נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.המרחק מוינה לזלצבורג
שלום לכולם
בהמשך לשאלותי על אוסטריה, ביררתי לגבי כרטיסי טיסה ומסתבר שהטיסה לוינה הרבה יותר זולה ושעות הטיסה הרבה יותר נוחות מאשר למינכן.
האם מישהו יודע כמה זמן נסיעה ברכב זה מוינה לאיזור זלצבורג?
האם אפשר לתכנן טיול שיהיה בנוי אולי משני טיולי כוכב: איזור וינה ואיזור זלצבורג? האם מישהו יכול לספר מנסיונו על איזור וינה?
ואם זה רלוונטי לחבר בין האיזורים האלו או שעדיף כבר לטייל באיזורים אחרים באוסטריה?
המון המון תודה
יעל
2.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 1
יעל שלום

בוודאי שאפשר לחבר את אזור וינה עם אזור זלצבורג, לפני כשנה וחצי טיילנו כשבוע באזור ווכאו וכשבוע באזור וינה עצמה, כך שהשילוב מאד טוב.
מרחק הנסיעה מזלצבורג לוינה(גס) כ350 ק"מ, נגיש בנסיעה לחלוטין.
לא הייתי משתמשת בוינה כנקודת נחיתה וחניה-רק לשם כך אלא מנצלת את הטיסות הנוחות לשם לבניית מסלול המתבסס על וינה-ווכאו-זלצבורגלנד -אגמים-וינה.
(לא ניתן לשלב טירול באופציה זו,ישאר לפעם אחרת).
הודעה סגורה
3.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 2
יעל נשמה,
אשמח לתת לך טיפים על וינה עיר אך אנא תשתדלי להמנע ולפתוח שרשורים רבים אלא להשתמש בשרשור קיים ועליו לשאול את כל השאלות.
יקל עליך ועל המשתתפים.
רונן
הודעה סגורה
4.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 3
רונן שלום

אנו נוסעים לוינה במאי
אודה לך אם תשלח לי טיפים למייל

תודה!!!
הודעה סגורה
5.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 4
הי, יעל. בדקת את הטיסות של מי? באלעל יש אפשרות של נחיתה וינה המראה מינכן. לא יודעת מה ההפרשים במחיר. אם זה יכול לבוא בחשבון, הרי שהייתי אומרת כמה ימי וינה (כי על וינה לא מוותרים בקלות), כמה ימים בעמק ווכאו כי גם עליו לא מוותרים, זלצבורגלנד - אגמים והמראה ממינכן (תלוי איפה תתיישבו כמובן, אבל גם המרחק יותר קצר טיפה וגם בדרך יש את בוואריה הנהדרת שאפשר להציץ בה).

מה הכוונה טיול כוכב באזור וינה? וינה עצמה כמה ימים, אחר כך אפשר להתיישב לכמה ימים בעמק ווכאו בין קרמז למלק נניח, משם להמשיך לזצלבורגלנד אבל זה אומר שיש לך 3 מקומות לינה.

לא הייתי ממליצה להתיישב "בקרבת וינה" לכוכב אחד, זה גם די רחוק מהעיר וגם לא ממש קרוב לעיירות הטובות שעל הדנובה. אם תרצי המלצה לדירה בוינה - גם אני ובטח גם רונן לרשותך.

את הלינה ברחבי אוסטריה יספק לך ידידנו הנאמן:
http://www.tiscover.com

וכמובן 1001 טיפים.

אלונה
הודעה סגורה
6.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 5
ראשית, אני מודה לכולם על התשובות ומבטיחה למעט בפתיחת אשכולות..
בכל אופן מאחר ואנחנו לא בטוחים שנרצה להיות בוינה(אנחנו חובבי טבע)אשמח לשמוע מהן האטרקציות לילדים באיזור ווכאו(הילדים בני 10,12)?ומהו זמן הנסיעה אם מישהו יודע מאיזור זלצבורג לוינה?(כדי לדעת מאיפה להזמין טיסה חזרה, ברור שלחזור ממינכן מייקר את הענין)
תודה יעל
הודעה סגורה
7.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 6
זמן הנסיעה מזלצבורגלנד בממוצע כ4 שעות לוינה ומאיזור האגמים פחות.
נפלה בידיכם זכות לנחות בוינה אתם כבר שם אז הייתי ממליץ להקדיש יום-יומיים לטעום תרתי משמע מהעיר הנהדרת הזו.
רונן
הודעה סגורה
8.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 6
הייי יעל,

עפ"י מפת גוגל, כ- 3 שעות. תוסיפי על הזמן עפ"י גוגל כ- 20% סטייה, אם כי ברוב הפעמים בהם נסענו, הזמנים היו כפי שמצויינים במפה.
תוכלי "לגרור" את A או את B שבמפה כרצונך.

מצ"ב מפת גוגל:
http://maps.google.com/

לגבי פתיחת האשכולות- אין "כזה ראה וקדש". היו כאן כבר כמה דיונים באפשרות העדיפה, יש יתרונות לכאן ולכאן. אני נוהגת בד"כ לפתוח אשכולות עפ"י הנושאים, שוב: מה שנראה לך נקודתית נכון יותר.

תיהנו,
אורנה
הודעה סגורה
9.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 8
אכן לעיר זלצבורג קצת פחות ולמחוז עצמו תוספת של כשלושת רבעי השעה למקומות כמו פלכאו סט יוהאן אלטנמארקט ועוד.
רונן
הודעה סגורה
10.המרחק מוינה לזלצבורג- לרונן וליעל תגובה ל - 9
היי רונן,

לא שמתי לב שענינו דיי בו זמנית. כתבתי ו"ברחתי" לעיסוקיי... Smile Smile

היי יעל,
שוב, בקריאה חוזרת אני רואה שעלתה המפה הכללית של "גוגל".
אם תקישי על "מסלול", תוכלי לבקש מסלול רצוי בין שני מקומות (מקום יישוב, מדינה) ובדרך הרצויה, לענייננו: "רכב".

ביי,
אורנה
נכתב ב-14/01/2010 16:02[עודכן ב-:14/01/2010 16:04]
הודעה סגורה
11.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 9
שוב תודה לכולם, האם מישהו יודע מה האטרקציות לילדים באיזןר פלכאו?
כי על פי מה שקראתי זה מצטייר כאיזור לטיולים רומנטים בכפרים.פחות לילדים???
הודעה סגורה
12.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 11
רק בפלכאו
רפטינג,מיניגולף,רולרבליידס,רכיב באופני הרים, רכיבה על סוסים(גם טיולי סוסים) פארק חבלים, זורבינג-למי שלא יודע בדיוק מה זה - הנה קישור
http://www.zorb.at/Video.html

מחוץ לפלכאו - כל האטרקציות של זלצבורגלנד במרחק עד שעה נסעה
מערת הקרח,מכרה המלח,מצודה עם מופע בזים,הרים מושלגים,בריכות מחוממות וכמובן טיולי הרים בנופים מקסימים ורכבלים בכל מקום.
רק לחפש ויש כל כך הרבה ......

כמובן כפרים ועיירות מקסימים אבל גן עדן לילדים.נכון - אין פארק שעשועים גדול אבל יש כל כך הרבה חוץ מזה שחבל לא לנסוע.

ג'מוס
הודעה סגורה
13.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 12
ג'מוס תודה,תשובתך היתה בדיוק מה שרציתי לשמוע..
לכל מביני אוסטריה,רונן אלונה אורנה וכמובן יונית וכל שאר הפורום המדהים...
התייעצות לפני הזמנת מקומות לינה: האם כדאי להתמקם כ- 5 ימים באיזור ווכאו שגם קרווב יותר לוינה ,שם אנחנו ננחת ואולי גם ניסע לביקור של יום בעיר,ואח"כ עוד כ 6 ימים באיזור זלצבורג? וביום האחרון ליסוע מאיזור זלצבורג לשדה"ת בוינה.(טיסה בערב)
תודה על התשובות מראש.
יעל
הודעה סגורה
14.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 13
הי יעל
למרות אהבתי האינסופית לדנובה ושעות שישבתי ורק הסתכלתי עליה (נסו פעם, שום טיפול פסיכולוגי לא מגיע לרמה של זה), הייתי אומרת להוריד לילה בווכאו ולהוסיף לזלצבורגלנד. 4 לילות ווכאו, יום אחד מתוכם אולי וינה. ו-7 בזלצבורגלנד.

איפה בוכאו חשבת להתמקם? הייתי ממליצה על הגדה הימנית (ימין זה היד בלי השעון, נכון?) אז עליה. מעבר לערים הקסומות שיושבות על הנהר, אנחנו עשינו כמה טיולים "פנימה" אל תוך ההרים, הדרכים צרות אמנם, הנופים עוצרי נשימה. כשעולים למעלה למעלה מוצאים יערות ושבילי טיולים וכפרים קטנטנים. אין לי מושג כמובן איך הם נקראים, ראינו שביל עולה למעלה להרים ועלינו איתו.

עוד משהו, עמק הווכאו ידוע ומפורסם במישמשים שלו. לא אכלת כאלה בחיים, באחריות. לא טיפ מי יודע מה, אבל כשתנגסי במשמש בווכאו תראי כמה צדקתי.

בקיצור, עשיתי לעצמי תיאבון. וזה הזמן לקפה השני כבר.

שיהיה בוקר נפלא בעמק הווכאו,

אלונה
הודעה סגורה
15.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 14
מצטרפת לאלונה והמשמשים ,בעלת הבית שלנו הכינה לנו ריבת משמשים שנורא התלהבנו מההשקעה שלה.
ואז...גילינו בכל דוכן פרחים,ממתקים,או תפוחים למכירה בכל צומת -צנצנות ריבת משמשים כזו(אבל היינו בסתיו)

לגבי "כמה בווכאו" ו"כמה בזלצבורגלנד" אני באה מאסכולה אחרת -קודם כל לבנות מסגרת של טיול,מה עושים,היכן מיקום האתרים המרכזיים-אז להתביית על נקודת אמצע נכונה גיאוגרפית ושם לחפש לינה (עם סטיות ימינה ושמאלה).
אחרים נוקטים בגישה בדיוק הפוכה, קודם למצוא לינה שתדליק אותה ומשם כבר למצוא מה עושים בסביבה הקרובה.

היות והעיתוי כעת ינואר ולא מחצית יוני-לא היסטרי למצוא לינה בשבת הקרובה, ולכן אני ממליצה על לימוד האזור ,כרטיסי ההנחה שיש בכל איזור ,קבלת מידע מלשכת התיירות המקומית , ואז להתביית על מספר ימים ומיקום לינה בהתאם.
ולמה? -כי מגלשות הרים יש פה ויש שם, אבל אם בחלק אחד הן על חשבון כרטיס מקומי ובשני בעלות מלאה- אפשר לעשות את התחשיב הכלכלי.(תקף גם לגבי פארק חבלים,מכרה אמבר ,רכבלים או כל אטרקציה אחרת)

הודעה סגורה
16.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 14
יעל, ממליץ להזמין(חינם אין כסף ושרות מהיר תוך 10 ימים בבית)את עלון האטרקציות של כרטיס הזלצבורגלנד.
הקישי בגוגל SALZBURGLAND CARD או שמייד אחד מעמיתיי יתן קישור שלחי אליהם מייך ותהני מים של אטרקציות מלהיבות יותר וגם פחות ותוכלו להסתייע בתכנון או פשוט למלא בספונטניות את הפנאי-"יאללה בואו נלך למיני גולף ואח"כ לשניצליה" לדוגמא או ללכת לשפע רכבלים בחינם או לקפוץ לבריכות חמודות (ברמה של בריכת מושב או קיבוץ של פעם אבל מדברים בשפה זרה והנוף נוף אלפים אז מרגישים שונה).

בכל מקרה חשוב לדעת האטרקציות הגדולות ביותר של החבל כמו מערת הקרח בוורפן,מעבר גרוס.,קפרון ועוד אינן כלולות בכרטיס ולדעתי גם אין הנחה אולם כן נכנס לכרטיס בילוי של 24 שעות הטבה בעיר זלצבורג שזה לכשעצמו עשוי להחזיר את ההוצאה במיוחד אם לוקחים שיט נחמד על נהר הזאלאך(שיט יקר)שכלול בכרטיס.

רונן
הודעה סגורה
17.וינה עיר תגובה ל - 16
לא ממש התעמקתי מה עושים בוינה עם ילדים אבל משוכנע שבודאי יש מה לעשות וזאת למרות שוינה מצטיירת מקום למבוגרים.
יש את פארק הפראטר עם גלגל הענק המפורסם ומתקנים חביבים,בשנברון יש את גן החיות המפורסם והותיק ואת מוזיאון הכרכרות ועוד.
כמובן שהאוכל מצוין-שניצלים,עוגות,גלידות ועוד.
ילדים ישמחו לטייל ולנשנש גם בנאשמארקט-השוק המעולה של וינה.
אם הפרוטה מצויה בכיסכם או אם זה מספיק מעניין אפשר לשכור כרכרה עם סוסים ועגלון של פעם ולהקיף את העיר העתיקה או חלקים ממנה.

בכיכר אלברטינה יש לשכת תיירות יעילה שתוכל בודאי לתת מידע יעיל ועדכני עבור כולכם .
שכחתי יש את בית המוסיקה ובו הסבר על המוסיקה והתפתחות כלי הנגינה.
מניח שבאתר המידע של וינה יש סעיף וינה עם ילדים.
רונן
הודעה סגורה
18.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 13
היי יעל
כמה הערות ברשותך.
ראשית ,ככלל מומלץ לתכנן את הטיול כך שלקראת הטיסה חזרה תהיו באזורים הקרובים יותר לשדה התעופה מה שאומר במקרה שלכם להתחיל בזלצבורגלנד ולסיים בוינה.
שנית עם כל הכבוד לווכאו אני לא חושב שחמישה ימים בווכאו עם יום אחד בוינה זאת חלוקה נכונה.זה נכון שהאזור יפה אבל לא חושב ששווה 4 ימים....
אם כבר אוסטריה נראה לי יותר נכון להמליץ לך לבדוק אפשרות נוספת לשני כוכבים אחד בזלצבורגלנד והשני בקריניתיה (לא הייתי) עם גיחות לסלובניה.מצורף סיפור הטיול של אלון ח. כדוגמה:
http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-2967970/srch-#ms g_2967970
ועוד סיכום של אמה ג. על טיול באוסטריה סלובניה עם המלצה שלה ללינה בפלכאו וגם נחיתה והמראה מוינה:
http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-2724449/srch-%D7 %90%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%94+%D7%A1%D7%9C%D7%95%D 7%91%D7%A0%D7%99%D7%94+%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D#msg_27 24449

ועוד הערה לגבי וינה - בגדול יש מה לעשות בעיר המקסימה הזאת עם ילדים גם מעבר למה שרונן ציין.לא בטוח שזה מה שאתם מחפשים...

שבת שלום
ג'מוס
הודעה סגורה
19.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 18
הי לכולם
ג'מוס או יונית איפה זה קורינתיה?איזה עיר לחפש במפה? בכלל לא ברור לי כיצד אני מוצאת את שמות האיזורים שאתם מציינים במפה?
חוץ מזה אחרי שהתלהבנו מזה שמצאנו כרטיסים ממש זולים לוינה, התברר שמדובר על כרטיסים שלא ניתן לבטל.(כמובן ניתן לבטל ,אך בלי החזר כספי..)אנחנו מתלבטים אם לקחת את הסיכון וזה כמובן מאד מבאס אותנו.
למישהו עצה?

תודה
יעל
הודעה סגורה
21.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 20
הי יעל, לעניין הכרטיסים יש רק שתי אפשרויות. האחת לקנות אחר כך ביוקר. האפשרות השניה, לקנות עכשיו ולהתחיל להתפלל. יש פה כמה וכמה (ואני ביניהם) שכבר זמן מה מתפללים במרץ. יש פה כמה וכמה אחרים שישלמו יותר כנראה, אבל ללא תפילות.

לשיקולך.

אלונה
הודעה סגורה
22.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 21
הפורום הזה ממש מקור בלתי נדלה לידע ותמיכה. תודה לכם.
מאחר שקורינתיה גם היא יותר קרובה למינכן, אולי כדאי לשלם יותר ולטוס למינכן, אז אני גם אחסוך שעות תפילה רבות...
למה הטיסות למינכן כל כך יקרות? מנסיונכם האם בדרך כלל יש מבצעים
בחדשים קרובים יותר לקיץ או שכדאי כבר להזמין?
הודעה סגורה
23.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 22
יעל יקרה,
מרוב דיונים לא ברור לי למה את מתעקשת על מינכן כרגע?

1)אם הטיסה לוינה יותר זולה במקרה שלך.
2)הזדמנות לחוות את וינה ואת עמק הווכאו.
3)הגעה ותקיעת עוגן בזלצבורגלנד וממנו הגעה אפשרית לאגמים הצפוניים בזאלצמארקגוט והדרומיים (החמימים) בנפת קאריתיה.
4)נכון שבמקרה זה יתכן ותחמיצו את טירול ובוואריה אבל כל בחירה באה על חשבון משהוא..
ולגבי וינה כמו שציין גמוס יש עוד הרבה מה לעשות ולראות.

לגבי החזרה תוכלו בהחלט לצמצם טווח בערב האחרון ןללון ליד וינה.
אשמח לשמוע מכם.
רונן
הודעה סגורה
24.המרחק מוינה לזלצבורג תגובה ל - 23
רונן שלום
אני ממש לא מתעקשת על מינכן, להפך, האפשרויות שחשפתם לי פה לגבי איזור ווכאו ואף וינה נשמעות מאד אטרקטיביות, עם זאת אני עוברת פה תהליך של גיבוש טיול ובמהלך התהליך התקשרתי להזמין כרטיסי טיסה לוינה וגיליתי כפי שציינתי קודם לכן שהמחיר זול רק כי לא ניתן לבטל/לשנות הכרטיסים. מאחר ואנחנו חוששים מהסיכון, אנחנו שוקלים כעת בכל זאת לשלם מחיר יקר בשביל אופציית הביטול(כנראה לטיסות עם אל על) ואז זה כבר לא משנה מבחינת עלות אם וינה או מינכן.
אני פשוט חשפתי התלבטויות שלי פה בפורום בתקוה שפתאם תגיע ההארה..
יום טוב לכולם
יעל
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו