נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל)
שלום

אני טס דרך איזי גט לבאזל וחזרה

מה הנהלים שם מבחינת מים ומבחינת אוכל מבחינת העליה למטוס?
אני לא הצלחתי להבין מהאתר שלהם

תודה

שי
2.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 1
אפשר בהחלט להכניס מים ואוכל למטוס.
הודעה סגורה
3.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 1
מבחינת חברת התעופה ניתן להכניס אוכל ושתיה למטוס.
מבחינת רשויות שדה התעופה זה משתנה בהתאם למדינה. בארץ מאפשרים להעלות על הטיסות שתיה שהבאתם מהבית, באירופה לא מאפשרים להעביר שתיה או אוכל לא מוצק (מעדני חלב, למשל, טחינה, דבש) בבדיקה הבטחונית, ואם תרצו להעלות שתיה לטיסה תיאלצו לקנות אותה לאחר שתעברו את הבדיקה הבטחונית.

נעה
הודעה סגורה
4.מים מחולקים חינם במטוס תגובה ל - 1
בקידמת המטוס יש ברז וכוסות חד פעמיות, כל אחד יכול לקחת כמה שהוא רוצה.
אפשר כמובן גם לבקש מהצוות אבל הצוות די עסוק.
כך שאין סיבה להעלות מים למטוס.
אם אתם בכל זאת רוצים להעלות מים אז תעבירו בביטחון בקבוק ריק (מותר) ותמלאו מים בטרמינל, או לחילופין קנו בקבוק מים בטרמינל.

אוכל
כל עוד הוא לא מוגדר כנוזל תעלו כמה שאתם רוצים במגבלות מטען היד.
הודעה סגורה
5.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 1
בטיסות לז'נבה ... מותר הכל.... חחחחחחחחחחחחחח
הודעה סגורה
6.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 5
בלונדון לא תוכלו להעביר שתיה , עם אוכל אין בעיה בדיוטיפרי בלוטון יש חנות של "בוטס" שם יש "חבילות" של שתיה ומזון במחירים זולים יחסית.
הודעה סגורה
7.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 6
זאת התשובה שקבלתי מאיזי ג'ט לגבי שתיה

ניתן להכניס רק בקבוקים של 100 מ"ל כל בקבוק, עד 1 ליטר לאדם במצטבר
-------------------------------------------

In reference to our phone conversation I am presenting you with Easy Jet policy when it comes to carriage of liquids(f.e water) and food:

Carriage of liquids in hand-baggage is restricted to a maximum capacity of 1 litre in total, the liquids must be packed in containers of max. 100ml each. These must be packed in one transparent, re-sealable plastic bag measuring 20x20cm, this bag will not be supplied by the airports.

הודעה סגורה
8.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 7
אתה מבין, בודאי, שזה לא סותר את מה שאני ואחרים ענינו לך... זה לא שצוות של איזי ג'ט בודק בכניסה למטוס עצמו מה אתה מכניס, התשובה ששלחו לך היא מה הנהלים בשדות התעופה באירופה.

נעה
הודעה סגורה
9.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 8
תודה,

יש לי הרגשה שמישהו יעדכן אותי ב15/4/2011 על הטיסה שלו באיזי ג'ט...

שי
הודעה סגורה
10.איזי גט (שאלה לגבי מים ואוכל) תגובה ל - 9
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו