נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.בתי מלון בתאילנד מומלצים למשפחות
ארבע משפחות נוסעות בקיץ לתאילנד. מחפשים בתי מלון מומלצים למשפחות בנות ארבע נפשות בצ'אנג מאי, קוסומוי ובנגקוק. אודה לכל מי שישלח תשובה עפ"י ניסיון אישי ושהות בבתי מלון כנ"ל.
תודה
2.בתי מלון בתאילנד מומלצים למשפחות תגובה ל - 1
[SIZE=4]שלום לכולם
אני ממש לא מאמין שלאף אחד מקוראי הפורום אין שום המלצה על בתי מלון למשפחות של ארבע נפשות. האם ההודעה שלי לא אטרקטיבית מספיק?
אז קדימה, למי שיש מידע זמין, נשמח לקרוא את הודעותיכם.
תודה [/SIZE]
הודעה סגורה
3.בתי מלון בתאילנד מומלצים למשפחות תגובה ל - 1
גולן בוקר טוב!
במדור הטיפים שלנו תמצא הרבה מידע והמלצות על בתי מלון בתאילנד.

בנוסף, אני מציעה לך לעשות חיפוש בפורום, על גבי הפורום ניתנו הרבה פעמים הרבה המלצות ותוכל למצוא אותן בקלות.
תכנון נעים!
הודעה סגורה
4.בתי מלון בתאילנד מומלצים למשפחות תגובה ל - 1
גולן שלום רב,
מה שלומך?
בתאילנד יש מגוון רחב של מלונות, בחלקם ניתן למצוא חדרי משפחה או חדרים עם דלת מקשרת. ברוב המלונות אין חד' משפחה.
דבר נוסף שכדאי לדעת במלונות בתאילנד, ילד עד גיל 12 נחשב לילד, ברוב המלונות ילד עד גיל 12 החולק מיטה עם ההורים או עם אח נוסף משלם רק על א.בוקר נוספת.
השאלה היא מה הרכב המשפחות - האם כולן בנויות מארבע נפשות? מה טווח הגילאים בכל משפחה?
מלונות שיש בהם חד' משפחה או חד' צמודים הינם:
בנגקוק - אסיה,פרינס פאלאס, וילה צ'ה צ'ה, רמדה בנגקוק ועוד..
צ'אנג מאי - רמינג לודג', פלאזה, צ'אנג מאי גייט, אמפרס ועוד..
סמוי - בן צ'וואנג רזורט, תאי ביץ' האוס, סיסקייפ ועוד..

טיול מהנה,
אלרון ודן מסוכנות הנסיעות של ה"גרין האוס" בבנגקוק.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו