נא להמתין...

נופש, מי לא רוצה לצאת לנופש? בריכה, ים, שמש, מלון מפנק, אוכל טוב ובעיקר חופש. כאן תוכלו למצוא מידע על יעדי הנופש: טורקיה, יוון, בולגריה, קפריסין ויעדים אחרים ולקרוא על מלונות מומלצים, יעדים לכל המשפחה ומידע שימושי נוסף. מנהלת: טלוש
1.קלאב יוקרתי
שלום
רציתי לברר איזה קלאבים מומלצים וטובים יש ברמה של הסאנגייט פורט רויאל.
האם מישהו היה? חווה?
אשמח לשמוע.
מתוכננים לנסוע בקיץ הקרוב.
תודה
2.קלאב יוקרתי תגובה ל - 1
שלום,
ברמה של הסאן גייט יש לכם את ריקסוס פרימיום, סו ססי, אדם וחווה, אלה ריזורט.
ב-11 ביוני יפתח באנטליה מלון פאר שיהיה לאחד מן המלונות הטובים בעולם. מדובר במלון שנקרא Mardan Palace שבבעלותו עומד איש עסקים יהודי. מדובר במלון פאר, שיהיה ברמה של סאן גייט אם לא יותר טוב.
מצרף קצת מידע על המלון.
הודעה סגורה
3.קלאב יוקרתי תגובה ל - 2
שלום
תודה על תשובתך.

רציתי לשאול לגבי המלון החדש שציינת
כמה זמן משדה התעופה נמצא המלון הזה?
באתר שצירפת לא הצלחתי לראות הרבה.

אתה ממליץ לי לנסוע לקלאב שיש בו כבר המלצות, מאשר לנסות מלון חדש כזה שהוא בעצם בהרצה??
אשמח לשמוע את דעתך.
תודה
הודעה סגורה
4.קלאב יוקרתי תגובה ל - 3
יש לך את מלון קאליסטה שהוא ממש מפואר ואכותי אחד המלונות היפים .יש לך את מלון ווג שגם הוא יוקרתי גדול ואכותי וממש מיוחד יש לך את קסנדו היווני מלון גם ברמה גבוהה מאוד.יש לך את הילטון דלאמן .מראדאן פאלס שה ממש מקום חלומי נראה לי שהמלון עובד עם אני לא טועה תבדוק .יש לך בארוט לאר אחלה של קלאב בקיצור יש מלא .לגבי מראדון פלאס תבדוק נראה לי שהמלון עובד ומה עם הריקסוס למה אתה לא סוגר עליו אחלה של קלאב ברמה חופשה נעימה
הודעה סגורה
5.קלאב יוקרתי תגובה ל - 4
מרדאן פאלאס עובד כבר. הוא יקר מאוד ורק עם ארוחת בוקר. המלון נמצא אחרי המלונות טופקאפי פאלאס והקרמלין. הוא לא רחוק במיוחד כי הנסיעה מהכביש הראשי ולא נכנסים לאנטליה ולא לאזור לארה. אנחנו היינו לפני חודש בריקסוס פרימיום בבלק. מומלץ בחום.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו