נא להמתין...

נופש, מי לא רוצה לצאת לנופש? בריכה, ים, שמש, מלון מפנק, אוכל טוב ובעיקר חופש. כאן תוכלו למצוא מידע על יעדי הנופש: טורקיה, יוון, בולגריה, קפריסין ויעדים אחרים ולקרוא על מלונות מומלצים, יעדים לכל המשפחה ומידע שימושי נוסף. מנהלת: טלוש
1.icon12.gifחוות דעת על מלון רויאל פארק בורגס
נסענו אני ובעלי ו-2 הבנים שלנו בני 6.5 וכמעט 9 למלון רויאל פארק בבורגס לשבוע בתאריכים 23.8-29.8.10 לא ידענו למה לצפות למרות שחרשנו את האינטרנט תמונות ולא היה הרבה מידע, להלן חוויותינו.

החדרים - הגענו מאוחר ב-21:00 כי הטיסה התעכבה, החדר שלנו לא היה רשום אז שלחו אותנו ישר לאכול ארוחת ערב ואחרי שעה קיבלנו חדר כפול!!! חדר לילדים וחדר לנו בלי דלת מפרידה באמצע - חדרים גדולים, מרפסות שמש, טלויזיה, פן, גודל טוב, מקומות אחסון לא רעים - בקיצור אחלה, רק המזגן שם מאוד נמוך כך שקריר במיוחד בחדר לא היה אבל אני סובלת מחום, בעלי אמר שהיה אחלה ורק המיקום של החדר שהיה בשמש גרם לזה.

ניקיון - בינוני, נאצלתי לבקש במיוחד שינקו פעם אחת יסודי, מביאים מספיק מגבות ומה שצריך, לא שואבים אלה אם אתה מתעקש, מחליפים מצעים פעם ב-4 ימים ומיני-בר ממלאים פעם אחת בהגעה ב-כמה בקבוקי מים קטנים ו-2 בקבוקי סודה

המלון - נמצא מרוחק כ-12 ק"מ מהעיר - ייתרון אדיר! אתה לא יושב על הכביש בניגוד לכל המלונות שיש להם בריכה שנראית כמו גיגית שרואים אותה מהכביש ויושבת על הטיילת בתוך הבאסטות
המתחם ענק של כמה מלונות יחד, מלון יפייפה, לובי עם כל השרות הכי אדיב שתמצא, שתייה חופשית 24 שעות כמעט, כולל אלכוהול, מכונות קפה שוקו, חלב, ומה לא, בקומה ה-2 מיצים ועוגות ופירות שממלאים מידי כמה שעות
טיילת ענקית חנויות, מסעדות ששייכות למלון (על האוכל אפרט) וכיף

נוף מהלובי - בחוץ אתה רואה את הבריכה וכל מה שקורה שם

פעילויות - צוות בידור מהבוקר עד הערב, פעילויות לילדים עם צוות בידור, מועדון לילדים, בערב מיני דיסקו לילדים, הופעה באמפיתיאטרון והופעה ראשית במועדון לילה הראשי שלהם, כל היום על הבריכה, תחרויות התעמלות במים ובכלל ואפילו שיעור ללימוד קצת בולגרית

האוכל- 3 ארוחות ביום, יש הכל, מבושל תוספות מלא מתוקים, פיצה שמכינים במקום, פירות, ועל האש, תמיד יש משהו חוץ מחזיר- והכל טעים
הרבה גבינות וסלטים
בצהריים ובערב, גלידה חופשית בחדר האוכל
במהלך היום בטיילת לאורך המלון : מ-10:00-17:00 דוכני שווארמה, דוכן נקניקיות בלחמניות, מסעדה עם מנות של עוף צלוי וציפס, גלידות ועוגיות - חופשי חופשי
ישנן גם מסעדות בתשלום אבל ממש לא צריך את זה

פארק המים - הדבר הכי מדהים במלון! אולי 14 מגלשות, 8 לגדולים ו-5 בערך לקטנים - מדהים, הפארק 50 מטר מהלובי, כניסה חופשית אבל אם רוצים כיסא או שמשיה צריך לשלם, אנחנו לקחנו ביום הראשון מיטה אבל תכלס לא צריך כי אתה מתגלש רוב הזמן, כולם שמים את התיק בצד מתגלשים, אח"כ יושבים לנוח קצת, יש גם בריכה גדולה!!! יש שם מזנון בתשלום למי שרוצה, אבל כולם מביאים איתם בקבוקי מים מהמלון (שומרים את הבקבוקים וממלאים מהמתקנים במלון (המלון לא מחלק בקבוקי מים-רק ממה שקיבלתם במיני בר) ואם בא לאכול, קופצים 3 דקות למלון נכנסים לחדר האוכל או לאחת המסעדות החינמיות וחוזרים. הפארק פתוח מ-9:00-18:30
השקיעה סביב 20:30-21:00 בערב

בריכה וים- בבריכה במלון המים קפואים וביום היחידי שהחלטתי להיכנס קפאתי, למזלי זה היה היום האחרון, המים קפואים
מהלובי לים- 10 מ"ר = ים כייפי, מים נעימים כמו בריכה, מיטות ושמשיות חינם - היה כיף שם למרות שהילדים שלי לא אוהבים ים, הם נשארו וכל בוקר היה וויכוח אם מתחילים בפארק מים או בים

קהל - רוסים גרמנים אמריקאיים ומעט מאוד ישראליים (היינו 2 משפחות במלון)

אנטישמיות- כמעט ולא מורגשת!אני לא נתקלתי בה

טיילת-יש אוטובוס ליד שער המלון שיוצא אחת לשעה שעולה 4 לבה לאדם (1 לבה = 2.5 ש"ח ומונית-20 לבה, אנחנו היינו 4 איש אז היה שווה לקחת מונית) טיילת נחמדה, הרבה חנויות, יש מה לקנות בקטנה, מזכרות, תיקים, נעליים, אנחנו חיפשנו מזכרות לילדים - צעצועים אז בזה התמקדנו אבל יש הרבה מה לקנות..
מלא מסעדות, חלק עם הופעות חיות.

קזינו - בכל סאני ביץ - שזה המרכז של הטיילת, מלא מועדני גוג-גו
לגבי דיסקוטקים וכאלו לא התעניינו

הטיסה- דיילות לא סימפטיות שלא אוהבות ישראלים ואחת מהם אף טרחה להגיד זאת לאחת הנוסעות שטסו איתנו, פנים חמוצות, קצין הביטחון אפילו זייף הודעה על כיסא אוויר בשביל שנשב בשקט, אבל האמת, עשינו הרבה רעש (לא אנחנו אישית אבל במטוס - הרבה חברה צעירים, משפחות עם תינוקות ובכי) אבל אם הם רוצים שנמשיך להגיע שיחליפו דיילות, אני לא מוכנה לשמוע התבטאויות כמו איזה קהל מגעיל זה ועוד לשלם.. בהלוך קיבלנו שתייה קרה, קפה או תה וכריך עם גבינה גולגרית רוטב מוזר ועוגה , בחזור רק שתייה קרה וקפה ואז הביאו עגלת דיוטי פרי

בקיצור - אם לחזור, אשקול בכיף, אם נשלים אם ארדואן, אז ממש לא אחזור, עיר יפה, מלון מקסים ויש מה לעשות גם בלי לנסוע לכל מקום למי שבא לנוח ולהינפש
IMG_1216.JPG
נכתב ב-09/09/2010 16:34[עודכן ב-:09/09/2010 16:39]
2.icon13.gifחוות דעת על מלון רויאל פארק בורגס תגובה ל - 1
לא רשמת באיזו חברת תעופה טסת וגם לא ממש הבנתי למי את מתלוננת?

אישית, כישראלי, אני בז לכל אותם ישראלים שלא מסוגלים להשתלט על המשפחה. אני מצטער מאוד אבל כשהייתי ילד ישבתי בשקט ונתתי לאנשים לנוח, לישון וידעתי להתנהג בכבוד.

אני מרחם על הדיילות שצריכות לשרת ישראלים שרק רוצים שירות טוב כאילו שכרו את המטוס לטיסה אישית.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו