נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.החוף המזרחי ארה"ב
מתכננת טיול ל 3 שבועות בקיץ זוג+ 3 ילדים(9,13,16). אשמח לקבל ולהיעזר במסלול מתאים. האמת איני יודעת מאיפה להתחיל....
2.החוף המזרחי ארה"ב תגובה ל - 1
קודם כל קחו בלוג מדהים:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1265680&am p;passok=yes
אם מסננים את נושא הקראוון יש שם יופי של חומר לרייר עליו.
שנית אני חושבת שעדיף לך בפורום צפון אמריקה...
הודעה סגורה
3.החוף המזרחי ארה"ב תגובה ל - 2
הי מיקי,
(זו אני מהבלוג. כותבת בעיקר בצפון אמריקה)
חסרים הרבה פרטים - האם זו פעם ראשונה בארה"ב? אם לא - איפה כבר הייתם?
מה אוהבים - דגש ל טבע/דגש על ערים? האם יש מגבלות כלשהן? עוגנים?

בכל מקרה - בשלושה שבועות מומלץ להתמקד בחוף אחד: או המזרחי או המערבי.
החוף המערבי מאופיין באתרי טבע מדהימים, מעט ערים ובחלק מהמקרים נסיעות לא קצרות בכלל.
החוף המזרחי מתחלק לשניים: צפון מזרח (מניו יורק לכיוון צפון ואח"כ קצת דרומה ממנה) ודרום מזרח שזה בעיקר פלורידה והפרקים של דיסני (כמובן שניתן לשלב גם קרוז מפלורידה לקריבים/בהמס).
בין צפון מזרח לדרום מזרח אין הרבה אתרים מעניינים.
בשלושה שבועות ניתן לשלב בין צפון מזרח לדרום מזרח עם טיסה פנימית.

חוץ מהבלוג שלי שכבר המליצו לך, אני מצרפת את האתר של סיגלית בר להתרשמות נוספת.

בהצלחה,
אושרה
הודעה סגורה
4.החוף המזרחי ארה"ב תגובה ל - 3
אושרה, מאז שקראתי את הבלוג שלך אני מפנטזת על נסיעה כזו שכעת בלתי אפשרית מבחינת המתבגר.
המלצתי על הבלוג שלך גם בהודעה למטה לגבי קנדה.

האם תוכלי קצת לפרט איך התמודדתם עם פערים בלימודים אצל הגדולה?
האם לא התחרפנת במהלך הטיול?
האם הבנות עזרו במנהלות היומיומיות?
כמה עולה לקנות קראוון 30 פיט?
תודה
הודעה סגורה
5.החוף המזרחי ארה"ב תגובה ל - 4
הי עפרית,
בבלוג מסופר על שני טיולים שונים: ארה"ב 8 חודשים (לפני 5 שנים) וקנדה 1.5 חודשים בקיץ האחרון.
2 הטיולים היו עם קרוואן. אני אתיחס לטיול הראשון. לפי השאלות אני מנחשת שהתכוונת אליו.
1. כיצאנו הבנות הגדולות (אז היו רק . הגדולות היו בנות 13.5 ו- 10.5)) היו בבי"ס יסודי. מבחינת הלימודים זה היה הכי קל.
תפיסתי החינוכית גורסת שמכל המקצועות הנלמדים ביסודי, החשובים ביותר הם מתימטיקה, אנגלית ולשון. כל השאר נלמדים שוב בתיכון לקראת הבגרויות. עם התפיסה הזו וגיבוי מלא מבית הספר יצאנו לדרך. הבנות שהיו בבי"ס באותה תקופה לקחו חומרי לימוד במתימטיקה ואנגלית ובעת הצורך היינו בקשר במייל עם המחנכות. באופן מעשי, הן סיימו את הספר במתימטיקה לפני הכיתה ובקשר לאנגלית, נו טוב, הן אפילו לא היו צריכות את הספר. אחרי מס' חודשים הן כבר הסתדרו לבד... (אני חייבת לציין כי העובדה שהן תלמידות טובות עזרה מאוד לקבל את ההחלטה).
2. התחרפניות - בטח שהיו. טיול כזה ארוך זה גם סוג של שיגרה, שיגרה אחרת אבל בכל זאת שיגרה. הדבר הכי קשה היה הגעגועים לאלו שהשארנו בארץ. אנחנו חבר'ה שזקוקים לחברה באופן איטנטסיבי, בנדודים זה קצת קשה. אבל... היה לנו אחד את השני ועד היום זה הדבר הכי משמעותי שעשינו בחיים (מקווה שלא האחרון). היו מקרים שהיה צפוף, היו מקרים שהיה מרגיז, היו מצבים של משעמם והיה גם ההיפך. למדנו אחד את השני, חווינו ביחד אינטימיות משפחתית שקשה לחוות בשיגרת החיים הידועה והמוכרת. בכלל, הטיול היה רק התירוץ. בפועל הרעיון היה להיות ביחד "בלי הפרעות".
3. הבנות בהחלט עזרו במינהלות היום. הן אפילו עזרו בחיבור הקרוואן לחשמל/מים/ביוב (מה שאני עד היום לא יודעת לעשות. אני כבר לא מדבר על שטיפת כילים, כביסות וכו' (שיגרה כבר אמרתי?).
4. קניית קרוואן - זה כמו לשאות כמה עולה אוטו. תלוי איזו שנה? איזה מרכב? מדילר או מפרטי? בקיצור, צריך לבדוק טוב.

5. בימים אלו יש משפחה (6 נפשות) המטיילות בארה"ב עם קרוואן שכור. טיול של 9 חודשים. נציגת המשפחה בפורום ארה"ב זו יערה YAARA B, השולחת באופן קבוע מצגות מהטיול לאלו שביקשו (יש רשימת מנויים גדולה). תוכלי ליצור איתה קשר במייל למידע נוסף.

יש לי משהו נוסף חשוב להגיד (אני מצטטת מישהו שעשה טיול של שנה עם המשפחה שלו - פעמיים!) "הזמן הכי טוב לטיול כזה זה כשהילדים שלנו מוכנים להיות איתנו וההורים שלנו עדיין לא צריכים אותנו".
מעבר לכל זה צריך לקבל החלטה. אח"כ הכל נהיה יותר פשוט.

אושרה

מנקים את הקרוואן השכור מהטיול האחרון לפני החזרתוהקרואן שקנינו בתהליך הפיכה לרכב שטח
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו