נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.טיול בסין
מתכננים לנסוע לסין לשבועיים ביולי,האם אפשר לקבל המלצה היכן לטייל וכמה זה יכול לעלות.אנחנו בני 50 אבל יכולים ללון ולטייל בלי הגבלות
תודה רבה
2.טיול בסין תגובה ל - 1
היי yaelyael,
תציצו שמאלה, ל"שאלות הנפצות - סין" ותמצאו תשובה מקיפה לשאלתכם.

חג שמח וטיול מהנה,
הודעה סגורה
3.טיול בסין תגובה ל - 1
שלום חברים
אני למעלה מגיל חמישים וטיילתי בסין שבועיים לפני שנתיים בסוף החורף, אגב מועד מצויין לטיול הכל ריק אין כמעט תיירים ומחירים די זולים.
יולי לעומת זאת כמעט שיא העונה , חם ולח וגשום.
לעניין מסלול מוצע.
4-5 ימים ביג'ין כולל החומה, שיאן יומיים, צ'נגדו בסצואן יומיים, 3 ימים גווילין והאזור. אולי הונג קונג יומיים למרות שהונג קונג לטעמי לא מרשימה לפחות כאחד שהיה במקומות אחרים במזרח המערבי , בנגקוק , סינגפור.
אפשר במקום הונג קונג, יונאן.

לגבי מלונות בכל ש"ת יש דלפק הזמנות למלונות יש קשת רחבה של אפשרויות ממלונות 2 כוכבים ועד למלונות יוקרה.

טיסות פנים חובה , רכבות בסין יעילות אבל נסיעות ארוכות טיסות פנים כדאי להזמין שם . יותר זול מלהזמין דרך האינטרנט חד משמעית כנ"ל מלונות.

לגבי מלונות אני לא ממליץ על גסט האוסים.לא צריך להתכלב ...

בכל המלונות אפילו הפשוטים בסין , שני כוכבים, יש בחדר קומקום חשמלי וערכת תה , קבקבים , מברשת שיניים ומשחת שיניים.

מה שאין , היא טלוויזיה עם ערוצי לווין. זה קיים בערים הגדולות רק במלונות של 4 כוכבים ומעלה.

בעיה שעדיין קיימת בסין, היא תקשורת בעייתית עם התושבים , רובם המכריע עדיין לא מדברים שפות זרות, כולל לעיתים פקידי קבלה במלונות , הזולים.
עניין נוסף, פעמים רבות תרצו לרכוש שתיה או פירות במכולת או שוק. תשימו לב שהמחיר שדורשים ממכם לא יקר מידיי . יש נטיה במקומות כאלה לרמות את התיירים .
לדוגמא פחית שתיה עשויה לעלות שקל שקל וחצי.
אבל אפשר להסתדר , עם קצת רצון טוב.
סין מדינה מודרנית ומתקדמת.

נסיעה טובה.

אתם אתם מעונינים בפרטים נוספים , אשמח לסייע.

מועדים לשמחה.
רוני

Laughing
הודעה סגורה
4.טיול בסין תגובה ל - 3
אני מאוד ממליצה על אכסניות הנוער בסין, הן ברמה מאוד גבוהה ויש בהן צוות דובר אנגלית ושש לעזור, ואין מה לחשוש לגבי הגיל בהן, יש בהן מכל הגילאים.
לילה בחדר זוגי באכסניות הנוער נא בין 270 (הכי יקר ששילמתי, בשאנגחאי, והיה ממש שווה את זה!)
ל140 יואן (היה גם מקום אחד ב120 אבל ממש שכוח אל...)
הודעה סגורה
5.טיול בסין תגובה ל - 4

אכסניות נוער זה סבבה. אבל בגיל 50 בדרך כלל מחפשים תנאים יותר טובים ובניינו יכולים להרשות לעצמם , בוודאי בסין.
לא מבין את המבוגרים שמתחפשים לנערים. פאטתי!.

ועל זה כתבתי , לא חייבים להתכלב כדי לטייל במזרח.
שרותים ומקלחות משותפות!

אולי תחרויות גרעפסים שראיתי באכסניית נוער בניו זילנד? שהייתי צעיר יותר. Very Happy
הודעה סגורה
6.טיול בסין תגובה ל - 5
ממש לא מקלחות משותפות...
אני ישנתי בחדרים זוגיים עם מקלחת ושירותים בחדר,
ואני חייבת להגיד שזה היה ברמה יותר גבוהה מהמלון שישנתי בו ב2 הלילות הראשונים שלי בביג'ין שהיה אמור להיות 5 כוכבים.
ואני בתור בת 25 מאוד נהניתי לראות גם אנשים מבוגרים מטיילים ומתנהגים כצעירים, שזה קודם כל עניין של תחושה, חמותי לנצח תהיה כמו בחורה בת 25...
הודעה סגורה
7.טיול בסין תגובה ל - 6
מסכים (ולא מסכים)

ההיצע בסין הוא גדול, ישנם מקומות שבאמת נחשבים כהתכלבות וישנם אכסניות נוער ברמה מאוד גבוה.
אם מדובר על הערים הגדולות הייתי ממליץ לבחור באכסניות נוער המפורסמות בחדר פרטי שדומה מאוד לבית מלון.

הודעה סגורה
8.המשך פרטים תגובה ל - 3
מעוניין לדעת איזו חברות מבצעות את טיסות הפנים בסין והאם יש שם חברות זולות כדוגמת אייר אסיה וכו'
הודעה סגורה
9.טיול בסין תגובה ל - 3
תודה רבה...
איך מגיעים מבייגין לשיאן ואחכ לסצואן? בטיסה? ברכבת? כמה זמן זה לוקח?
כמה יעלה לפי דעתך טיול לשבועיים וחצי(כולל הכל)
הודעה סגורה
10.המשך פרטים תגובה ל - 8
אין בסין חברות תעופה זולות.
החברה העיקרית אייר צי'נה.
ההבדל בין מחירי החברות זניח.
החברות ברמה טובה. אממה איחורים בלי סוף.
הודעה סגורה
11.טיול בסין תגובה ל - 9
שלום.
כפי כתבתי, מדובר במקומות רחוקים אחד מהשני.
יש לכם זמן מוגבל.
עדיף טיסות.
הודעה סגורה
12.טיול בסין תגובה ל - 11
מסכימה שעדיף טיסות בזמן המוגבל.
תבדקו באתר זה מבחינת מחירים לטיסות, שימו לב שהמחירים משתנים, לפי קירבת מועד הטיסה.
elong.com
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו