נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה
מבקש המלצות על תוכנת מפות ל GPS כולל חיווי בעברית לשימוש עתידי בגרמניה הולנד ובלגיה

בנוסף אודה מאד אם בעלי ניסיון בשימוש ב GPS באירופה יוכלו להמליץ על אפשרויות למציאת קואורדינטות לאתרים לטיול או כתובות מדויקות לכל אתר, דבר שטרם ראיתי באתרי האינטרנט.

תודתי מראש

יורם
2.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 1
לנו יש GPS של MIO ששימש אותנו בהצלחה מרובה בהולנד ובבלגיה.

כתובות מדוייקות של אתרים אפשר למצוא באתר האינטרנט של האתר. בחלק מהאתרים יש המלצות לגבי הכתובת שאותה כדאי להכניס למכשיר ה GPS .
בתוכנה יש גם רשימה של אטרקציות באיזור היעד, ורוב האתרים שהגענו אליהם בטיול היו כלולים ברשימת האטרקציות שבתוכנה.
הודעה סגורה
3.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 2
יש לי גם לחול לגרמניה הולנד הכנסתי את כל הכתובת כבר של כל המקומות במועדפים יש לי agps סוג MIO 300 הוא טוב מי שמכיר את הסוג הוא טוב בניווט ?????
נכתב ב-05/05/2009 22:38[עודכן ב-:05/05/2009 22:39]
הודעה סגורה
4.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 2
מיכל תודה על תשובתך

האם זכור לך שם תוכנת הניווט MOOV או IGO8 או אחרת ?
האם נדרשות מפות עדכניות לשנת 2009 או מנסיונכם
ומאחר ומע"צ לא פעילה בחו"ל לא נתקלתם בשיבושים
ואי התאמות בין המכשיר למצב בפועל בשטח
לגבי גודל המכשיר והתצוגה האם מספיק 4.3 או רצוי גדול יותר

תודה
הודעה סגורה
5.עברית די סוגרת אותך ל I-GO תגובה ל - 1
ככל שאני יודע תוכנות פופולריות כמו TOMTOM או GARMIN לא יודעות עברית.

אז אם עברית היא חובה (או שתרצה להשתמש במכשיר במדינת ישראל) אין לך הרבה אופציות.

אתרים אני מחפש ב"נקודות עניין" (POI), לא לפי כתובות. כך אתה מגיע בדיוק לאתר שביקשת.
לא זוכר שנתקלתי במקרה בו אתר תיירות חשוב לא הופיע.
כך שקואורדינטות בדרך כלל מיותרות.

קשה לענות לך לגבי עדכונים. יכול להיות ש 99% מהמפה בסדר אבל אם דווקא נפלת על הכביש שהשתנה אז ה 99% לא ממש חשובים לך.
בסך הכל IGO 2006 בסדר למדינות עליהן כתבת וממילא צריך מפה לגיבוי כי אף פעם המכשיר לא 100% מעודכן (וגם עלול להתקלקל מסיבה כלשהי).

MIO זו חומרה, אבל I-GO יכול להיות מותקן על כל Pocket PC.

הודעה סגורה
6.תאמר לי בבקשה איזה מכשיר יש לך... תגובה ל - 1
ואדע אם אני אוכל לעזור.
הודעה סגורה
7.תאמר לי בבקשה איזה מכשיר יש לך... תגובה ל - 6
תודה על התגובה

אנו מתכננים לשהות כשלושה שבועות בגרמניה הולד ובלגיה
עלות שכירות GPS לא כדאית לכן אני מתכוון לרכוש מכשיר יעודי (או מחשב כף יד) ומעוניין לשמוע מבעלי ניסיון על מכשיר ותוכנה מומלצת
שתום הטיול ניתן יהיה לעשות בהם שימוש גם בארץ
ולכן נדרשת גם השפה העברית
הודעה סגורה
8.תאמר לי בבקשה איזה מכשיר יש לך... תגובה ל - 7
שלום לך! מפת ישראל ומפת מערב אירופה הן מפות נפרדות ואפשר לפעמים לקבל אחד מהם "חינם" או במחיר מוזל בדיל של קניית המכשיר. מכשיר GPS בלבד ברוב המקרים יותר זול ממכשיר פאלם. אחד הבעיות של המכשירים היא פריקת/זלילת הסוללות כש המכשיר לא בשימוש ובמכשירים היותר ישנים היתה נגרמת מחיקת תוכנה כש המכשיר התרוקן. במכשירים היותר חדישים עם תוכנת הפעלה WM-5 ומעלה היו אמורים לתקן זאת. בעיתון יום שישי האחרון היתה מצורפת חוברת של רשת באג עם מבחר ענק של מכשירים. כנס לאחד הסניפים ותתחיל לשאול את כל הקושיות עד לבחירת המכשיר המאים לך. בהצלחה ! Rolling Eyes Smile
הודעה סגורה
9.דבר נוסף חשוב. תגובה ל - 7
כש תגיע ליעד שלך באירופה יקח למכשיר מספר דקות עד זיהוי ורכישת הלווינים החדשים, אז סבלנות. Laughing
הודעה סגורה
10.דבר נוסף חשוב. תגובה ל - 9
אה יקח ל-gps זמן שאני יגיע לאירופה וישים לו יעד ראשון יקח לו איזה 2 דקות ככה בערך?.
הודעה סגורה
11.דבר נוסף חשוב. תגובה ל - 10
אין קשר בין קביעת היעד לבין רכישת הלווינים. כש תגיע לחול תדליק את המכשיר, תפתח את האנטנה ( אם זו אנטנה מתקפלת ) ותמתין עד שהמכשיר מזהה את הלווינים ורוכש אותם. ישנה במכשיר פונקיה המציינת לכמה לווינים קיים הקשר. במכשיר שלי גם העברתי ידנית למפה האירופית ,הכנסתי את הכתובת ולחצתי על סע ליעד. לא תאמין אך הוא נסע, יותר נכון אמר לנו איך לנסוע. Laughing Laughing Laughing
הודעה סגורה
12.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 1
חברת QUE
ב1200 ש"ח

המכשיר כולל
תוכנת I GO 8ׁ(הגירסא הכי עדכנית)
מסך גדול 4.3 אינטש
מפות ישראל וכל מערב אירופה!!! מקורי!!!
דיבורית בלוטוס שמתכיילת לכל מכשיר עם בלוטוס!
שנתיים אחריות

הייתי עם המכשיר בלונדון והוא ניווט אותי מצוין ועכשיו בעז"ה אנו נוסעים איתו לאוסטריה

מומלץ מאוד

אני מצרף לינק להשוואת מחירים בזאפ
הודעה סגורה
13.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 12
תודה לכל המגיבים

אשמח לשמוע ולקבל חוות דעת על שימוש בפועל ונסיון במערב אירופה בתוכנת ניווט ספציפית ומכשיר GPS שניתן בעתיד גם להשתמש בו בארץ בתוכנת ניווט לישראל

תודה מראש
הודעה סגורה
14.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 13
PPPYYY
שלום
היינו בשנה שעברה בהולנד וגרמניה, קניתי מחשב כף יד (שלHP) ואנטנה שהיא גם מטען מהמצית של הרכב, הישתמשתי בתוכנת "דסיטנייטור" שהייתה מעולה ולמה:
א.מחשב כף יד-בנוסף שמתי העתקי מיסמכים, מספרי טלפונים וצילומים של הדרכון וכל החומד הרלוונתי לטיול ניתן להעביר לכרטיס הרחבה(SD)לגיבוי ושליפה בעת הצורך.
ב.אנטנה-מטען כדי שבנסיעה ארוכה לא תגמר הסוללה דווקא באיזה מחלף ענק ברוטרדם שאין לו סוף והתחלה (כשתעבור אחד תבין על מה אני מדבר)ועם אלפי מכוניות מיסבבך וכולם ממהרים.
ג.דסטינייטור-כי היא "קלה" יותר בגודל ופשוטה יותר לתיפעול.
ולמרות כל זאת היתה איתנו משפחה נוספת שברכבם היה להם מחשב כף יד של מיו ועליו "IGO 2006" שתפקד גם הייטב.
אני מציע לך לקחת גם מפה באנגלית,כי אם יש שינויים במסלול אז חייבים להקליד את השם בדיוק כמו שהוא כתוב (התוכנה לא מזהה טעות כתיב) והיא רק מדברת עיברית אבל הכיתוב הוא באנגלית.לא צריך לפחד משינויים בכביש כי למרות העדכונים,נתקלנו פה ושם בכבישים שהיו בשיפוצים,אז אלתרנו במקום מעקף, קח בחשבון שזה יקרה.
אני מקווה שעזרתי במשהו.
OS

9
הודעה סגורה
15.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 14
מי יכול לסייע בנוגע להורדת קואורדינטות מאתרים דוגמת גוגל מפות ישירות למכשיר ה GPS
קיימת שם אפשרות לשמור נקודות ציון עפ"י סוגי מכשירים
הכוונה לנקודות ציון שאינן תיירותיות מובהקות כמו מקום לינה ואינן מצויות ומובנות במכשיר עצמו

תודה
הודעה סגורה
16.GPS למערב אירופה תגובה ל - 15
האם הבנתי נכון שבמפות מערב אירופה הקלדת האתרים חייבת להיות רק באנגלית והוראות הדרך ניתנות לשמיעה גם בעברית
אודה על הבהרות בעניין
הודעה סגורה
17.GPS למערב אירופה תגובה ל - 16
הבנתה מצויין!
הודעה סגורה
18.GPS למערב אירופה תגובה ל - 16
שלום יורם,

בוא נעשה סדר.
ישנם שלושה סוגי מכשירים:
1. PDA - מחשב כף יד - מנווט באמצעות לווינים
2. PNA - מכשיר ניווט (בעצם מחשי כף יד מנוון) - מנווט באמצעות לווינים
3. טלפון סלולרי - מנווט באמצעות A-GPS בו המיקום הנוכחי מחושב ע"י שרת מיוחד שנעזר במיקומן של האנטנות הסלולריות הסמוכות. ( A זה ל-assisted), לחלק המטלפונים הסלולריים יכול לווינית עצמאית כמו במחשבי כף יד.

מאחר ועיברית היא דרישה, קיימות שתי אפשרויות:
1. מחשב כף יד/PNA ותוכנת IGO
2. PNA של מיו.

בניגוד לגישה המקובלת, מיו ו-IGO זה לא אותו דבר.

ל-IGO קיימות בשוק הישראלי שלוש גרסאות:
2006 - תוכנה ישנה עם מפות ישנות (עד תחילת 2007)
IGO8.0 - מפות מעודכנות לQ2 2008.
IGO8.3 - גרסה חדשה שיצאה בסוף 2008. ניתן להשיג מפת ישראל של מרץ 2009 ואירופה עד אוקטובר 2008.

לי יש כבר יותר משנתיים PDA - asus a696. הוא מריץ IGO (כל הגרסאות) בצורה מצויינת.

היתרון של PNA שניתן להשיג אותם עם מסך גדול 4.3" וכו. והוא יותר זול.
היתרון של PDA שניתן לעדכן בקלות והא משמש לדברים נוספים (12GB של מוזיקה במקרה שלי).

לשאלתך - השמות במפות אירופה הן באירופאית, כלומר כל שפה והאותיות שלה. ישנו סטנדרט שבו כל שם במפה (כולל מפות ישראליות) חייב להיות מתורגם לאנגלית ע"מ שיהיה אפשר לחפש אותו ביתר קלות.

שפת הממשק וההנחיה ממשיכים להיות עיברית בחירת הכתובת באנגלית - מנסיון רב - זה טוב מספיק.

נראה לי שאתה מתלבט, למה שלא תשכור מכשיר ליומיים, תשקיע 50 ש"ח ותימנע מעוגמת נפש אם תגלה שזה לא מתאים לך?

בהצלחה, אלון.
הודעה סגורה
19.GPS למערב אירופה תגובה ל - 18
תודה על התשובה המפורטת
הודעה סגורה
20.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 1
הג'י.פי.אס היה חברנו הטוב כל הטיול (הנוסע השביעי קראנו לו). אנו הקלדנו הכתובת באנגלית כמובן, והוא נתן לנו הוראות נסיעה בעברית.
אבל- זהו מכשיר.
כשהבטריה התרוקנה לה (למרות ש"התחננו אליו שלא יעשה לנו את זה"... Smile ) המפה היתה לנו לעזר, ולכן בכל מקרה עליך להצטייד במפות טובות מהארץ.
זו דרך גם לעניין את הילדים הגדולים, בחיפוש במפה תוך כדי נסיעה...
קבל המלצתו, אבל הוא עלול להפנותך לעיתים לדרך שלא נראית לך.
אז, עצור בצד וודא העניינים
(כך היה לנו סביב אגם גרדה, כש"חמד לו לצון" ויצא מהדרך לאורך האגם והכניסנו לרחובות צרים שרק מכונית אחת יכלה לעבור בהם, ולא היה ברור למה).
דבר נוסף- באוסטריה למשל יש שמות זהים או כמעט זהים לעיירות. לכן כדאי להצטייד במיקוד, וכך וידאנו שהוא "הבין" לאן פנינו מועדות. גם הסטנו המפה ימינה ושמאלה כדי לראות במכשיר שהמיקום נכון.
בכבישי מנהרות לא היתה לנו קליטת לוויינים, אך מיד לאחר היציאה מהמנהרה הוא שב לעבוד.
בקיצור, כמישהי שניווטה בצבא אינני חושבת שצריך קואורדינטות. Confused
צריך רשימת כתובות מרוכזת, ורצוי עם המיקוד, לפי אתרי תיירות, מקומות לינה ושדות תעופה.
את כתובות הלינה עדיף לשמור בזכרון המכשיר, במידה ושבים אליהם מדי יום.
בשורה התחתונה- העסק הרבה יותר קל עם ג'י.פי.אס, אבל כדאי להפעיל גם בקרה מסויימת...
וגם אם טועים בדרך, לא נורא, תמיד אפשר לתקן, ואולי... למצוא מקומות יפיפיים שלא חשבנו עליהם... גמישות היא שם המשחק.
תהנו !!!
נכתב ב-12/05/2009 00:21[עודכן ב-:12/05/2009 00:27]
הודעה סגורה
21.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 20
למה התרוקנה לכם הבטריה? לא הטענתם מהשקע מצת?
הודעה סגורה
22.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 21
מצטרף לשאלה של גברת נעמי 10 - לא הבנתי עניין הסוללה בנסיעה ברכב
הודעה סגורה
23.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 22
קרה לנו באיטליה שהמצת של הרכב לא היה תקין למזלינו גילינו את זה מיד והחליפו לנו את האוטו

אולי זה הסיפור גם כאן
הודעה סגורה
24.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 23
יש לי gps של mio קניתי חדש עכשיו לקראת הטיול שלנו לגרמניה הולנד והכנסתי את כל הכתובת כבר השאלה שלי זה איך הgps של mio 300 איך הוא בניווט למי שיש את המכשיר ??????
הודעה סגורה
25.תאמר לי בבקשה איזה מכשיר יש לך... תגובה ל - 7
בהתעלם מהדרישה להוראות בעברית (ותיכף אתייחס לזה), מנסיוני האישי אני ממליץ בחום על TOMTOM, שגם מגיעה כחלק מובנה עם חלק ממכשירי ה-Pocket PC ועם כל מפות מערב אירופה. I-Go, או Destinator שגם עימן התנסיתי היו מוצלחות פחות.

ולענין העברית, אנסה לשכנע אתכם, שאינכם ממש זקוקים לזה. ראשית, כשאתם קוראים ומנווטים לפי מפות נייר, ממילא אין שם עברי. שנית, ההנחיות הקוליות כוללות בקושי כ-10 משפטים קצרים ומספרים, כמו: Turn Left, Turn Right, Take the Exit, Take the 2nd exit, Make a U-Turn וכד' והמספרים שלצד ההוראה מציינים את המרחק לפניה. כל שאר המידע שבמפות (מידע על נקודות ענין, כתובות וכד'), הינו ממילא באנגלית, או שפה זרה אחרת, גם בתוכנות ה"דוברות" עברית. ה-TOMTOM דוברת אנגלית ומספר שפות אירופאיות נפוצות אחרות, כך שדי בידע בסיסי כנ"ל וקל מאוד להסתדר עם ההנחיות, גם למי שאנגלית אינה שפת האם שלו.

אני בכל מקרה מעדיף תוכנה המגיעה עם מפות עדכניות ומפורטות יותר גם אם היא איננה דוברת עברית.
הודעה סגורה
26.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 4
אם המכשיר מדבר עברית, גודל המסך לא כל כך חשוב, כי בזמן הנסיעה אין צורך להביט על המכשיר.
הודעה סגורה
27.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 26
זה לא נכון. בכל מקרה יש צורך להביט על המסך. לפעמים יש סטירה בין ההוראה הקולית לבין מה שרואים במפה. חוץ מזה, תמיד טוב לראות גם מה קורה הלאה.
הודעה סגורה
28.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 27
יש לי gps של mio קניתי חדש עכשיו לקראת הטיול שלנו לגרמניה הולנד והכנסתי את כל הכתובת כבר השאלה שלי זה איך הgps של mio 300 איך הוא בניווט למי שיש את המכשיר ??????
הודעה סגורה
29.תוכנת מפות מומלצת ל GPS למערב אירופה תגובה ל - 28
קיבלתי המלצות חמות על תוכנת IGO 8 ע"ג מכשיר של MIO
תודה לכולם
הודעה סגורה
אני מבינה שיש לך רשימת כתובות לGPS לטיול ביער השחור.
אשמח לקבל אותם, פה או במייל.

תודה מראש.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו