נא להמתין...

התחושה הממכרת על השלג, הלבן המבהיק בשמש - אין כמו גלישת סקי או סנובורד! פורום הסקי והסנובורד הוא המוביל בתחומו בארץ, ותוכלו למצוא בו מידע על אתרים מומלצים, חידושים מעולם הגלישה והמון עצות טובות! מנהל: K M
1.מלון במאיירהופן
שלום לחברי הפורום,
מי היה/מכיר מלון ניו פוסט במאיירהופן ?
מה המרחק למעליות/גונדולה ?
מעולם לא הייתי שם.
2.מלון במאיירהופן תגובה ל - 1
מצרפת לינקים של תגובות קודמות וכתבה באתר עם התייחסות למלון
נכתב ב-03/12/2009 08:31[עודכן ב-:04/12/2009 09:05]
הודעה סגורה
3.מלון במאיירהופן תגובה ל - 1
המלון לא קרוב למעליות.בערך רבע שעה הליכה בעליה עם ציוד!!
בדרך כלל עושים את הדרך עם אוטובוס,זריז ויעיל.
לעומת זאת המלון קרוב מאוד לדכבת ולתחנת אוטובוס מרכזית שלוקחת אותך לקרחון או לאתרים נוספים שבטח תרצה להגיע במהלך השבוע.
כך שיש יתרונות ויש חסרונות.בעיקר יתרונות.
הודעה סגורה
4.מלון במאיירהופן תגובה ל - 3
אנחנו היינו במלון ברגהוף שנחשב לדעתי ליותר טוב באותו מחיר כמעט וממוקם מול נויה פוסט.זאת מאין צומת דרכים שכל התחבורה עוברת וכ600 מטר מהמעלית הראשית.הדבר היחיד שהייתי משפר שם זה הגעה עם רכב.אם אתה בתוך מאיירהופן אין בעיה כלל. אתה תיסע עם אוטובוס פנימי.כשיוצאים החוצה לשאר האתרים הלא מקושרים אז בדרך כלל הנסיעה לשם באוטובוס או רכבת די נוחה אבל החזרה פחות.רכב נותן גמישות טובה יותר באתרים הלא מקושרים,אני ממליץ בחום.
הודעה סגורה
5.גם לדעתי ברגהוף עדיף תגובה ל - 4
למרות שאני זוכר את ההליכה והחזרה למעליות עם הציוד כמעצבנת במיוחד,
בבוקר זו בכלל עליה ובחזרה אמנם ירידה אבל יש קרח ואפשר להחליק.
המלוןעצמו (ברגהוף) מצויין.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו