נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע******
שלום לכולם
השבוע כהרגלנו בקודש , אני שמח להציג את "אישיות השבוע" , אדם יקר שנמצא איתנו המון כאן בפורום , אמין , עוזר המון והגורם לכולנו להכיר את הצפון טוב יותר .

קבלו את "אישיות השבוע" - גל מצ'אנג מאי .

גל השרשור שלך , בהצלחה .
2.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע****** תגובה ל - 1
Sawatdee Khrab

שלום:)

(כרגע יורד מבול בצ'יאנג מאי)

הגעתי לתאילנד לראשונה לפני 6 שנים בערך
עם תרמיל על הגב,כסף בכיס,מצלמה והמון חוסר ודאות מה לעשות אחרי שאני נוחת
וכל המידע שיש לי על תאילנד זה שלמדינה קוראים תאילנד וגרים שם אנשים מלוכסנים,או כמו שאומרים נסעתי על הבאב אללה...
(אני זוכר שבאחת הפעמים שבכל זאת התאמצתי קצת לקרוא על תאילנד באינטרנט
נתקלתי כמה פעמים בשם "קופהנגן" ולא הבנתי איך בירת דנמרק קשורה לתאילנד)

התחנה הראשונה הייתה איך לא הקאוסן
יומיים הספיקו לי ברחוב המפורסם ומשם התחלתי את הטיול הגדול במזרח שבעצם לא הסתיים עד היום.

טיילתי בקמבודיה והמשכתי הלאה לויאטנם לחודשיים שכללו טיולי אופנועים שבהם בעיקר הלכתי לאיבוד אי שם בצפון ויאטנם....
(לילה אחד באמצע שומקום ו0 מעלות פגשתי עוד אחד שהלך לאיבוד-"נדב הרגיל")
לאחר מכן ללאוס ובסופו של דבר הגעתי לצ'יאנגמאי,אחרי שייט בסירה מהירה שטסה על הנהר וכשירדתי בירכתי הגומל(מומלץ לחובבי אקסטרים)

כל הטיול שלי התנהל מאוד בספונטניות מבלי לתכנן מראש שום דבר,מה שגרם לכך שלפני שהגעתי לצ'יאנגמאי הייתי מוכן לכך
שמדובר לכל היותר בכפר קטן ונחמד והנה אני ממשיך לי להודו.....ואז בטח אחזור לארץ ללימודים אשה 2 ילדים כלב ומשכנתא.....

לשמחתי גיליתי כבר מהרגע הראשון בצ'יאנגמאי
שמדובר בעיר פשוט מושלמת
,ולאחר יומיים של שיטוט בעיר החלטתי להשאר בה עוד קצת
וה"עוד קצת " נמשך עד היום
אמנם לא שהיתי כל הזמן בצ'יאנג מאי כי רציתי לראות כמה שיותר
אז נסעתי לאוסטרליה ואחרי 7 חודשים הבנתי שצ'יאנג מאי יותר מעניינת
וקפצתי לפיליפנים לשלושה חודשים,ואמנם אין כמו איי הפיליפנים אבל שוד לילי באמצע הלילה במנילה סיטי(כמעט גרמתי למשבר דיפלומטי בין המדינות)
החזיר אותי שוב לצ'יאנג מאי
וגם טיול בבורמה שבא אחר כך לא שיכנע אותי שיש מקום יותר טוב מבירת צפון תאילנד.

בזמן שהותי בצ'יאנג מאי התחילו להגיע מהארץ כל מיני ד''שים מחברים ומכרים שלא ראיתי 20 שנה
ופתאום איזה שכנה של סבתא עושה טיול בר מצווה לנכד
וחבר של דוד,ומישהי שלומדת עם מישהו שמכיר אותי
אחד רצה המלצה על מלון,השני רצה רק איזה טיול קטן,השלישי בכלל רצה להתחתן עם תאילנדית...

לאט לאט מצאתי עצמי מתזז בין האתרים והמקומות שאליהם מגיעים כל האורחים מישראל
מלונות בעיר,מחנות פילים, השבטים,הגנים,הפארקים,הנהרות,המסע דות,
בתי הספר (לכל אחד יש איזה דודה שהייתה מורה ונורא חשוב לה לראות בית ספר תאילנדי...)
מקדשים,קניונים,שווקים,מסג'ים,חנו ות תבלינים,מפעלים,מועדוני לילה,
ריזורטים,גסטהאוסים,בתי ספר ליוגה/תכשיטנות/מדיטציה/טאי צ'י ועוד..

וכך במשך תקופה ארוכה ובהתנדבות מוחלטת הזמנתי מלונות,סידרתי מדריכים, כרטיסים,הסעות לשדה התעופה,שמח וטוב לבב שאני יכול לעזור לכל הבאים מישראל

עד שיום בהיר אחד הגעתי למסקנה שאני בעצם מתפקד בתור סוכן נסיעות:)

כשהבנתי שיש לי בערך כמה עשרות אלפי "מכרים" פוטנציאלים בשנה הקמתי את חברת "כוכב הצפון"
(להקים בתאילנד עסק עם רשיון דורש מאמץ ודם יזע ודמעות...)
ומתעסק כיום בכל מה שקשור לטיולים ותיירות בצפון תאילנד עם דגש על טיולים פרטיים בהדרכתי ובהדרכת מדריכים תאילנדים
ואחת המטרות שלי זה שמטיילים מישראל יכירו את האזור הכל כך מגוון הזה,על שלל האפשרויות שיש כאן
ויהנו כאן בדיוק כמוני

אני ממשיך לטייל ולחקור את צפון תאילנד כל הזמן,(ומתכנן את המסע בפברואר-מצפון תאילנד דרך איסאן עד לפוקט וחזרה על אופנוע)
ומגלה את הפוטנציאל התיירותי העצום פה-כל יום מחדש,באזורים מוכרים יותר או פחות.

אשתדל לעשות את המיטב שבעתיד הלא רחוק השאלות על צפון תאילנד בפורום לא יהיו "איזה טיול ג'יפים יותר טוב"
"מתי נסגר השוק לילה"
אלא "איך מגיעים מ Mae Sarian לnan"
"למישהו יש המלצה על טיול פרטי באזור phayao ?"

הפורום הזה משמש במה ופתח להמון מטיילים ואני שמח לראות שלאט לאט יש רוחות של שינוי בקרב המטייל הישראלי המומצע
שמקדיש לאזור צפון תאילנד יותר ימים ומקבל תמורה מלאה
ומדיי פעם נתקל בישראלים שמגיעים לאתרים או מקומות שהמלצתי עליהם וזאת בשבילי הזכות הכי גדולה

עד היום פגשתי בצ'יאנג מאי ובארץ כמה מחברי הפורום
ואני עומד במילתי שכל מי מחברי הפורום הקבועים שיגיע לצ'יאנג מאי יזכה לאירוח כיד המלך.

זהו
(אגב,הפסיק הגשם בצ'יאנג מאי ויצאה השמש....לכל מתענייני מזג האוויר)
הודעה סגורה
3. גל מצ'אנג מאי תגובה ל - 2
אני יכול להעיד שאת אחד הטיפים הטובים שקיבלתי בתאילנד קיבלתי מגל :
ROYAL FLORA בציאנג מאי

גל היה אדיב , נחמד והיה כיף גדול לדבר איתו.
הודעה סגורה
4.גילוי נאות... תגובה ל - 2
גל...chok dee בחירה מעולה של הרוזן
למרות שיש לי חבר סוכן בצ'יאנג מאי אני נורא אוהב לקרוא אותך,ללמוד ממך ואף נעזרתי בך דרך המייל קצת.
אין םפק לגבי ידעותיך ומקצועיותך אך מעבר לזה התשבוחות שאתה מקבל
מלמדות ללא ספק את תרומתך הרבה מעבר ליחסי סוכן-מטייל.
על זה נאמר: "טוב שם משמן טוב"
ודרך אגב הכינוי שלך היה בעבר "פרגיון"...??? או שאני טועה Smile
איזה כייף לשלב עבודה עם הנאה
מה עם תמונות???
הודעה סגורה
5.icon7.gifאני חייב לומר מספר מילים על גל. תגובה ל - 4
גל הוא חבר יקר ואיש משכמו ומעלה.
לא אשכח את ההרפתקאות הליליות שלנו בהאנוי שכללו נסיון כושל לעלות לנסיעה עם נהג אופנוע מקומי, כניסה לבאר בשכונה מפוקפקת וחזרה לגסטהאוס ברגל לאחר שהמונית (אופניים) הלכה.
וכמובן שלא אשכח את ההרפתקאה בסאפא שכללה אכילת קלמנטינות עם מלצריות במרתף של מלון לאחר נשף של תיכוניסטים מקומיים (או מה שזה לא היה).
גל, אתה גבר לעניין!
הודעה סגורה
6.icon14.gifגל,הכוכב של צפון תאילנד!! תגובה ל - 4
גל,אני לא כל-כך מכיר אותך,אמנם אני רשום כחבר פורום המזרח הרחוק-חופשה בתאילנד,אבל אני יותר חבר של חברי הפורום מאשר חבר בפורום...
הקדמתי לכתוב זאת,משום שאין באמתחתי הרבה עצות לתת לאורחי הפורום על תאילנד,רק פה ושם קצת ולראייה מס' ההודעות שלי בפורום,אחרי שנתיים פעילות"עניפה"בפורום.
העיניין הוא,שאני יותר צופה וקורא ככל האפשר על מה שכותבים פה בפורום,כך שאת הנפשות הפועלות מעבר למילים,למדתי להכיר טוב ועם יד הלב,אתה בהחלט אחד המבריקים מבין הכותבים ומסייעים כאן בפורום.
שמתי לב שאתה יסודי,עקבי ואיכפתניק.כמובן שזה חשוב מכיוון שזה המקצוע שלך והפרנסה שלך,אבל יש גם אחרים שזה המקצוע והפרנסה שלהם והם לא מספיק יסודיים כמוך בלשון המעטה ולפעמים גם עושים צחוק מעצמם פה.אתה בטח מכיר,סוכנים שנדחפים פה לפורום במסווה זה או אחר ועין הנץ של כמה חבר'ה פה ובעיקר הרוזן שלנו צדה אותם והוא זורק את הליצנים הללו מפה.
אז שוב,מהתרשמות שלי אתה אחל'ה...
ואת האמירה שלך:"ואני עומד במילתי שכל מי מחברי הפורום הקבועים שיגיע לצ'יאנג מאי יזכה לאירוח כיד המלך." אני אבדןק בהזדמנות...
אולי בטיול/מפגש פורום שהרוזן היקר שלנו הולך לסדר לנו בתאילנד בע"ה בקרוב,אולי הוא ישלב גם את צ'יאנג מאי.
במהרה בימינו,אמן!
Smile Smile Smile
הודעה סגורה
7.לגל גלגל"ץ תגובה ל - 4
טוב, מותק, אז שחררתי כאן את הכינוי שלך אצלי
אוהבת אותך מאד ואין לי צל של ספק שתאילנד , החוויה המושלמת עבורי בשנת השבתון הזו הפכה לכך הרבה מאד בזכותך.
התחלנו להכיר בהתכתבות ארוכה לפני הנסיעה, והמשכה של ההכרות והידידות נמשכות עד היום.
אתה בהחלט גם סוכן נסיעות אמין, מקצועי ויש לך את היכולת להכיר מהר אנשים ולהתאים להם את מבוקשם. אבל אני בעיקר מתה על ההומור המטורף שלך. (והשיער המדליק)
Smile מאחלת לך שתגשים כל שתבקש ומודה לך כאן בפעם נוספת(כי אתה ראוי לכך) על מה שעשית עבורי.
ואגב, מושיקו, בדרך אליך למיטב ידיעתי(לא רוסייה עדיין Laughing )שבת שלום מאילת.
הודעה סגורה
נהנתי לקרוא את מסלול גלגולך ולבחירה בתאילנד .

אין ספק מבחינתי אחד האנשים האמינים מנותני שירות תירותי בצפון תאילנד .

ותמיד אני ישמח להמליץ עליו באזור הזה .

מה שאהבתי מכל זה המסלול שאתה רוצה לעשות מצפון תאילנד לצפון מזרח תאילנד הייתי מצטרף לזה בעניים עצומות Laughing Laughing

והרבה אושר לך ולמשפחתך

אבי לוי .
צאנג מאיצאנג מאי
הודעה סגורה
9.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע****** תגובה ל - 1
כאחד מאלפי המכרים שנהנה מהטיפים העזרה והשירות של גל
אמליץ בכל פה לכל מי שירצה להגיע לצאנג מאי להשתמש ולהסתייע בגל, עונה לכל מייל ולכל הקפריזות של הישראלים באדיבות ובסבלנות.
גל עניין אותי בטיול אופנועים שתעשה אני פתוח לשמוע Smile
ולטלי אם השיער של גל הדליק אותך מה עם השיער שלי???
הודעה סגורה
10.מצטרפת לסמיסו תגובה ל - 4
רוצים תמונות!!
אישית לא יצא לי להכיר אותך, אבל אתה לגמרי עושה רושם של אדם חביב, נחמד ואמין.

בהצלחה Smile
הודעה סגורה
11.לעמי וגל תגובה ל - 9
עמי, מתה על ה"שיער שלך"
וואלה גל שני אנשים מאילת שונים מאד ולא רק במינם גומרים עליך כאן את ההלל ומדגישים את היכולת המיוחדת שלך לזהות צרכים, אופי ומה שנקרא "ראש" של בן אדם ולתפור לו בדיוק את הטיול המתאים. וכמובן ,מקום לינה סבבה. קבל עוד ח"ח
Laughing
הודעה סגורה
12.icon12.gifשוב פעם מישהו חי את החלום שלנו... תגובה ל - 2
גל או כמו שסמיסו אמר, פרגיון.
אני אכן עוד זוכר אותך כפרגיון. טיפים לצפון זה אתה.
זרקת רעיון לגבי חברי הפורום, עוד יבוא היום וניישם.
תמשיך להנות בצפון.
ויאללה, דרישת הרבים חובת היחיד, תמונות בבקשה.
הודעה סגורה
13.נהניתי לקרוא , בהצלחה תגובה ל - 2
היי גל
כל פעם שקורא תשובה שלך בפורום ( ומייד נכנס לקרוא ולהחכים ) נזכר בנסיעתנו על הקטנוע ( ועם המשקל שלי זה לא קל חחחח ) .
נהניתי להפגש עמך ושמחתי למצוא בחור חייכן ומלא שמחת חיים שצ'יאנג מאי התלבשה עליו כמו כפפה על היד .
יש המקטרגים בפורום זה או אחר על תופעת הסוכנים , אני שמח שפה בפורום אותם חברה וביניהם גל יודעים לשלב בין הביזנס ולא שוכחים את טובת הלקוח , האמינות תמיד משתלמת וזאת נוכחתי כששלחתי אליך את הדור השני .
העצות הטובות מאפשרות לנו לצאת קצת מהמסלול השחוק מחד ולשפר נוסעים כמו לינות וכד' מאידך .

בהצלחה , ואנשאללה נפגש בסיבוב הבא באזור
הודעה סגורה
14.גל,הכוכב של צפון תאילנד!! תגובה ל - 6
גל, אתה באמת מאחד הטובים ,אני מכיר אותך יותר טוב מהפורום בתור ''פרגיון'' אבל גם לאחר ששינת את השם אני שמח לראות לפי המשך כתיבתך והיענותך בתשובות לגולשים שנשארת אותו פרגיון אדיב ונחמד כבעבר, מקווה לראותך במציאות באחד מהימים (אולי נשנה יעד בחופשה הקרובה ,..) ,..
הודעה סגורה
15.גל,ועכשו דבר הלקוח... תגובה ל - 14
Razz הגעתי לתאילנד ושהיתי בבנגקוק מספר ימים.את גל הכרתי כמו רבים כבר בארץ דרך האינטרנט.עשיתי את דרכי לצפון ומיד שהגעתי למלון התקשרתי לגל,חדור מוטיבציה לראות את צ'אנג מאי-צ'אנג ראי-פאי-פיאהו-ו..איסן ביום אחד...
די מהר הבחור הנחית אותי לקרקע המציאות ו"עזר" לי להבין שהצפון "מעט יותר גדול ממה שחושבים" וחלק מהאטרקציות יכול להיות שלא יתאימו לי וכדאי לעשות מעט אבל הכי טוב.כלקוח ישראלי ממוצע לא הבנתי איך גל לא "משתף איתי פעולה" ו"זורם" איתי ומוציא אותי לכל אטרקציה אפשרית.לאחר שהוא בנה לי תוכנית קצרה שבה באמת הבנתי את החיסכון האדיר שהוא עשה לי,הוקרתי לו תודה עמוקה.עם הזמן שעבר הכרתי את גל כחבר נהדר שגם דחף אותי ללמוד את השפה התאילנדית וכן לקרוא ולכתוב.הוא תמיד אמר "שפה זה כח".
לסיכום גל,תודה רבה שאתה חבר שלי Embarassed
הודעה סגורה
16.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע****** תגובה ל - 2
היי גל.
טרם הכרתיך אישית,אבל בפורום אני מכיר אותך עוד מימי "פרגיון".

תמיד התרשמתי מרצינותך ,כנותך ובכוונתך לעזור שלא על מנת לקבל תמורה.

מקווה שנתראה בתאילנד! או בארץ כאשר אתה מגיע Very Happy

כל טוב!
הודעה סגורה
Twisted Evil
חזק ואמץ
אחרי כל כך הרבה שנים של היכרות וירטואלית,שמחתי קצת להכירך יותר.
אינשאללה ניפגש בקרוב בציאנג מאי
ואם לא אז בחוף השרון - בקשתות.
הודעה סגורה
18.תודה לכולם על הפידבקים,ניפגש בצ'יאנגמאי:) תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
19.גל מה עם תמונות ??? תגובה ל - 18
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
20.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע****** תגובה ל - 1
כנראה שלהבדיל מרבים אחרים , אני כן זכיתי להכירך
אני שמח שהפגישה שלנו יצאה לפועל , היא זכורה לי כחוויה טובה ,בה מצאתי אדם צעיר יחסית אבל עם כל כך הרבה חכמת חיים וניסיון עשיר בכל התחומים שדיברנו .
שמחתי ונהנתי מאוד להכירך , מקווה שנוכל לשחזר זאת בקרוב .
אני מוקיר ומעריך את תרומתך הרבה לפורום ומודה לך על כך .

אף אחד לא יודע שהיית צריך להיות "אישיות השבוע" הראשונה , אך על פי בקשתך נאלצתי לדחות בכמה שבועות , זכות זו הוצעה לך עקב שהיית ראשון להציע את רעיון העלאת "אישיות השבוע" בפורום .
רעיון אדיר גל , הקרדיט כולו שלך .
הודעה סגורה
21.מצטרף לכל הממליצים - גל מקסים! תגובה ל - 18
מכל הלקוחות שלנו שמגיעים מצאנג-מאי אנו שומעים רק תשבוחות על השרות ועל היחס. לדעתי זה אומר הכל!
יריב - סגול
סוכנות טיולים בפוקט
הודעה סגורה
22.מצטרף לכל הממליצים - גל מקסים! תגובה ל - 18
מכל הלקוחות שלנו שמגיעים מצאנג-מאי אנו שומעים רק תשבוחות על השרות ועל היחס. לדעתי זה אומר הכל!
יריב - סגול
סוכנות טיולים בפוקט
הודעה סגורה
23.****אישיות השבוע**** אישיות השבוע****** תגובה ל - 20
"ההכרות" שלי עם גל התחילה עוד לפני הגעתנו לצאנג מאי , התכתבנו במיילים וגל ענה באדיבות ובנחמדות לשאלותי. כשהגענו לעיר "שלו" - ירדו
המרכאות - והכרנו ! גל עזר לנו במציאת הדירה ששכרנו ובאינפורמציה בכלל על מקום מגורינו החדש - ועל כך -שוב תודה!
גל באמת מכיר את צאנג מאי ואת הצפון בכלל , נוהג במקצועיות וביעילות לגבי הצעותיו לטיולים והכל תמיד במאור פנים .
גל - מפרגנים לך תמיד - ניצה ויורם

הודעה סגורה
24.היי גל תגובה ל - 23
נעים להכיר,אין ספק שלאור כל ההמלצות של כולם,בהחלט נשתמע בעתיד
ובטח ובטח נפגש.
שבוע טוב
הודעה סגורה
25.ועוד איזה אישיות ......!! תגובה ל - 1
מצטרף להמלצות. מהיכרותי האישית עם גל אומר רק שהוא אחד האנשים האמינים והנחמדים בצפון. עוזר תמיד "ולא על מנת לקבל פרס". אני לא שוכח אבל עדיין לא הספקנו לאכול סטיק טוב כמו שהבטחת. אני משאיר זאת לפעם הבא כשאגיע והכל עלי.

כל טוב גבר. וד"ש מעדי.

AG
הודעה סגורה
26.גם אני בדרך לפגוש אותך תגובה ל - 25
אני מקווה שזה יהיה קרוב Rolling Eyes
אחרי כל מה שנאמר באמת אין מה להוסיף
תוסיף אתה עוד על עצמך
משפחה ו...
הודעה סגורה
27.גל מצאנג מאי - אכן אישיות ראויה לשבח תגובה ל - 11
גל יקר ,
גם אנחנו נעזרנו בהמלצותיך כשפגשנו אותך באופן אקראי בבית חבד בצאנג מאי.
אתה ראוי לתואר"אישיות השבוע" בזכות ולא החסד.
תבורך.
ריקי ויוסיי עמר
אילת
הודעה סגורה
28.icon7.gif אישיות השבוע - אכן איש מיוחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תגובה ל - 26
גל אתה קסם של בחור - אין מילים לסבלנות שאתה מפגין
הנחמדות אורך רוח והרצון לעזור
ללא ליאות...פשוט כך..זה אתה Razz
משפטי החוכמה שלך..מחכה שתוציא כבר ספר
הרבה בריאות ושיהיה שבוע
טוב שקט וקסום
נעמי שוורץ Razz Razz Razz
הודעה סגורה
29.מצטרפים לכל מה שנאמר כאן על גל תגובה ל - 28
היינו בצפון לפני שנה , נהננו מכל טיול וכל המלצה שנתן לנו גל , היידע שלו והסבלנות , חוש ההומור והאמינות -- בהחלט ראוי לשבח . נשארנו בזכותו עם טעם של עוד ...גל , מקוים שניפגש שוב בצ'אנג מאי .
הודעה סגורה
30.היי גל תגובה ל - 1
ראה עצמך מוזמן בכיף ובשמחה כאשר אתה מגיע לבנגקוק
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו