נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.משקל מזוודות
הי,

מה המשקל המקסימאלי שניתן לקחת בטיסה לתאילנד וממנה? (ובתוכה)

הטיסות הן של תאי אייר, אל על מטיסה מהארץ ובחזרה, ותאי אייר בתאילנד.

יש הבדל במשקל שניתן לקחת בטיסות בין טיסות מהארץ ובחזרה לטיסות פנים?

תודה

מג
2.משקל מזוודות תגובה ל - 1
אפשר לקחת כמה שרוצים, ההבדל מתבטא רק במחיר. באתר של כל חברת תעופה אפשר לראות כמה זה יעלה.
הודעה סגורה
3.משקל מזוודות תגובה ל - 2
טוב...את זה אני יודעת.

אני רוצה לדעת מה המשקל המירבי שניתן לקחת ללא תוספת מחיר.

מג
הודעה סגורה
5.משקל מזוודות תגובה ל - 4
לפי הספר זה 20 קילו בבגאז למטען 7 תיק יד זה מה שרשום על הכרטיס בדרך כלל אל על יותר גמישים אני טסתי גם באל על וגם דרך ירדן חזרתי אים תיק של 30 קילו ולא הייתה לי בעיה לגבי המישקל בשני החברות
הודעה סגורה
6.משקל מזוודות תגובה ל - 5
תודה לשושי ולgipguy

ממש מאכזב...נשתדל להסתדר Confused

מג
הודעה סגורה
7.מג.... תגובה ל - 6
ממש לא מאכזב....
כל הרעיון שתקחו מעט דברים ותחזרו עם הרבה. קחו בחשבון שרוב הזמן מסתובבים שם עם מכנסיים קצרים, חולצה/גופיה סנדלים/ כפכפים. גם בשעות הערב לא עושים שם תצוגות אופנה... Smile
תקציבו לכל אחד עד 12 ק"ג ציוד. את השאר תקנו שם ..ויש הרבה מה לקנות. לא צריך מבחר גדול של בגדים ,אפשר לשלוח את הבגדים לכביסה ובזול מאד. תאמיני לי מנסיון...תראי שצדקתי . אל תתפתי לקחת הרבה בגדים אפילו שפסיכולוגית זה קשה.....
אם תחרגו בחזרה עד 6 ק"ג לשניכם , לדעתי לא יחייבו אתכם.(46 ק"ג ביחד)
תחשבי על זה שכל אחד יוכל להביא מתאילנד תוספת משקל של 10 ק"ג. אין לי ספק שרוב החלק של בן הזוג יעבור אלייך אבל זה הרעיון הכללי. קחו מעט דברים!

נתי
הודעה סגורה
8.מג.... תגובה ל - 7
באל על

20 ק"ג למטען + 7 ק"ג תיק צד שעולים איתו למטוס (לוקח עליך)

אני יצאתי מבנקוק והיה לי 29.5 ק"ג בשקילה ולא אמרו כלום.

(לחבר שלי היה 30-31 וגם לא אמרו לו כלום.

כעיקרון על כל קילו חריגה הם אמורים לגבות סכום לא קטן.
הודעה סגורה
9.מג.... תגובה ל - 7
הי נתי,
תודה על העידוד Smile Smile Razz Razz

אני אקח הכי פחות ציוד שאפשר וכבר תכננו לקנות הכול שם, אף על פישתמיד כייף לצאת עם מבחר בגדים מהארץ...

יום נעים

מג
הודעה סגורה
10.מג.... תגובה ל - 8
הי ארז,

תודה Smile Smile

אני מקווה שאוכל לעמוד ביעד הזה (60 ק"ג סה"כ לשנינו...)רק רשימת הקניות שלי היא 60 ק"ג... Laughing Laughing

יום נעים
מג
הודעה סגורה
11.מג.... תגובה ל - 10
בטיסות פנימיות כדאי לשלם מראש על תוספת משקל. יוצא הרבה יותר זול. באייר אסיה משלמים 200 באט על תיק עד 15 קילו ו 300 באט עד 20 קילו. סה"כ 100 באט תוספת על 5 קילו נוספים. שווה! יש גם אפשרות מעל זה אבל אני לא זוכר את המחירים. נדמה לי 30 קילו ב 500 באט.
הודעה סגורה
12.מג.... תגובה ל - 11
קניות גדולות תשאירי לבסוף בבנגקוק, אחרי הטיסות הפנימיות, בפעם האחרונה קניתי בצורה קצת מוגזמת Smile , אז בשוק סוף שבוע קניתי תיק גדול מפלסטיק, מצויירים כאלה, נכנס שם טונות..
לקחתי בתור תיק יד, לא צייצו בכלל, ממש לא מילה...
לרוב הם נוקשים עם המשקל הנשלח, פחות עם תיקי יד, לא יצאה לי ששוקלים תיק יד.
זהירות עם אילן עם קנייה אלקטרוניקה, לא ממליצה, לא יהיה לא כאן אחריאות, ואי אפשר לדעת גם מה טיבה של הקניה, גם עם בחוץ רשום פירמה מוכרת.
הודעה סגורה
13.מג.... תגובה ל - 12
שלום לכם,

mtk1389- אנחנו טסים עם תאי אייר, הטיסות הוזמנו כבר...

שושי- נראה לך שאפשר לעצור את אילן Laughing Laughing Razz

הוא חולם על פנטיפ פלאזה... ועל כל השאר..אבל אני אראה לו מה כתבת Smile

לגבי התיק- אני חושבת שאני אצטרך שניים...

תודה,

מג
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו