיבכה אותנו.מסעדה לבנונית בעכו מגישה פירות ים Sad .אבדוק מחר את זאת שבשלומי גם.לא יצאנו לטיול מחלקתי שנתיים.זוכרים?עלינו לאויר עם תוכנת ניהול חדשה?אז היינו מקורקעים(וגם לא יצאנו לחופשות מעט),לכן יש הרגשה שכמעט הכל מותר Laughing אבדוק גם אם כברי במקרה גם לקוחות שלנו?
על "אושפזין, בעכו מישהו שמע?
אמה
הודעה סגורה
7.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 6
השמחה היתה מוגזמת,אדלינה מחוץ לתחום הפעם.גם פירות ים וגם לבן Shocked .
המקום נראה יפה באתר.
אמה
הודעה סגורה
8.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 7
אמה הי
מסעדה מאד מומלצת בנהריה ניקראת בנחלה טל.9512074 מסעדה כפרית נעימה עם אוכל טעים.עד כמה שאני זוכרת אין בה פירות ים.
או מסעדת פינגווין הותיקה בקיצור תהנו
בלהה
הודעה סגורה
9.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 8
אמה בוקר טוב
הבת שלי היתה לפני כחודש וחצי במסעדת הנחלה בנהריה וחזרה משם מרוצה מאד, לגבי כשרות איני יודעת.
טיול נעים. כן, גם את ארצנו הקטנטונת כדאי להכיר. כאשר תטיילו לכיוון עמק הירדן אוכל לעזור לך יותר.
הודעה סגורה
10.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 1
לאמה

המסעדות בעכו הפכו , לטעמי בכל אופן , לתירותיות במיוחד .
לגבי אדלינה - אכן מסעדה טובה שנפסלה משיקולייך .
בנהריה עצמה מעבר לנחלה שהוזכרה ממליץ על אידה או לבעלי כיס קטן יותר אידלה בשתיהן האוכל טוב והמיקום ממש קרוב לטיילת ולגעתון מעולה אבל ... מגישים פירות ים .

בדרך לראש הנקרה ישנה מסעדה די חדשה "אבו נסאר " (לבעלי זכרון מתחם הוימפי בעבר הרחוק ) , למיטב זכרוני ללא לבן או פירות ים - אבל צרייך לוודא אני אהבתי .
מחירים בהחלט נוחים אוכל טעים (סגנון מזרחי )והעיקר .... נוף מקסים ממש אל מול הים ( מצויין לקראת שקיעה ) ניתן לאכול במסעדה עצמה או תחת צלון ענק בחוץ .
אם נראה לך אשיג לך טל .
אם בכ'ז תרצי נהריה אפשרי גם אל פונצו ( בשרי כשר ).
אופציות נוספות ברמת איכות : ארנולדס בנתיב השיירה ומורגנפלד או בסגנון כללי יותר אולי במלון קרלטון .
הודעה סגורה
11.אשמח להמלצה למסעדה-צפון תגובה ל - 10
בוקר טוב,
אין ספק שלאחר ארגוןהטיול אני אכיר את רוב מסעדות בצפון,לפחות מהמלצות והאתרים שלהם Laughing
את פינגווין לצערי גם פסלנו,מסיבת הכשרות.אין הפרדה בין חלב ובשר.ולמרות שאפשר להזמין מראש ארוחה בהפרדה,עדיין הכלים יהיו....
קיבלתי המצלות על מורגנפלד,המחיר קצת מעל התקציב הראה אם נקבל הנחה נלך על זה או על אושפזין בעכו.האמת?אין לי כוח וזה נהיה קצת מסובך מידי עבורי.
עמק יזרעאל באמת יכול לבוא בחשבון לטיול הבא.רק אצטרך לשכנע את החבר'ה שלהביא קיבוצניקים לקיבוץ "שכן" ,זה לא לבוא למסעדה עם סנדוויצ מהבית.
אבדוק היום את הנחלה.
תודה לכולכם,
אמה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו