נא להמתין...

רוצים לדעת אם שק השינה שלכם מחמם מספיק, אם המגבת תתייבש מהר ואם הנעליים אטומות מספיק? ומה לגבי אפשרויות הביטוח לחו"ל והשימוש בפלאפון במהלך הטיול? כל התשובות לגבי ציוד, ביטוח וסים מחכות לכם כאן. מנהל: אמיר
1.חשמל באנגליה
שלום רב ,
אני טסה לאנגליה וסקוטלנד בעוד כשבוע והמדריכה אמרה שצריך לקנות מפצל ממה שהבנתי בחיפושי באינטרנט שזה בעצם שקע עם 2 פינים האם זה נכון ?
ואם יש מישהו שיכול לשים תמונה של שקע אנגלי אני אשמח Surprised

תודה לעוזרים Razz
3.חשמל באנגליה תגובה ל - 2
הייתי בכמה חנויות ואין להם מפצל כזה מישהו יודע היכן אפשר לקנות אותו באזור המרכז?
אם אפשר אז שמות של חנויות
הודעה סגורה
4.לא כדאי באזור המרכז, עדיף בשדה התעופה. תגובה ל - 3
יש מפלצת עם מליון מפצלים במחיר 30 דולר בדיוטי-פרי, אבל גיליתי במקרה שלחברות הסלולר (סלקום, למשל, שם אני מנוי ושם קניתי) יש מתאמים מאוד בזול - 10-15 ש"ח לאחד. היכנס נא לחנות שלהם ובקש מתאם כזה, ושלום על ישראל.
הודעה סגורה
5.חשמל באנגליה תגובה ל - 3
הום סנטר - לבקש סט מתאמים לחו"ל זול ועובד מצוין
המתאם בדיוטי פרי גם לא רע אבל יקר מאד ולא מקבל שקעים עם שולשה פינים
הודעה סגורה
6.המתאם של חברות הסלולר מתאים גם לשלושה פינים. תגובה ל - 5
יש לי שני מתאמים כאלה, שעלו לי יחד 20 ש"ח.
הודעה סגורה
7.המתאם של חברות הסלולר מתאים גם לשלושה פינים. תגובה ל - 6
YGH - מזל טוב על המדריך החדש לשביל ישראל!
אגב, אפשר להוריד מהחתימה את החלק של "בקרוב בחנויות למטייל", הספר כבר הגיע Smile
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו