נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !!
למנהל הפורום רוזן
זה מידע חשוב שמעניין וודאי את כולם וראוי שיופיע בקוביה בצד..

אז עשיתם חיים בתאילנד הפצצתם בקניות ,יש עליכם ציוד שסחבתם עוד מאוסטרליה ניו זילנד והודו.?
ועכשיו אתם בדרך הביתה ותוהים כמה מותר לי לעלות למטוס וכמה אני ישלם על חריגה
.
הכנתי רשימה מעודכנת של כל חברות התעופה הטסות מתאילנד לארץ וכמה מותר לעלות בטיסה וכמה משלמים על חריגה( בבאטים לכל 1 ק"ג חריגה)
**יש להוסיף את תיק היד במידה וחרג .
**לא כולל מי שיש לו נוסע מתמיד

*אל-על 20 ק"ג לבטן המטוס 8 ק"ג תיק יד. עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 1035 באט

*רויאל ג'ורדן 20 ק"ג לבטן המטוס 7 ק"ג תיק יד. עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 1040 באט

*אירוסוויט 20 ק"ג לבטן המטוס 5 ק"ג תיק יד. עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 1300באט

*אוזבקיסטאן אייר 20 ק"ג לבטן המטוס 5 ק"ג תיק יד עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 550 באט

*קטאר אייר : 20 ק"ג לבטן המטוס 7 ק"ג תיק יד עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 900 באט

*טורקיש איירלין : 20 ק"ג לבטן המטוס 7 ק"ג תיק יד עלות החריגה על כל 1 ק"ג עודף 800 באט

מבחינת אלעל יש יותר גמישות בעיקר לנוסעים הישראלים 2-3 ק"ג חריגה יעלימו עין .אם התמזל מזלכם והטיסה חצי ריקה יכלו להעלים עין גם ליותר אבל אל תבנו על זה ! הבידוק הביטחוני של אלעל הוא ע"י ישראלים אבל עובדי דלפק הצ'ק אין הם תאילנדים .שקיבלו הוראות מפורשות ושום בכי ותחנונים ובבקשה אחי.. אחותי.. לא יעזרו! שוב מזל ואין דרך לדעת לפני כמה הטיסה מלאה. יש כאלה ש 10 ק"ג חריגה עברו בלי לשלם ! ויש כאלה שחרגו ב 2 ק"ג ושילמו !

אוזבקיסטאן אייר ,ואיירוסוויט ,רויאל ג'ורדן מקפידים מאוד !

על תיק היד פחות מקפידים ,שוב זה הכל מזל , בטיסות מלאות מציבים משקל בשער לפני העליה למטוס .

ההקפדה על משקל עודף היא בטיסות מתאילנד-למדינות המוצא של חברות התעופה- ולישראל .ופחות בכיוון ההפוך

הסיבה פשוטה הטיסות של איירוסוויט ואוזבקיסטן וכדומה זולות כיוון שבטן המטוס מלאה בסחורה .מין חצי מטוס תובלה קרגו משולב במטוס נוסעים .לכן כל גרם עודף משנה .הסחורות מגיעות מתאילנד למדינות האלה. בכיוון ההפוך לתאילנד המטוס בד"כ ריק .

בטיסות מיעדים ליעדים אחרים בעולם החוקים שונים פה מדובר רק על מתאילנד- לארץ ,לדוגמא בתוך ארה"ב מותר גם 50 ק"ג.

אז אתם לפני טיסה ויש עודף משקל? מה עושים? זורקים כל מה שלא ממש צריך .ספרים שכבר קראתם תשאירו למישהו ,בגדים משומשים ובלויים וכל מה שתופס הרבה משקל.

עדיף לשלוח חלק מהדברים ,אפשר בדואר רגיל או דרך הים שלוקח 3 חודשים . ורוב הסוכנויות הישראליות עושות משלוחי חבילות לארץ יותר מהירות וזולות מהדואר.
משתלם יותר מאשר לשלם סכומי עתק לחברות התעופה על כל ק"ג חריגה

נסיעה טובה ומעבר שקילה בטוח

Cool
מאור

2.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !! תגובה ל - 1
מאור ערב טוב, אני חולקת על האינפורמציה בקשר לאוזבקים, שנה שעברה היו לי בערך 50 ק"ג עודף ושולמתי ב70 דולר, יושב שם איש מבוגר ואם אתה נותן לו משהו מהצד הוא מעביר אותך בקטנה.
הודעה סגורה
3.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !! תגובה ל - 2
קושקוש בוקר טוב
האינפורמציה היא על סמך בירור שעשיתי עם כל חברות התעופה הנ"ל.
ההקפדה היתרה של חברות תעופה ספציפיות בא ממטילים שסיפרו לי.
ולפני שנה אוזבקיסטן לקחה רק 350 באט לחריגה .

חיוך ונחמדות למי שעובד בדלפק אולי יכולים קצת לעזור

ולשלם שוחד ! לאיש המבוגר כמו שאת אומרת מאוד יכול מאוד לעזור "להעביר בקטנה" .
זה לא מיצג את הנוקשות של חברת התעופה אם עובד שלהם הסכים לקבל שוחד ולהעביר לך 50 קילו!
שזה לא יתן רעיונות לאנשים ,שבאמת יבנו על זה שבלי בעיה יכולים לשחד מישהו שם ויעביר להם ככה בקטנה..

Cool

מאור
הודעה סגורה
4.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !! תגובה ל - 1
נכנס גם לטיפים!
תודה Smile
הודעה סגורה
5.הי מאור , זה נכנס לקוביות משמאל תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
6.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !! תגובה ל - 1
מה המדניות לגבי טיסות פנים.

אנחנו חוזרים מקארבי עם TAI עד בנקוק ואח"כ בטיסת המשך עם אל על.
הודעה סגורה
7.כמה משקל מותר לעלות לטיסה .כל התשובות !! תגובה ל - 6
בטיסות פנימיות של תאי ובנגקוק אייר מתירים 20 ק"ג בטן המטוס ו 8 ק"ג תיק צד . כאשר הם הרבה יותר גמישים אם יש לך 4-3 ק"ג נוספים .
כאשר מעבר לזה יש קנס של 100-150 באט

מאור
הודעה סגורה
8.עוד תוספת קטנה שאולי גם כדאי להוסיף. תגובה ל - 7
בבנגקוק לא נותנים למזוודה בודדת לשקול מעל 32 ק"ג.
חזרתי עם בתי באפריל והיו לנו במזוודה 36 ק"ג.
לא היתה ברירה והייתי חייב להוציא 4 ק"ג לעוד תיק יד.
זה קשור לחוקים ששומרים על הסבלים בנמל.
הודעה סגורה
9.עוד תוספת קטנה שאולי גם כדאי להוסיף. תגובה ל - 8
בשנה שעברה טסתי עם רויאל גורדניין בטיסה חזרה לארץ מבנגקוק.
המזוודה שקלה 38 ק"ג והעבירו אותה בלי בעיות ובלי תשלום נוסף.
כנראה מזל...

הודעה סגורה
10.38 ק"ג ?.. לא הגיוני תגובה ל - 9
המשקל המקסימלי המותר הוא 32 ק"ג למזוודה/תיק אחד וזה בגלל שהמסועים בשדה לא מתוכננים למשקל גבוהה מזה.
אולי 38 ק"ג לשתי מזוודות ?

מתוך 15 טיסות שטסתי נתפסתי פעם אחת בלבד על משקל עודף... לדעתי שווה לקחת סיכון.

למי שטס קבוע עם רויאל ג'ורדניאן שווה לפתוח כרטיס חבר במועדון הנוסע המתמיד. ניתן להמיר מספר נקודות קטן יחסית לתוספת של 10 ק"ג במטען.
הודעה סגורה
11.38 ק"ג ?.. לא הגיוני תגובה ל - 10
הסיבה היא כמו שארז אמר - המשקל של מזוודה בודדת שהסבלים צריכים להרים. ודרך אגב - זה נכון ב RJ לפחות גם בארץ. אני חוזר לארץ תמיד עם מזוודה ריקה כמעט אבל נוסע לתאילנד עם משקל רב. כבר אמרו לי שמצידם אבוא עם 3 מזוודות אבל אקפיד שמשקל כל מזוודה לא יעלה על 30-32 ק"ג.

ב RJ לא יעשו בעיות אםתבואו עם כמה קילו מעל המותר אבל יתייחסו בתקיפות (כמו ניסיונו של ארז) למשקל גבוה מידי של מזוודה בודדת. לכן אם יש לכם כמה קילו עודפים ואתם טסים ב RJ - תקפידו שמשקל המזוודה לא יעלה על 30 ק"ג (את העודף תשימו בתיק נפרד) ואז תעברו חלק.
הודעה סגורה
12.האיש המבוגר! תגובה ל - 2
לא נעים להגיד , אבל האיש המבוגר הזה הוא כמו נאצי. באמת היו חברה ששמו לו בכיס כסף והוא העביר אותם , אנחנו שלמנו הרבה מאוד כסף על כלום משקל עודף למעלה מ 100 דולר ....זא דווקא עם האוזבקים צריך להקפיד ואי אפשר לעשות לו תרגילים ,
הודעה סגורה
13.איך זה אפשרי? תגובה ל - 9
כשטסתי עם רויאל ג'ורדניאן חזרה לארץ היה לי 25 קילו במזוודה ורצו שאני אשלם על 5 קילו חריגה כל כך התרגזתי ואיך זה יכול להיות שהרבה שולחים יותר בלי קנס? הפקידה מילמלה לי משהו שעכשיו מקפידים כי הטיסה כבר מלאה והראתה לי בכרטיס איפה שרשום 20KG ! לקחתי את המזוודה לצד וזרקתי כל מני דברים שגם ככה רציתי לזרוק . כמו שמפו סבון נוזלי מגבות מכנס ישן ספר ישן,שזה ירד ל 21.3 קילו וכנראה ראתה כמה שאני נסער העבירה לי בלי קנס.
איך בדיוק אנשים שולחים יותר מ 30קילו בלי קנס?
פשוט לא היה לי מזל אותו יום??!
הודעה סגורה
14.30 קילו מותר לחבריי מועדון תגובה ל - 13
וגם ל35 קילו הם לא עושים בעיות לחבריי מועדון מנסיון עשיר שלי .
קו צאנגקו צאנג
הודעה סגורה
15.30 קילו מותר לחבריי מועדון תגובה ל - 14
***כל המידע נמסר ע"י חברות התעופה הנ"ל
**כל המדיניות של גמישות נקודתית של כל חברת תעופה ונקודתית בכל
טיסה שמור לחברת תעופה עצמה בלבד !!!
**לא כולל נוסע מתמיד ,חברי מועדון ,משחדים מתחת לשולחן ,ומי שיש לו פרוטקציות.. Evil or Very Mad
**אל על רשמתי שהם הכי גמישים מכולם אבל שוב..מזל.

זה המידע שנמסר לי ע"י חברות התעופה והוא עדכני נכון לאתמול !!!
ועל אחריותם !
אני מרגיש כמו עורך דין כאן..

גם ביקשתי מהצוות התאילדי שלי שיתקשר שוב לRJ התשובה שלהם היתה 20 ק"ג לבטן המטוס 7 ק"ג תיק יד ,עלות כל חריגה 1,040 באט .
לחברי מועדון מותר 30 ק"ג

הנסיון האישי של כל אחד הוא גם אם התמזל מזלו או לא. אני עובד עם הרבה מטיילים ! שנוסעים וחוזרים ומספרים מה היה להם.
חלק גדול שילמו על כל קילו חריגה .וחלק העבירו 30 קילו ויותר בלי קנס !!במיוחד באל על שיותר גמישים ..כבר אמרתי.

חברות התעופה מפרסמות מה מותר וכמה משלמים על חריגה וזה נתון לשיקולם כמה גמישות מתירים באותו יום!!

אך אם זאת !! הגמישות למשקל עודף ללא קנס תלוי ביעד הטיסה.
ותלוי בעומס המשקל במטוס (והכוונה לא רק לנוסעים והמזוודות אלא גם לסחורות שבבטן המטוס!! )ואת זה אף אחד לא יכול לראות המטוס אולי מלא בנוסעים אבל אולי לא מלא בסחורות לכן מתירים יותר משקל עודף!

אלו הם התקנות והקנסות כפי שמפורסמות חברות התעופה ! אך אם זאת זה לא חוק גורף ובל יעבור!

כל אחד יכול לקחת את המידע ולשיקולו אם הוא רוצה לקחת את הסיכון לקנס או שינסה את מזלו .

מאור
הודעה סגורה
17.30 קילו מותר לחבריי מועדון תגובה ל - 15
תודה מאור על המידע.
שכל אחד יקח את המידע הזה + הנסיון של אחרים ויחליט לבד.
אני רק רוצה לציין שמספר פעמים ראיתי אנשים לחוצים בכניסה לצ'ק-אין שפונים לכל אחד בבקשה שיקח אליו חלק מהמטען שלהם כדי שלא יאלצו לשלם על מטען עודף.
ראיתי גם כאלה שעומדים בצד עם מזוודות ענקיות ומחכים לעשות צ'ק-אין ברגע האחרון מתוך אמונה שאז יתעלמו מהמטען החריג שלהם.
הודעה סגורה
18.30 קילו מותר לחבריי מועדון תגובה ל - 17
כל הכבוד למאור באמת מידע חשוב!!!
ולהוסיף עוד משהו חשוב לתגובת k_r

אנשים לחוצים בכניסה לצ'ק-אין שפונים לכל אחד בבקשה שיקח אליו חלק מהמטען שלהם כדי שלא יאלצו לשלם על מטען עודף.
אז נכון ברוב הפעמים זו בקשה תמימה וקשורה לעודף משקל,אבל
לך תדע מה נותנים לך להעביר ואם זה לא עקיצת נוסע תמים בהעברת
סמים!!!
אז תחשבו על זה!!!
הודעה סגורה
19.30 קילו מותר לחבריי מועדון תגובה ל - 18
כל מה שמאור ציין, ובצדק, אלו הם הכללים של חברות התעופה.

הכללים הללו לא כתובים בתורה והם גמישים בהתאם לנסיבות, למזל, למצב רוח באותו היום ולקשרים.
הודעה סגורה
20.שאלה תגובה ל - 9
איך משיגים כרטיס חבר מועדון לאייר ג'ורדניאן? אנחנו טסים עוד 3 שבועות.
תודה.
הודעה סגורה
21.שאלה תגובה ל - 20
חברות במועדון הנוסע המתמיד של רויאל ג'ורדניאן אפשר לעשות דרך האתר שלהם RJ.COM .
לא בטוח שחברות בלבד תקנה לכן 10 ק"ג נוספים מכיון שהדבר מותנה בצבירת נקודות.
בכל מקרה המדיניות שלהם לגבי משקל היא די גמישה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו