נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.טיול בלאוס-ויאטנם-קמבודיה-איך לשלב את העונה הנכונה
שלום ליועצי הפורום

אני מתכוון לנסוע בסביבות ה- 01/01/10 לטיול של 3-4 חודשים בלאוס-ויטאנם-קמבודיה.

רציתי לקבל עצות בקשר לנושאים הבאים:

1. מבחינת העונות הנכונות בכל מדינה האם ינואר,פברואר,מרץ,אפריל מתאימים?

2. מאיזה מדינה הכי נוח ונכון להתחיל ומי הבאה בתור והבאה בתור?

3. האם הדרך הכי נכונה להגיע מישראל לאיזור של מדינות אלו הוא לטוס לתיאלנד ומשם לאחת מהמדינות הללו?

תודה מראש לכל המשיבים

יום טוב
נתי
2.טיול בלאוס-ויאטנם-קמבודיה-איך לשלב את העונה הנכונה תגובה ל - 1
לדעתי טיסה לתאילנד. ואז אתה יכול לעלות ללאוס דרך צפון תאילנד. אם בא לך להיות בצפון תאילנד קצת.ואז אתה מגיע ללואנג פרבאנג- לאוס. (הכי זול שם לעשות ויזה לויאטנם). ואז לעשות לאוס, ויאטנם ואח"כ קמבודיה.
אם הכל דרך היבשה. טיסה אפשר מויאטנם בחזרה לתאילנד. דרך אייר אסיה.

הודעה סגורה
3.icon6.gifטיול בלאוס-ויאטנם-קמבודיה-איך לשלב את העונה הנכונה תגובה ל - 2
Twisted Evil
לגבי סדר הנסיעה לדעתי דווקא עדיף לסיים בויטנאם כיוון שינואר פברואר הם החודשים הכי קרים בסאפא - הפנינה של ויטנאם מרץ אפריל מתחיל להחמם שם.
אני הייתי מתחיל בלאוס ומדרים את כולה לקמבודיה, עד כמה שאני יודע הכי זול ומהיר לעשות ויזה לויטנאם זה בפנום פן או בסיהנוקוויל.
ומקמבודיה ממשיך לויטנם
חוזר מהנוי בטיסה עם אייר אסיה לבנגקוק
הודעה סגורה
4.ל- hooby ו- avi תודה ושאלה נוספת תגובה ל - 1
בהנחה שאני מסיים בויטאנם (כי במרץ-אפריל מתחיל להתחמם בפנינת ויאטנם), האם זה מסתדר שכאשר אהיה בינואר, פברואר קודם בלאוס ואחרי זה בקמבודיה אני נופל על העונה הטובה בכל אחת מהם?
הודעה סגורה
5.icon6.gifל- hooby ו- avi תודה ושאלה נוספת תגובה ל - 4
Twisted Evil
ינואר פברואר אמור להיות עונה לא גשומה ופחות חמה.
זו עונה טובה בהחלט לטייל במזרח אסיה.
רק שים לב יש הרבה תיירים בעונה הזו וכדאי להזמין מראש טיסות וכו'.
הודעה סגורה
6.טיול בלאוס-ויאטנם-קמבודיה-איך לשלב את העונה הנכונה תגובה ל - 1
בין לאוס, קמבודיה ודרום ויאטנם אין הבדלי טמפ' משמעותיים.
צפון ויאטנם קרה יותר לכן עדיף להשאיר את ויאטנם בכללותה לסוף, מהדרום לצפון.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו