נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.קידומת 004 לחיוד מתאילנד לישראל
למי שמביא מכשיר פלאפון SIM FREE ורוכש סים בשדה התעופה
יוכל לחייג קידומת -טלפון בארץ 004-972 ושלם 4 באט לדקה !!!!

2.קידומת 004 לחיוד מתאילנד לישראל תגובה ל - 1
השאלה אם מכל סוגי הסים התאילנדי אפשר לחייג 004 ...
כי אני תמיד מחייג 009 וזה בערך 7 בהט לדקה... Sad
הודעה סגורה
מה קורה גבר? Smile,באיזה סים אתה מישתמש בדרך כלל? אני מישתמש בסים של - Happy ,ואפשר לחייג עם זה את הקידומת של 004
הודעה סגורה
4.קידומת 004 לחיוד מתאילנד לישראל תגובה ל - 1
אתה מיכוון לסלולארי בארץ 4 באט או לקו טלפון קוי
הודעה סגורה
5.אריק... תגובה ל - 3
יש לי גם TRUE וגם 1 2 CALL אבל אם יש צורך נקנה HAPPY ...
הודעה סגורה
6.חברת TRUE תגובה ל - 5
אני היה לי סים של חברת TRUE ולא הצלחתי להתקשר 004 אלא רק 006 או 009.
ירון
הודעה סגורה
7.חברת TRUE תגובה ל - 6
sim Happy של חברת DTEC הכי משתלם כבר בדוכן של חברה זו בשדה התעופה אתה רואה את השלט עם המבצע 4 באט לדקה (חבל שלא צילמתי),
לאחר שאתה מסיים שיחה אתה מקבל SMS עם היתרה בבאטים שנותרו לך להתקשר וזה מדויק 4 באט לדקה!!!
הודעה סגורה
8.חברת TRUE תגובה ל - 7
ירון רק שאלת הבהרה
4 בהט לסלולרי או לקבוע?
הודעה סגורה
9.סים של true.שיחה לטלפון קווי בישראל 1 בהט לדקה. תגובה ל - 6
שיחה לפלאפון בארץ-4 בהט לדקה.

הודעה סגורה
10.סים של true.שיחה לטלפון קווי בישראל 1 בהט לדקה. תגובה ל - 9
כמו שגל כתב, 4-5 באט זה לסלולרי ולנייח 1-2 באט לדקה.
ירון
הודעה סגורה
11.סים של true.שיחה לטלפון קווי בישראל 1 בהט לדקה. תגובה ל - 10
בוקר טוב לכולם
אז מה הסיכום? כדי לדבר ב 4 בהאט לדקה לסלולרי,חייבים את הסים של
happy וחיוג דרך הקידומת 004,או כפי שגל כותב יש אפשרות לאותו תעריף גם עם סים של true?
ארז
הודעה סגורה
12. 004 מתאילנד לישראל תגובה ל - 4
קידומת 004 היא דרך הגישה של חברת "הפי" / DTAC לחיוג לחו"ל. מחיר 4 בהט לדקה לשיחה לישראל לקו סלולרי/רגיל
הגישה ל004 דרך חברות אחרות (טרו ו1 2 CALL) בדרך כלל לא מצליחה
יריב - סגול
סוכנות טיולים בפוקט
הודעה סגורה
13. וכמה עולה סים כזה בשדה? תגובה ל - 12
כמה עולה סים כזה ?
לקנות בשדה או היכן?
הודעה סגורה
14. וכמה עולה סים כזה בשדה? תגובה ל - 13
לי עלה בשדה 99 בהט
ובסבן אילבן 50 בהט
אבל זה היה true לא happy
ודרך אגב מי שזקוק לפאלפון+סים תאילנדי יכול ליצור איתי קשר בפרטי...
נכתב ב-01/03/2010 20:01[עודכן ב-:01/03/2010 20:03]
הודעה סגורה
15.מחיר סים של DTAC בין בהט אחד - 50 בהט תגובה ל - 13
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
16.מחיר סים של DTAC בין בהט אחד - 50 בהט תגובה ל - 15
הודעה סגורה
17.קידומת 004 לחיוד מתאילנד לישראל תגובה ל - 1
האם הסים של HAPPY טוב גם לשיחות מקומיות בתאילנד? עלות?

תודה
הודעה סגורה
18.קידומת 004 לחיוד מתאילנד לישראל תגובה ל - 17
כן כמובן.
עלות של 1 באט לדקה
נתי
הודעה סגורה
19.מהתחלה בבקשה ? מה צריך לעשות כדי להתקשר מתאילנד תגובה ל - 1
שמעתי שיש חברה שנותנת סים בנלאומי !

זה עולה 200 ש"ח או 300

וצריך לקנות עוד דקות

יש לי סוני אריקסון והבנתי שצריך לבקש מסלקום שיפתחו אותו

ו....

תודה Rolling Eyes Rolling Eyes
הודעה סגורה
20.הרוזנת???? תגובה ל - 19
אם לא קשה לך, ותכנסי לפורום עם השם שאת רשומה בו, אספר לך איך מקבלים סים חינם אין כסף...
הודעה סגורה
21.גם אני רוצה לדעת על הסים חינם! או על סים בכלל. תגובה ל - 20
אף פעם לא השתמשתי בסים הזה אלא רק בכרטיסי חיוג. אפשר הסבר. ? תודה
הודעה סגורה
22.icon6.gifאני שמח שהחיו שרשור שלי מלפני כמה חודשים תגובה ל - 21
שנוחתים בשדה התעופה בבנגקוק ועוברים את המכס,לפני היציאה החוצה באותה קומה שיצאתם מהמכס שואלים בדוכנים שפזורים היכן קונים סים של HAPPY ,לאחר שמצאתם את הדוכן ( לא מסובך כל התאילנדים נחמדים)
לחייג קידומת 004-972 -מספר ישראלי
למקרה שפספסתם את את הדוכנים שבשדה התעופה ויצאתם החוצה או המשכתם ליעד אחר בתאילנד,ניתן להכנס לכל חנות 7/11 ולרכוש סים

ירון

בהצלחה
הודעה סגורה
23.סים לתאילנד תגובה ל - 22
קודם כל צריכים פאלפון פתוח, לא משוייך לשום חברה, אפשר ליפרוץ פאלפון קיים או , שזה מה שאני עשיתי, קניתי אחד זול.
קיבלתי טיפ מצויין כאן בפורום, ידעתי שבאל על, איסתא ובמרכז למטייל מקבלים סים שכולל גם מספר תאילנדי וגם ישראלי, אז אפשר לצלצל ולקבל אותו חינם בלי קשר לכל החברות שציינתי.
צלצלי: 057-9501000
את מקבלת מספר 057 מהארץ יוכלו לצלצל אליך במחיר שיחה של פאלפון בתוך הארץ, ובנוסף שמה סים, לשיחות מוזלות ביותר בתוך ומחוץ לתאילנד, לי הם שלחו אותו בדאר...
אז כבר בארץ את יודעת את המספר.
נכתב ב-13/07/2010 01:33[עודכן ב-:13/07/2010 01:34]
הודעה סגורה
24.בהחלט מצחיק שהשירשור הוחיה. תגובה ל - 22
כעיקרון המבצעים של כל החברות משתנים כל הזמן, אי אפשר להגיד שחברה אחת משתלמת יותר.
בטח שלא חברה מישראל שהחיוג אליה הוא דרך 057, החיוג היותר יקר, אבל גם המבצעים עם החיוג מתאילנד החוצה משתנים כל הזמן.
הודעה סגורה
25.סים לתאילנד- עוד נקודה חשובה לשיקול- קליטה תגובה ל - 23
יש עוד נקודה לשיקול איזה כרטיס לקנות. בחלק מהאיים הקליטה גרועה או שלפעמים לא קיימת בכרטיס מסוג "האפי" (של חברת DTAC). ובכרטיס סים מסוג 12Call הקליטה מצויינת.
הודעה סגורה
26.סים תאילנדי-רכישת טלפון פשוט לסים גלובלי תגובה ל - 24
1.אם אינך רוצה להסתובב עם הטלפון היקר שלך בתאילנד,אפשרות לרכוש כמעט בכל מקום בתאילנד טלפון משומש עם כרטיס סים בעלות של 100-200 ש"ח,תלוי בסוג הטלפון,בדר"כ ברכישת סים של אחת מהחברות תקבלו 100 דקות טעונות.

את הפלאפון שלך אפשר לקחת למקרה חירום ולזכרונות, Embarassed לא לשכוח הודעות סמס עולות כסף גם בנכנסות

2.למי שחושש באזורים ללא קליטה,אפשר לרכוש סים נוסף (6 ש"ח) של חברה אחרת בתאילנד(1 של happey ו 1 של true או אחרת)

3.שימו לב לקידומת החיוג לישראל בכל חברה זה שונה,004,007,009

\4.בשימוש בטלפון מקומי כמובן אין עלות לשיחות נכנסות, נכון לעכשיו השיחות של הפי הם הכי משתלמות.

מקווה שהועלתי
הודעה סגורה
27.שלמה תגובה ל - 24
לי זה נראה הדרך הזולה והנוחה ביותר לקבלת שיחות מהארץ, כי אני לא משלמת כלום והמצלצל משלם על שיחה כאילו בתוך הארץ.
בכל אופן לשיחות יוצאות יש מספר תאילנדי, נכון לעכשיו, זול מאוד.
האם יש דרך אחרת לקבלת שיחות?
הודעה סגורה
28.קידומות לחיוג מתאילנד לישראל תגובה ל - 1
הנה הפרטים לגבי המבצעים של חברות Happy ו-True, עם תאריכי הסיום של כל מבצע.
הודעה סגורה
29.חיוג בחינם מישראל לתיאלנד באט 1 לדקה תגובה ל - 28
שלום לכולם אז ככה אם קיבלתם סים בחינם בארץ מרויאל גורדניין או איסתא או המרכז למטייל אתם יכולים לצלצל לטלפון ביתי כגון 03 באט 1 לדקה לסוללרי 4 באט והמיוחד בסים שהוא מקבל מיספר ישראלי 057 וזה חוסך המון כסף כי זה חינם לפרטים נוספים קבלו קישור

Laughing
הודעה סגורה
30.שלמה תגובה ל - 27
לא כל כך הבנתי את השאלה. גם אם תשימי סים תאילנדי רגיל השיחות הנכנסות יהיו על חשבון המתקשר ולא על חשבונך.
עכשיו, מאחר והמתקשר הוא כנראה בן משפחה או חבר קרוב וגם להם תרצי לחסוך כסף שווה לבדוק מה העלות האמיתית של שיחה כזו שאם אני לא טועה מתבצעת ברשת מירס לעומת שיחה למספר סלולרי רגיל בתאילנד. אני לא עשיתי את הבדיקה הזו אבל אם תעשי יתכן ותופתעי מהתוצאה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו