נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.icon1.gifהצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים
חשבתי שכדאי להוסיף כאן לפורום אשכול של המלצות למקומות לינה בבתי מלון, בקתות ודירות נופש משפחתיות (מה שבטעות יש המכנים "צימרים"), המתאימים במיוחד לנופש משפחתי עם ילדים ולצידם מסלולי טיול נינוחים, אתרי בילוי, אטרקציות משפחתיות וכד'.

אישית, אשמח מאוד להמלצות כאלה, מכיון שעקב ההחלמה הממושכת של הקרסול השבור, בינתיים אינני יכול לעשות שום תוכניות לגבי חו"ל, כך שככל הנראה ניקח מה שיהיה זמין ואטרקטיבי בין אם זה בחו"ל ובין אם זה בארץ. אני מניח, שריכוז המלצות כזה באשכול אחד יכול להיות שימושי גם לאחרים.

תודה מראש על ההמלצות. Cool
2.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 1
איכשהו נשמטה מההודעה שלי המילה "בארץ" שהינה עיקר כוונתי.
הודעה סגורה
3.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 2
רעיון מצוין-לפי דעתי כדאי לעודד את פרסומם של אלו שמחירם יחסית למחירי הארץ שפוי כלומר חבילות "מפתיעות" בעלות מול תועלת.
עדיין מתקשה להבין מדוע המחירים בארץ כל כך גבוהים!!?
מי שלא בקומבינה ארגונים גדולים-צבא משטרה וכו נאלץ לשלם סכומים גבוהים-עד מתי?

רונן
הודעה סגורה
4.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 3
בהמשך לדבריו של רונן - ניסינו לשכור וילה של שלושה חדרי שינה בצפון, ישוב שאת שמו אני לא מצליחה לזכור, בעלי הבית החביבים רצו, שימו לב - 3500 שקל ללילה. עבור 5 אנשים (1 מהם ילד + 1 כלב). עם זאת אני יכולה להמליץ על לינה בכפר מסריק דווקא. יש להם בקתות חמודות במחירים שפויים שמתאימים ללינה של זוג + 3) ולאחרונה נוספה דירה של 3 או 4 חדרי שינה גם היא במחיר שפוי למדי. ארוחת בוקר קיבוצניקית רגילה, משם הטיולים יצאו לעכו, נהרייה, ראש הנקרה. עוד קיבוץ נהדר שיש לו דירות משפחתיות גם כן במחיר שפוי (עד 1000 ללילה לדירה לכולם עם ארוחת בוקר) זה שער הגולן - דירות 2 חדרים והאפשרויות לטיולים בסביבה אינסופיות. קיבוץ שורש משכיר יחידות של סלון קטן וחדר שינה, שמתאימות לזוג + 1 או 2 קטנים וירושלים היא במרחק נגיעה. דווקא מה שמכונה צימרים בארץ, ואם חס וחלילה בצימר אפשר לדחוס יותר מזוג אחד (בגלל שהג'קוזי תקוע באמצע - אלא מה) עולים סכומים שערורייתיים ממש. בקיבוצים ניתן עדיין למצוא משהו שפוי יותר. היות והחופשה שלנו רק באוגוסט מצטרפת ליוזמה הברוכה של צביקה, קדימה, תתחילו לשפוך מידע Laughing
אלונה
הודעה סגורה
5.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 4
גלש היקרה-רק תיקון קטן-שורש=מושב ולא קיבוץ-יש גם סנדלים..

1)יש שוברים של הארגונים הגדולים-הסתדרות המורים,ארגון המורים,צבא משטרה וכו בסביבות 350 שח לזוג לשני לילות כולל ארוחת בוקר-"הפואנטה" תוספת לילדים כרגיל מה שהופך את העסקה למשתלמת אך קצת פחות..
בדכ יש אופציה יומיים בלינה הקיבוצית\מושבית הסטנדרטית או לילה (אמצש) בבקתת פרמיום.

2) לגבי וילות-זה חלק מהסחף שאני מדבר עליו.
חשבנו לקחת כמה משפחות וילה לסופש.מחירים בדכ בין 3500-4200 ללילה ומחייבים יומיים כלומר עד 8400 -כלומר אם מדובר ב3 משפחות כל אחת תשים לפחות 2400 לינה לא כולל דלק וארוחות-חופשה צנועה של 4000 שח.
כשמדברים עם בעלי הוילות כל אחד מספר כמה שלו הכי הכי..

נקודה לציון-לטןבת גלאשה וכולכם-אנו בילינו לפני כ3 שנים ב"וילה בריזה" במטולה (מדובר בקוטג נחמד ולא בוילה מפוארת)ולידו יש עוד שני חדרים צמודים שאפשר להכיל עוד 2 משפחות קטנות (זוג+1 לדוגמא).
אנו שכרנו שלוש משפחות כ12 איש בכ-2500 שח לליה ולדעתי עדיין המחירים באיזור הזה.
משפחתך מאד תהנה-גלאשה.
חופשה נהדרת-הלכנו את נחל עיון,במטולה גם מקומות טובים לאכול-מאד ממליץ על ארוחת הבוקר של המלון(העתיק והרומנטי-רק לזוגות!!)בית שלום.
ארוחה כפרית אמיתית עם כל החיזוקים גבינות ויוגורט וריבות ולחמים-הכל ביתי.יש להם גם ליקר שזיפים-מדהים!!
ואם זה לא מספיק גם אנשים נהדרים.

במטולה גם מרכז קנדה לספורט (גלאשה-החלקה על הקרח)תצפית מרהיבה על לבנון והגליל וכו

בקיצור-סנוב מתי היית לאחרונה במטולה.. Rolling Eyes Smile

רונן
הודעה סגורה
6.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 5
בחיים לא הייתי במטולה. הנסיעה לנתב"ג קצרה יותר אבל לא נסטה מהנושא. מטולה - רשמתי. או.קי. מה עוד?
הודעה סגורה
7.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 6
הקוראת אלונה מתבקשת לחזור לפורום משפחות-את כבר לא רווקה..

רונן
הודעה סגורה
8.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 7
רמת הגולן עקרונית זולה יותר לפחות מהגליל העליון-התפוסה נמוכה יותר אפשר לךהשיג דילים טובים.
לא מדבר על ישובים כמו רמות..
בזמנו דברתי עם גברת נחמגדה מהגולן שיש לה בבני יהודה וילה שכזו-מחירים טובים בהרבה מראש פינה למשל.
סטייל סטייל אבל צריך להמשיך את החודש גם אחרי החופשה..
אזכר אעלה הנתונים.
רונן
הודעה סגורה
9.בתי ספר שדה של החברה להגנת הטבע! תגובה ל - 8
למשפחות לא מפונקות, חופשה אקטיבית עם טעם של פעם... Smile
לחברים בחברה להגנת הטבע (עלות החברות היא סמלית ממש) יש מדי פעם הזדמנות לסופי שבוע משפחתיים במחירים סופר-אטרקטיביים.
בסוף השבוע האחרון היינו בחצבה.
לינת לילה בבית ספר שדה (פשוט, אבל נעים ונקי להפתיע) כולל טיול ערב, קומזיץ (פלוס צ'יזבטים וסיפורי מיתולוגיה וכוכבים), ארוחת בוקר שווה ממש וטיול בוקר קצר, כל הפעילויות בהדרכת מדריך מהביס"ש - כל זה בעלות של 390 שקלים (!!!) למשפחה של שני מבוגרים ושני ילדים. מרשים, נכון?!
אנחנו הוספנו עוד לילה, כדי שיהיה סופ"ש ארוך, הוספנו ארוחת ערב בביס"ש שהייתה נחמדה מאוד ועוד טיול ביום שישי ולקינוח ביקור בחוות התנינים בעיר אובות.
סופשבוע נהדר, כייף גדול לילדים וכמעט כלום כסף.
אה, והבילוי הכי משתלם היה ונשאר, חופשה אצל סבתא בקיבוץ Laughing
הודעה סגורה
10.בתי ספר שדה של החברה להגנת הטבע! תגובה ל - 9
לפני שנה היינו בקיבוץ גנוסר.לנו במלון גנוסר,לדעתי מיותר.טיפה יקר יותר מהחדרים על הקרקע.לאחר סיבוב ערב השטח הגענו להחלטה שפעם הבאה נקח את צמודי קרקע בלבד.נראו טוב,עם שטח למגל הנצחי.
כנרת נראתה פחות טוב Sad Sad Sad .
גם אנו קצת מקורקעים,עדיין מקווה לתפוס משהוא לא ערוך ביולי,תחילת אוגוסט
אמה
הודעה סגורה
11.שוברי אירוח- לא רק לארגונים... תגובה ל - 3
אז לא חייבים היום לרכוש דרך איזשהו וועד עובדים כזה או אחר. אפשר גם עצמאית:
שובר שירוחן: http://www.shiruchan.co.il/default.asp?catid=%7BE4F55462-933 8-40C8-9045-BDAA11BBEC6A%7D

שובר נופשונית: http://www.nofshonit.co.il/Nofshonit/Index.aspx

מניסיון, עם התובפות לילדים- לא יוצא "מציאה" גדולה.

איך שלא יהיה, כמו כל טיול- תמיד כיף.

אורנה
הודעה סגורה
12.וילה מרשימה בגולן תגובה ל - 11
נזכרתי איך קוראים לוילה-יש תמונות יפות באינטרנט-"מצפה פנינים וגביש" בני יהודה מעל הכנרת.
האמת טרם יצא להתארח-שוחחתי עם האישה-נשמע בהחלט מרשים.
2500 ש"ח ליום-אפשרי 10 אנשים (אפשרי יותר בתוספת מסוימת).
4 חדרי שינה,סלון מטבח מאובזר חדרי שרותים ומקלחות גקוזי בריכת שחייה ועוד.
וגם נוף מדהים-נשמע מעולה לחמולה או שתי משפחות.
אגב כמו שציינו פה במקומות אחרים בצפון יקחו על אותו אבזור ופאר 3500-4000 ש"ח.
רונן Rolling Eyes Smile

אם אסע אעדכן
הודעה סגורה
13.צימרים בשדה אליעזר תגובה ל - 12
מעבר לוילה ברמת הגולן אנו סוגרים שתי משפחות סבא וסבתא 3 צימרים ב"מתאים לנו" שדה אליעזר (20 דק מקרית שמונה).
התארחתי שם בעבר-זוג מאד נחמד-צימרים נחמדים מאד-ארוחת בוקר גלילית משובחת-יש כ7 צימרים-דשא משחקים לילדים-מאד מתאים גם במחיר וגם באינטימיות לנופש חברים!!

אם תצפינו צפונה לדוגמא בית הלל (את זה מזמן הבנתי)תשלמו עוד כ20-40%-גם על המיקום גם על השם.אחרי שחוויתי את אוסטריה גרמניה אני אישית לא מוכן לשלם 1200-1500 שח ללילה למשפחה.

אגב שדה אליעזר כאמור נמצא ליד אגמון החולה ובמרחק סביר מאד מכל האתרים הנחשבים-ראש פינה,נחלי הגליל מטולה ועוד.
רונן
הודעה סגורה
14.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 8
בקתות (צימרים) חמודות לאללה על קצה צוק המשקיף לכנרת - תאמין לי שכשתסתכל על הנוף תחשוב שאתה באזור האגמים באוסטריה.. המקום נקרא מצפה לשלום בכפר חרוב והמחיר ללילה לזוג + 2ילדים פלוס ארוחת בוקר שמגיעה עד לבקתה מכל טוב - 2200 ש"ח. יש למקום במרחק הליכה קלה בריכה מקסימה ושקטה. אחנו מבקרים שם כבר שנה רביעית - מומלץ בחום!!
הודעה סגורה
15.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 14
רונית-המלצה מצוינת-אני בטוח שהמקום מדהים.
אך שוב-אני מניח שלא המלצת בשביל לדרוך על היבלות...להסתכל על הכנרת ולראות נוף אגמים אוסטרי ולשלם פי כמה מאשר אחלה פנסיון בסט וולפגאנג-זה לי אישית נראה מוגזם.
אבל שיהיה בכיף איש איש לפי גישתו ותקציבו והחלטותיו.
שיהיו לכם חופשות נהדרות-רונן
הודעה סגורה
16.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 15
שלום לכל המקורקעים בארץ, לאלה שעתדים לנסוע בהמשך, לאלה שחזרו וכבר מתגעגעים לחול Smile,

אחד המקומות הנעימים ביותר באזורנו, אם לא ה-נעים ביותר-צפון רמת הגולן.
למה להזמין צימר בעמק החולה הרותח Shocked Crying or Very Sad או סביבתו, במקום לעלות לרמה או לחילופין להרי הגליל-אזור סאסא ברעם, ולהנות ממזג אוויר נעים הרבה יותר, והרבה יותר ירוק בעיניים?
גם מטולה מתאימה ללינות קיץ, לדעתי, אם כי קצת יותר חמה.

אני כמעט בטוחה, שהצימרים באזור ההר (הרי הגליל) יותר זולים מאלה של בית הלל-שאר ישוב.

אם לא נלון בנווה אטי"ב היקרה, אלא במקום קצת יותר מרוחק, יהיה זול יותר, גם.
עם כל הכבוד לישובי העמק והאזור, המקומות האלה מתאימים בחורף ובאביב המוקדם, בעת שנעים וירוק, ולא בקיץ הלוהט.
גם מהרמה או ההר ניתן להגיע בזמן קצר וסביר לכל הנחלים באצבע הגליל.
מאודם למשל, זה כחצי שעה בלבד לדן ולבניאס. וכמובן גם במרחק נסיעה סביר לנחלי הגולן, יהודיה, זוויתן וכו'.

יחד עם זאת, גם באגמון החולה יש מה לעשות בקיץ. השעות הסבירות-קרוב לזריחה או לשקיעה.
ספארי לילה יכול להיות חוויה מאד טובה, גם לילדים.
ואולי זה ינחם את מישהו-כבר התחילה נדידת הסתיו. החסידות הראשונות כבר נראות וגם אחרים.

ועוד מאותה פינה.JPGפינה קסומה בבניאס.JPG
נכתב ב-08/08/2009 14:55[עודכן ב-:08/08/2009 15:00]
הודעה סגורה
17.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 16
בצפון רמת הגולן מזג האוויר מאד מזכיר את אירופה.
אפשר לעמוד בשמש בצהריים, ולא להתאדות, באחריות Laughing Laughing

פלאפל טעים ולא יקר, לבנה , שתייה וכו', אפשר לאכול מול ברכת רם.
לעיתים קרובות אפשר לקנות שם גם ריבות תוצרת בית, ופירות מהמטעים באזור.
תצפית על ברכת רם מנמרוד.JPGשולחנות מחוץ למסעדה בברכת רם.JPG
הודעה סגורה
18.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 17
ואם כבר מגיעים לרמת הגולן-עוד הצעה חביבה למשפחות.
בצומת האמיר, הידוע אולי יותר בשמו ה"מקורי" צומת וואסט, הוכשר פארק חדש (יחסית). יש פינת משחקים חביבה, שולחנות מוצלים לפיקניק, פסלים של אומנים מקומיים. בעתיד ייפתח מרכז תיירותי חדש של הגולן.
נעים כאן ביותר גם בקיץ, למרות שאין מים בבריכות המקומיות.
אחרי או לפני הפיקניק ניתן להיכנס לשרידי הארמון של האמיר פעור. מדובר בארמון הקיץ שלו , ולמרות שמצבו לא שמור במיוחד, עדיין ניתן להתרשם מהפאר והמשאבים שהוקצו להקמתו.
האמיר פעור, מנהיג השבט הבדואי ערב אל פאדל, שחיו באזור ובעמק החולה, ישב בתקופת החורף בארמון החורף שלו, שעליו יושב היום מלון הגושרים. וברוב חוכמתו, עבר בקיץ לגולן...
בפתח ארמון האמיר פעור.JPGפסל בצומר האמיר.JPG
הודעה סגורה
19.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 18
וטעימה מאזור ההר.
גם יער ברעם נעים ביותר בקיץ. ביער עצים עבותים ושבילים מוצלים שנעים ללכת בהם גם כשחם מחוץ ליער ובעמקים למטה.
גם לא המוני, כי רוב המטיילים מעדיפים מקומות אחרים..
כאן ניתן לשלב גם את בית הכנסת ברעם, שהוא מרשים ביותר. הכניסה לאתר כרוכה בתשלום.
כדאי להסתובב גם בשרידי הכפר המרוני בירעם ובכנסיה, שעדיין פעילה.

ומי שמאד מתעניין, יכול לבקר גם במוזיאון ברעם, המציג יודאיקה, ארכיאולוגיה ויוצרים יהודיים מהארץ ומהעולם.
עד לא מזמן הייתה שם תערוכה מרגשת על גלעד שליט, אבל נדמה לי שכבר התחלפה.
הכנסיה המרונית ליד שרידי הכפר בירעם.JPGבית הכנסת ברעם.JPG
הודעה סגורה
20.אהם-אהם.... נירית, לא לרדת על העמק... תגובה ל - 19
אמנם חם כאן אבל, את יודעת... Rolling Eyes

התמונות מקסימות ותודה על ההסברים
עומר
הודעה סגורה
21.אהם-אהם.... נירית, לא לרדת על העמק... תגובה ל - 20
עומר אל תיקח באופן אישי מה שנירית מנסה לומר-כך אני הבנתי לפחות-"מסע הגילוי האמיתי..רכישת מבט חדש"- שאם כל הכבוד לגליל העליון ארץ פלגי מיים והאיזור הפופולארי ביותר כנראה בארץ בכלל ובגליל בפרט הרי שיש בחבל ארץ המרתק הנקרא גליל וגולן איזורים לא פחות מרתקים והרבה פחות מתוירים.
מגיע להם החשיפה התירותית המתאימה בהחלט!!
ואולי כך גם "ירגעו" המחירים הלא שפויים של הצימרים בחלק מן האיזורים.

נירית המון תודה ב11-12 לספטמבר אנו בעמק (למרות הכל)מוזמנת לשבת איתנו על כוס קפה\תה\כוסית יין.
(יכול לומר שבשנים האחרונות משתדל לגוון יותר ויותר-דרום,גליל מערבי,גולן,איזור ים ועוד).

רונן Smile
הודעה סגורה
22.אהם-אהם.... נירית, לא לרדת על העמק... תגובה ל - 21
עומר,
אולי התנסחתי באופן לא מוצלח. לא התכוונתי להשמיץ את העמק, ובוודאי לא את תושביו.

העמק נפלא לטיולים בסתיו-חורף-אביב...

ארץ פלגי מים זה האזור הכי יפה בארץ, לדעתי.

בכל אופן, כפי שרונן היטיב להגיד-אל תיקח באופן אישי...

מאחלת לך המשך חופש הכי נעים שאפשר!

ולרונן-תודה !
נכתב ב-08/08/2009 20:42[עודכן ב-:08/08/2009 20:43]
הודעה סגורה
23.icon7.gifתודה נירית ורונן תגובה ל - 22
כנראה באמת לא הבנתי אותך נכון, נירית...
אמנם כתבתי "אל תרדי על העמק", אך את בהחלט מוזמנת לרדת אל העמק Very Happy

שיהיה גם לך חופש נעים ומהנה (אני כבר מתחיל להרגיש את הסוף...)
עומר
הודעה סגורה
24.זמן מקומי תגובה ל - 23
בהמשך לשרשור של תמי-מעלה חזרה שרשור זה.

אולי באמת נחמד פה ושם לנפוש בארץ למרות שהיא יקרה תרתי משמע!!!
רונן
הודעה סגורה
25.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 14
השרשור הזה התפתח כשהייתי בחו"ל, ועכשיו כשאני רואה, אני חייבת לומר שאני די בהלם מהמחיר של הבקתה בכפר חרוב, בשיא העונה. היינו שם פעמיים. פעם אחת בקיץ, בשיא החום, כשאי אפשר היה להוציא את האף החוצה, ואז אמרנו שנגיע לשם שוב אבל רק בחורף ואכן שבנו לביקור נוסף לפני פסח, כשמזג האויר היה עדיין קריר ונעים ומאוד נהנינו. הנוף אכן מדהים (כשלא אביך מידי...) והתצפית מקסימה במיוחד. השטח המשותף מאוד מטופח ויפה.
ובכל זאת, המחיר מאוד גבוה יחסית לתמורה. לפחות לדעתי. מדובר בבקתה שיש בה חדר שינה קטן להורים, איזור מגורים קטנטן עם מטבחון ולמעלה, גלריה עם מזרונים על הרצפה לילדים. לא המקום המרווח ביותר.

ארוחת הבוקר מאוד חביבה, מגיעה בסלסלה, והיה באמת מקסים לשבת בשולחן בחוץ על הדשא, להשקיף על הנוף, ולאכול. אבל עדיין לא הייתי אומרת שהיא מיוחדת במינה. די בסיסית. חביתות, סלט ירקות, מעדנים, לחמים. גבינות.

שלא תבינו לא נכון, המקום מוצלח, אבל מבחינתי מתאים להתארח שם, רק כשמזג האויר נעים, ועם 3 ילדים, לא מאוד מרווח.

הודעה סגורה
26.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 25
שלום לכולם
אני מעדיפה לחשוב על עצמנו לא כ"מקורקעים" אלא כתיירים גם בארצנו, ולא רק מסיבות טיפוליות Rolling Eyes Smile אלא משום שהיו לנו לא מעט חופשות מוצלחות ומהנות גם בארץ, ועם הטיפים המעולים שמצטברים כאן, אין לי ספק שעוד יהיו (תודה לכולם).

ויחד עם זאת אני מזדהה עם העמדה שהציג רונן ומשתדלת, בעיקר עם ילדים, למצוא מקומות נחמדים במחירים שפויים גם בשיא העונה.

אלונה, בצימרים שהזכרת (מושב שורש) שהינו לפני כחודש (סוף יולי).
עבור שני לילות לזוג + שני ילדים שילמנו כ- 700 ש"ח ללילה באמצע השבוע כולל א.בוקר (הזמנו דרך אתר hotels.co.il, ראיתי שבאוגוסט יקר יותר). היתה לנו שם חופשה נהדרת עליה כתבתי באשכול אחר.
כאן אתייחס רק לצימר עצמו:
נהנינו מבריכת המושב (שסמוכה למתחם הצימרים), מאויר ההרים ומהקרבה לירושלים.
בבקתות חדר שינה נפרד להורים + טלויזיה, יש מטבחון עם מיני מקרר וקומקום. הסלון דווקא ממש לא קטן בעיני, יש בו מיטות נפתחות ומקום להלין 3 ילדים בנוחות רבה.
חדר האמבטיה נוח ונקי ויש גם מרפסת קטנה עם פינת ישיבה צמודה לכל צימר.
המתחם מטופח ומתאים גם לקבוצות של חברים שבאות יחד.
ארוחת הבוקר מגיעה לחדר עם סלסלה, מפה וכלים חד פעמיים והיא פשוטה (ביצים קשות, לחמניות טריות, גבינות, זיתים, ריבות, מיץ תפוזים) אך נדיבה ומספקת. אני חושבת שזה מחיר סביר מאד לעונה ולמקומות אחרים ברמה דומה והמקום ענה בהחלט לציפיות שלנו בחופשה עם הילדים.

המלצה נוספת שכבר נתתי בעבר (הצימרים של עמליה בלפידות) מתאימה לדעתי לשתי משפחות שנופשות יחד - והיא מופיעה בקישור המצורף

http://forum.lametayel.co.il/forum_threadt/frm_id-31/msg-287 7918/srch-%D7%A2%D7%9E%D7%9C%D7%99%D7%94+%D7%9C%D7%A4%D7%99% D7%93%D7%95%D7%AA#msg_2877918

יעל
הודעה סגורה
27.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 26
הי יעל. בדקתי עכשיו בקישור שלך את הצימרים של עמליה, אכן אם המחיר הוא 550 ש"ח ללילה זה הוגן מאוד. עדיין לדעתי המחירים לצימרים שערורייתיים לגמרי בהשוואה לאירופה. אין לי מושג למה זה, בלי להיות סתם ווכחנית אולי מישהו יכול להסביר בצורה פשוטה מדוע בגרמניה או אוסטריה צימר לשלושה עולה בערך חצי? אני באמת ובתמים, לא מאלה שאומרים "אצלנו הכול רע", ממש לא, סתם מנסה להבין מאיפה זה בא, האם עלויות החשמל\מים\ארנונה גבוהים יותר בגליל ובשורש מאשר בטירול או באווריה? מישהו חכם שיודע?
אלונה
הודעה סגורה
28.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 27
היי אלונה

ממש אין לי הסבר לשאלתך ואני שותפה לתהיות שהעלית.
שמתי לב שבשנים האחרונות גם חדרי ארוח קיבוציים שהיו פשוטים ובסיסיים שודרגו קצת ומיישרים קו עם מחירי צימרים מפנקים, ובעיקר בגליל כפי שהוזכר כאן קודם.

ישנם בארץ צימרים מקסימים אבל לעתים המחירים בהם מופרעים ממש ואני מעדיפה לא להזכיר ולהשמיץ אבל מניחה שכולנו נתקלנו בזה.

בחופש עם ילדים בקיץ אני מעדיפה מרחב, בריכה, מטבח מאובזר וניקיון סביר. וכשמתפשרים על רמת העיצוב והפינוק ניתן למצוא הצעות שפויות.

באשר לעמליה - את המחיר בדקתי לפני כארבעה חודשים כששקלנו להגיע אליה שוב באוגוסט. סביר שלא השתנה מאז, או לפחות לא בהרבה. הצימר כפי שכתבתי אז אינו מה"מפונפנים" אך הוא מרווח ונוח. הילדים שלי מזכירים את החופשה ההיא כמוצלחת ביותר, בעיקר בזכות הבריכה והבוסתן הנעימים.

והכי חשוב, אלונה, בזולה שליד הבריכה יש מאפרה שמחכה במיוחד בשבילך ולדעתי עמליה לא תתנגד אם יתחשק לך לקפוץ לבריכה בבגדייך (או בלעדיהם) Cool
יעל
נכתב ב-25/08/2009 16:47[עודכן ב-:25/08/2009 16:49]
הודעה סגורה
29.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 28
הי, יעל, היות שגם החופשות בארץ הן בדרך כלל עם הסבתות רוב הסיכויים שאני אזדקק גם למאפרה וגם לבריכה. כל פעם כשאנחנו חושבים לצאת לסופ"ש משפחתי מורחב אני עושה חשבון זריז ומגיעה בקלות למשהו כמו 4000 ש"ח מינימום (כולל ארוחות). כשבפועל זה למעשה רק יום שישי היום השלם של הטיול כי עד שמגיעים ועד שבשבת מתחילים לחזור, יוצא שבשביל יום ועוד שתי שאריות של יום הסכומים מוטרפים לחלוטין. ואם היינו חובבי טורקיה וודאי היינו עושים את הסוף שבוע שם. אבל אנחנו לא. עדיין יהיה נחמד אם מישהו מהגברים (כי הם בטח מבינים בזה המון) יסביר לי למה כאן זה לא כמו שם.
אלונה
הודעה סגורה
30.הצעות לנופש וטיולים משפחתיים למקורקעים ** בארץ ** תגובה ל - 29
אלונה-מה הגברים אמורים להבין יותר מהנשים?לגבי המחירים בצימרים?
אני אישית אובד עצות וגם לי לא ברור מאיפה יוצאים המחירים האלו-יתכן ובארץ (גם בספק)עולה יותר להחזיק צימר זה נכון שלרוב יש אבזורי אקסטרא גקוזי סאונה ואמא של סאונה אבל רבונו של עולם לשלם 2000 ש"ח ללילה מול הכנרת בצימר חמוד וקטן ולהגיד שזה מזכיר את אוסטריה..באמת!!
לא מתוכח עם היופי והכיף אבל המחיר-בית דירות שלם בטירול.. Rolling Eyes Crying or Very Sad Laughing

כמו שאמרה אלונה קפה פה עוגה (ב5-6 יורו!!)שם קצת אוכל על האש דלק מ4000 ש"ח בספק אם ישאר עודף.
לדעתי זה בעיקר טרנד והיצע וביקוש.
אנו נותנים יד לפלצנות המוגזמת-איפה חלקנו כצרכנים!?

אני אישית משתדל לקנות שובר זוגי דרך עמותת המורים או חבר (כמו שציינו תוסיף ילדים פחות משתלם) או למצוא וילה או מספר חדרי ארוח במחירים שפויים.

אני מכיר וילות בצפון גם ב2500 ש"ח ללילה למרות שעמיתיהם גובים כפי שצוין גם 3500-4000 ש"ח.
תחשבו על זה יש איזורים בארץ שזה מה שעולה להשכיר לכמעט חודש שלם!!!

את החופשה הבאה נבלה בשדה אליעזר -1480 ש"ח ללילה ל3 בקתות (ללא ארוחת בוקר)-צימרים מצוינים-מחיר בהחלט שפוי.

להת-רונן Smile
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו