נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש
שלום חברים,
אשמח לקבל המלצות על מלון מפנק בבנקוק, קרוב למרכזי הקניות - נסגור שם את ירח הדבש שלנו.

תודה
עירית.
2.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 1
irits2503 שלום,

מזל טוב לרגל ירח הדבש Smile

מלון Grand Millennium Sukhumvit הוא מלון 5 כוכבים ברמה גבוהה והוא נמצא ב-ASOK, קרוב לרכבת העילית והתחתית ומרכזי הקניות בבנגקוק, והמחיר שלו מאוד נמוך יחסית למה שהוא מציע.

בתחתית ההודעה תמצאי את הלינק לאתר האינטרנט של המלון.

כמובן כדאי לעשות השוואת מחירים בין אתרי האינטרנט להזמנת מלונות וסוכני נסיעות בתאילנד ולא להזמין ישירות מאתר המלון במחיר גבוה הרבה יותר.

טיול מהנה,

מרטין ממשרד הנסיעות Martin4travel בבנגקוק

הודעה סגורה
3.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 1
מלון Grand Millennium נראה מאד מרשים מבחוץ אך קצת פחות מבפנים. גם סביבתו היא לא משהו (סמוך ל Soi Cowboy) ואין ממש מרכזי קניות בסמוך אליו אך המיקום שלו מבחינה תחבורתית מעולה.

לא ברור מה התקציב שלכם וכמה ימים אתם מתכוונים לשהות בו. אם בא לכם באמת להתפנק הייתי ממליץ על מלון על שפת הנהר .. כמו Shangri La ודומיו (יש לא מעט בתי מלון מצויינים שיושבים על שפת הנהר). ה Shangri La פשוט מקסים ונוח מאד מבחינה תחבורתית.

אפשרות נוספת היא מלון Intercontinental. יש מבחר עצום של מלונות מצויינים אך לבית מלון על שפת הנהר יש תמיד ערך מוסף של נוף ואוירה מאד מיוחדים.
הודעה סגורה
4.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 3
המלונות ליד הנהר דוגמת shangri la ודומיו אכן אידיאלים לירח-דבש. בנוסף אני יכול להמליץ על מלון Banyan Tree - גם כן מלון מפואר ומצוין. המיקום קצת פחות טוב מה shangri la אבל החדרים פנטסטיים והשירות מצוין. גם אם לא ישנים ב banyan tree הייתי ממליץ להגיע כדי להנות מהמסעדות המצוינות ומהפאב המרהיב על הגג (קומה 59!)
הודעה סגורה
5.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 4
יש בשרשור שלי מספר תמונות שצולמו מהפאב הנ"ל (Vertigo). יש מלון שנקרא Sukothai Hotel - מלון מרהיב ביופיו. לא חסר מלונות מצויינים ויפים בבנגקוק - אך לירח דבש ואוירה מיוחדת ויוצאת דופן, הייתי לוקח מלון טוב על שפת הנהר - ויש הרבה כאלה בכל אזורי בנגקוק.

לכל בתי המלון ברמה הזו יש shuttle - בין אם סירה או מיניבוס - שיקחו אתכם למרכזי הקניות הגדולים/תחנת רכבת עילית קרובה. רק באזור Shangri La יש לא מעט בתי מלון כמו Royal Orchid Sheraton ן Sofitel Riverside ואת ה Peninsula (שלא להזכיר את Oriental).

ה Shangri La ממוקם מצויין ממש בסמוך לתחנת רכבת עילית וכן מעגן הסירות. לכל אחד מהמלונות הללו יש מזח פרטי וסירת שאטל עבור אורחי המלון. יותר דרומה יש את Montien Riverside Hotal .

גם הבנין הסמוך לביתי הוא בית מלון בשם Riverfront Hotel - לפני כמה זמן שבדקתי, היה להם דיל מעולה - אך החסרון הוא שלא נמצא ליד קו רכבת (למרות שיש להם shuttle bus לתחנת הרכבת הקרובה).

אין לי ספק ששהות ב Shangri La היא חוויה יוצאת דופן. לא רק שהנוף הנשקף ממנו הוא מרהיב (זה נכון לכל מלונות הנהר) אלא שהמלון עצמו מרהיב - פשוט מלון מקסים. אם מבחינה כספית אתם יכולים להרשות לעצמכם - אל תהססו - זו חוויה של פעם בחיים (ועדיין לא יותר יקר ממלון בינוני בניו-יורק או בעיר גדולה אירופאית כלשהי)
נכתב ב-08/05/2009 03:08[עודכן ב-:08/05/2009 03:10]
הודעה סגורה
6.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 1
קבל קישור שמצאתי (the top 10 luxury hotels)

http://www.bangkok.com/luxury-hotels/index.html
הודעה סגורה
7.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 1

שלום עירית

מלון סנטרה הוטל הינו מלון חדש הנמצא במרכז הקניות סנטרל במרחק הליכה רגלית ממנו נמצאים מרכזי הקניות סיאם פארגון סיאם סנטר פנטטיפ פלאזה מילניום mbk ועוד .

המלון נפתח לפני כ-8 חודשים מלון 5 כוכבים מפנק בנוסף ישנם מסעדה ופאב בקומה ה-50 ומשהוא עם תצפית יפה על בנגקוק.

צרפתי לינק למלון

תהנו

הודעה סגורה
8.מלון 5 כוכבים בבנקוק - ירח דבש תגובה ל - 6
באותו קישור שצרפתי תמצאו גם את רשימת ה 10 טופ של בתי מלון על הנהר.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו