נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט
פורסם היום ב"הארץ" - הגשר הארוך ביותר מבין הגשרים התלויים באלפים נחנך מעל אגם טריפט במרכז שווייץ.
גובהו 100 מטרים ואורכו 170 מטרים.
נראה מדהים בתמונה (לא נראה מיועד לבעלי פחד גבהים Rolling Eyes Very Happy )
2.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 1
לימור, תודה.

למרות המוניטין של עיתון הארץ הגשר לא נחנך השבוע. הוא קיים כבר כמה שנים ואלפים רבים של מטיילים ניסו אותו בהצלחה. מה שחשוב הוא הקרחון שמתחתיו, קרחון טריפט, שהוא אחד מהקרחונים שהולכים ונעלמים בקצב מהיר יותר מאחרים.

ב"פורום שוויץ" הוא כיכב כבר כמה פעמים העונה. טרם נמצא האמיץ בינינו שישלב אותו בתכניות (אולי אנחנו, לא מבטיחה). הבעיה היא שמסלול ההליכה המוביל אליו כרוך בעלייה לא קטנה.

הנה ההתכתבות האחרונה אודותיו:
http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/th-1054587/start-0/
נכתב ב-17/06/2009 20:16[עודכן ב-:17/06/2009 20:19]
הודעה סגורה
3.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 2
האם בטוח שמדובר במשהו ישן?
אם מזדמן לידייך עיתון "הארץ" זה מופיע בדף האחורי של חלק ב'.
הודעה סגורה
4.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 3

לא, לצערי אני פרימיביווית, מנאמני "ידיעות". אבל הגשר לא חדש. את יודעת כמה בלוגים וסיפורי מטיילים קראתי אודותיו העונה הזאת?
הודעה סגורה
5.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 4

טוב, המחלוקת מיושבת עתה לשמחת הכול. אני מסירה את הכובע בפני "הארץ", אבל תגידי לי מה בדיוק נאמר בכתבה, כי אולי גם הם צריכים להסיר לפחות נוצה בפני? Rolling Eyes Laughing

הגשר קיים מ-2004, והשבוע, ב-12.06, נחנך גשר חדש ומוצלח מקודמו. באתר אפשר לראות תמונות וסרטונים. הוא כנראה נחשב לפלא ולגאוותם של מתכנני הגשר ומתקיניו.

http://www.trift.ch/bruecke/
הודעה סגורה
6.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 5
זיוה,
במיוחד בשבילך (מקווה שהסריקה מוצלחת)
לימור
הגשר בטריפט.jpg
הודעה סגורה
7.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 5
זיוה,

ואני כבר חשבתי ש"הארץ" רק יצא להגן על כבודו של הגשר, שהפך בשעת לילה מאוחרת ליצור אלפיני Laughing

לא כתבה, רק שתי שורות מתחת לתמונה:
"טיילים חוצים את גשר טריפט, המתנוסס בגובה של 100 מטר מעל אגם טריפט במרכז שוויץ. הגשר, שנחנך השבוע, הוא הארוך ביותר מבין הגשרים התלויים להולכי רגל בהרי האלפים, ואורכו 170 מטר."

ובטח שגם הם צריכים להסיר את הכובע בפנייך. הם לא הסבירו לנו שמדובר בגשר חדש שמחליף את קודמו Laughing

360 המטרים בעלייה הם גם אלו שכנראה יפרידו בינינו לבין המקום הקסום הזה.

איפה גלית? אולי היא תהיה מעוניינת Laughing ?

זיוית
הודעה סגורה
8.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 7

לימור, תודה רבה רבה.

זיוית, אל תפסלי על הסף. אני לא יודעת אם אצליח לשכנע את משפחתי לצאת להרפתקה, אבל בשנותי בפורום נוכחתי שגם העצלים ביותר מתנשפים בדרך למערת הקרח באסטריה. אז אולי גם כאן המאמץ שווה. אתם נוסעים אחרינו. אם במקרה נגיע לשם - אספר לך על המסלול לפרטיו Smile
הודעה סגורה
9.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 8
זה נראה נפלא. זיוה, איך תוכלי להתאפק?
הודעה סגורה
10.זיוית וזיוה תגובה ל - 7

גלית מוסתרת על ידי ערימות של עבודה... Confused תקופה של מאמץ מרוכז. עוד מעט זה יעבור לי.

בנתיים, העזתי להציץ בכם היום, בתקווה שזה לא יפריע לי להתרכז Shocked , ולפתע אני מגלה גשרים חדשים שאולי יכולים להתאים לגלגלים שלי... Cool

מרגש!

אפילו גיליתי שזיוה נוסעת בהרכב מורחב Shocked Cool ? איזה יופי! תתחדשו! Cool

הודעה סגורה
11.לתמי ולגלגלית תגובה ל - 10
תמי, אני אשתדל לא להתאפק ואספר לכם מה יצא Laughing
שמחתי במיוחד לראות שלמרות הכול אתם מתארגנים לחופשה בטירול. אני עוקבת אחר ה"טירולים" במיוחד, וכבר חושבת על טיול של פעם (מי יודע מתי) בטירול ובעמק אנגדין, שאת ונירית כל כך ממליצות עליו.

גלגלית, תודה על הברכות. אכן התחדשנו בכרטיס טיסה השבוע. אבל איפה יש גשר חדש? לא שיננת עדיין מספיק את החומר ששלחתי לך? Laughing

האמת היא, שרשמתי את המידע עליו איפשהו בקטן בסוף ה"מאסה" על המעברים. חוסר אמונה די השפיע עלי לוותר מראש. אבל ההתלהבות כאן מסביב והמוטיבציה של השדה הקטנה שלי מקפיצים את המסלול הזה קצת למעלה, בתקווה שאוכל לשכנע את הגדוד שלנו להתגלגל בעלייה. מה איתך, את מתגלגלת גם בעליות או רק בירידות? Smile
נכתב ב-18/06/2009 16:42[עודכן ב-:18/06/2009 16:44]
הודעה סגורה
12.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 8
זיוה,

אני מקבלת את הצעתך לא לפסול על הסף Smile

האמת היא שהאיזור הזה מציע כל כך הרבה אפשרויות נפלאות שקצת קשה לבחור. אז יש הרבה רעיונות, יש תכניות, יהיו שינויים "בשטח" מטבע הדברים וכמובן שגם מזג האויר יחליט בשבילנו על מינון העליות למיניהן Shocked

מי יודע, אולי אוויר ההרים השוויצרי יגרום לכך שהעלייה לא תראה כל כך מאיימת Laughing ואולי גם תיאורים של חיל החלוץ של הפורום Laughing יעודדו אותנו לעשות מאמץ Laughing

המשך יום נעים,

זיוית
הודעה סגורה
13.שווייץ - השבוע נחנך גשר טריפט תגובה ל - 12
זיוית, התיאור שלך (מזג אוויר, מצב רוח, ריבוי אפשרויות) מאוד נכון, ולכן - לא כדאי לתלות ציפיות מוגזמות בחיל החלוץ (ואולי בכלל רוית תהיה החלוצה?).
נכתב ב-18/06/2009 17:07[עודכן ב-:18/06/2009 17:08]
הודעה סגורה
14.לתמי ולגלגלית תגובה ל - 11
רק בירידות Very Happy . יש לי מטען חורג (20 ק"ג), מפונק וחמוד. הברקסים שלי גם לא משהו Laughing

מה שכן, ויתרנו על הספר של מישליין שהוזמן מבעוד מועד - החומר שקיבלנו פה בפורום, והחוברות שלך זיוה...

ואיפה הגר? גם היא מסתתרת? אני חוששת שנצטרך לכנס ישיבה דחופה של הפורום בהקדם. יש פה זליגה... Confused Rolling Eyes Laughing

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו