נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם ואיזה כרטיס כדא
Shocked
שלום לכולם,

אודה למי שהתנסה או יכול לעזור להרכיב מסלול לכרטיס מסביב לעולם, התכוונתי להתחיל מהמזרח אולם אפשר גם אחרת.

מדובר על בין 3-6 חודשים ואם יהיה משהו מעניין גם להאריך.

באותה הזדמנות האם יש למישהי/וא מידע לגבי כרטיס כדאי ובאיזה חברה לטיול מסביב לעולם. אנו בני 57 ן- 61.

בתודה מראש!!!!!!!
2.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם ואיזה כרטיס כדא תגובה ל - 1
התנסיתי בטיול כזה לפני כעשר שנים וזה עבד מצוין. בחירת החברה שאיתה טסים תלויה, בראש ובראשונה, ביעדים הנוספים שלכם מלבד המזרח. לא כל חברה טסה לכל יעד.

הטיסות האלה משולבות בד"כ עם אל-על, שאיתה נוח לצאת ולחזור. ממשיכים ליעדים אחרים עם חברות אחרות. אני, למשל, טסתי עם אל-על בשילוב עם אייר ניו-זילנד (חברה טובה), משום שזו מספקת מספר רב של יעדים באוקיינוס הפסיפי, בנוסף לניו-זילנד (כולל טיסת פנים) וליעדים מסוימים באוסטרליה. הכרטיס כלל 6 נחיתות ואפשרות לתוספת נחיתה בעלות של 50$. עלות הכרטיס היתה אז 1950$, מחיר מצוין, אבל היום זה כמובן כבר שונה. קוואנטאס היתה יקרה יותר, וחברות אחרות סיפקו טיסות בקו רוחב צפוני יותר.

בקיצור - לפנות לסוכן טוב שיבדוק מה יש בשוק ומה מתאים לכם מבחינת המסלול.
הודעה סגורה
3.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם ואיזה כרטיס כדא תגובה ל - 2
אתם יכולים להתייעץ גם בי, גם אני בדרך ועשיתי מאסטר בדרך לדוקטורט Very Happy טיול סביב העולם, rtw בפי הנוער, הוא משימה מלהיבה אבל קצת מסובכת בהתחלה. פרט למזג אוויר ועונות טיול, צריך להביא בחשבון כל מיני שיקולים אם אתם מעוניינים למקסם את התמורה למחיר הכרטיס. אם כסף איננו בעיה, אני מקנא בכם, ואז פשוט אפשר לקנות כרטיסים "און דה גו" = גמישות מקסימלית, הרבה כסף.
אם אתם מעוניינים באחד הכרטיסים המשולבים, הם יכולים להיות דיל מעולה שבמעולים. אבל כדאי קודם כל לדעת לאן רוצים לנסוע, והאם הטיול שלכם הוא באמת סביב העולם, כלומר:
1. מתחיל ומסתיים באותה נקודה
2. חוצה גם את האוקינוס השקט וגם את האטלנטי
3. לא נמשך יותר משנה
4. לא יותר מ-17 טיסות (וזה לא מעט!)

אם זה ככה - יש שלושה כרטיסים משולבים טובים מאוד. לא עם אל-על, אני מצטער - אבל עם חברות "מעט" יותר טובות כמו קאנטאס, קתאי פסיפיק, בריטיש איירווייז, תאי, סינגפור אירליינז, לופטהנזה, כל החברות האמריקאיות הגדולות, בקיצור - החברות הטובות בעולם, המאוגדות בשתי חברות-על המציעות את הכרטיס הזה.

אם תתנו לי מסלול משוער, אפילו בסיסי, או היילייטס שאתם רוצים להגיע אליהם - אוכל להפנות אותכם לכרטיס המתאים יותר. אני מעדיף להתכתב כאן, כי כדאי שהמידע הזה יהיה לרשות כולם.
הודעה סגורה
4.icon14.gifנימרוד אתה תותח תגובה ל - 3
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
5.מהו המחיר של כרטיס סובב עולם+-? תגובה ל - 3
נגיד מסלול אירופה-צפון או דרום אמריקה-ניו זילנד\אוסטרליה-תאילנד-הודו(ואולי גם-דרום אפריקה)(או בסדר הפוך זה לא ממש משנה).
הודעה סגורה
6.כתבה על כרטיס סובב עולם מynet תגובה ל - 5
הודעה סגורה
7.מחירי כרטיסים מסביב לעולם תגובה ל - 6
שני תאגידי חברות גדולים מציעים את הכרטיסים המובילים בשוק. יש עוד כמה, אבל אלה השתיים: Onewold (אמריקן איירליינס, בריטיש איירווייז, קתאי, רויאל ג'ורדניאן, לאן, קאנטאס ועוד), מול Star Alliance (יונייטד איירליינס, אייר אינדיה, תאי, לופטהנזה, אייר ניו זילנד... ועוד רבות). בכל אחת הרעיון הוא, "טוס כפי יכולתך", במגבלות מסוימות, באיזו חברה שתרצה מתוך התאגיד.

רוב התוכניות מבוססות על מחיר עפ"י המרחק שאתה טס. התוכנית הכי ייחודית והכי אטרקטיבית, בעיני, וגם בעיני רוב המטיילים סביב העולם, שייכת ל-OW, ונקראת oneworld explorer. העקרון שם הוא אחר: לא משנה כמה רחוק אתה נוסע (אלסקה או איי הפסחא או בייג'ינג), התשלום הוא עפ"י מספר יבשות שאתה מגיע אליהן. יש 6 יבשות עפ"י החלוקה הזו - צפון אמריקה (עד וכולל מקסיקו) ודרום אמריקה הן יבשות נפרדות.
מהרגע שאתה מגיע ליבשת, אתה יכול לטוס הלוך ושוב באיזה סדר שבא לך (טוקיו-דלהי-בנגקוק, נניח), אבל מהרגע שאתה עוזב אותה אתה לא יכול לחזור אליה. פרט נוסף חשוב: מקסימום 16 טיסות סה"כ, לא יותר מ-4 בתוך כל יבשת (6 בצפון אמריקה). יש עוד כמה כללים, אבל זה הבסיס. אה כן: קטע "על הקרקע" משדה תעופה אחד לשני, נחשב כקטע שניצלת במסגרת ספירת הטיסות המותרת.

מחירים כרגע מישראל (מח' תיירים), שנחשבת מקום זול יחסית להתחיל בו מסלול כזה:
3 יבשות - 2,900 דולר
4 יבשות - 3,300 דולר
5 יבשות - 3,900 דולר
6 יבשות - 4,600 דולר

לדוגמא מה שאתה מבקש, זולה, סתם מסלול:

ת"א - מדריד (אירופה) -
בוגוטה - לימה - סאו פאולו - בואנוס איירס (דרום אמריקה) -
סידני - אוקלנד (אוסטרליה ואיי הפסיפיק) -
טוקיו - מנילה - הונג קונג - דלהי - בומביי (אסיה) -
חזרה לישראל

הוא כרטיס של 4 יבשות, 3,300 דולר. 13 טיסות, יש מקום לעוד 3 טיסות בכרטיס הזה, אבל לא עוד שום טיסה בתוך אסיה, כי כבר טסתי (במסלול הזה) 4 פעמים בתוכה. אם היית רוצה להוסיף בו נניח גם את צפון אמריקה, היית משלם 3,900 דולר. מניח שזה ברור.
כמובן, אם מתכננים דבר כזה צריך להתחיל לשחק במסלולים, לא כל החברות טסות את כל הקווים. ולזה בדיוק נועד הכלי שאני מפנה אליו בתחתית כל הודעה שלי.
נכתב ב-01/12/2008 21:49[עודכן ב-:01/12/2008 21:55]
הודעה סגורה
8.icon10.gifתודה על התשובה המעולה והברורה!!! תגובה ל - 7
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
9.מחירי כרטיסים מסביב לעולם תגובה ל - 7
הודעה סגורה
10.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם ואיזה כרטיס כדא תגובה ל - 3
אנו רוצים לצאת בסביבות אפריל מאי 2009 עדיפות להתחלה דרך המזרח אולם לא סגורים על כך. אשמח לקבל הצעות למסלולים - אנו סופרים הכסף - הבנתי שיש מספר מוגבל של נחיתות? האם תוכל להרחיב.

המון תודה
הודעה סגורה
11.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם ואיזה כרטיס כדא תגובה ל - 10
iva, ארחיב בשמחה על מה שאני יודע. אבל כדאי שתבדקו אם (כמו שציינתי קודם), אתם באמת מתכוונים לעשות טיול "סביב לעולם". זאת אומרת, אם הוא ימשיך אחרי אסיה/ אוסטרליה, גם לאמריקה (צפונית, דרומית או שתיהן), וחזרה דרך אירופה או אולי אפריקה לארץ.
אם הטיול שלכם הוא 3-6 חודשים, לא בטוח שתספיקו להתרוצץ כל כך הרבה בעולם. הוא ענק Very Happy כלומר, אם אתם רוצים לטוס לאסיה ואוסטרליה "בלבד", כרטיס "סביב העולם" הוא לא בשבילכם. הוא מיועד לאנשים שבאמת רוצים לנסוע אול-אובר, לחצות את שני האוקינוסים (תסתכלו במפה), והתוקף שלו הוא שנה. הוא אידאלי להגעה למקומות מרוחקים שאין אליהם טיסות מוזלות, כמו נניח אפריקה, מרכז אסיה, הוואי, אלסקה, הקריביים, או פטגוניה בדרום אמריקה. אם המסלול שלכם הוא בשכונה של הודו-תאילנד-ניו זילנד וחזרה, זה לא זה.
בכל מקרה לשאלתך, כל כרטיסי סביב העולם מוגבלים במספר טיסות. התאריכים הם פתוחים, אבל המסלול צריך להיקבע מראש (ניתן לשנות במהלך הטיול, בתוספת תשלום). התוכניות הפופולריות מאפשרות לך 16 טיסות סה"כ (ותמיד יש אפשרות להוסיף עוד טיסות בתשלום אקסטרה), בהתאם לקווי הטיסה של החברות. זה בד"כ מספק מאוד.

ההצעה שלי עבורכם היא להחליט קודם כל לאן אתם רוצים לנסוע. תוכלו להתייעץ כאן בפורום, יש פה אנשים הכי מבינים באסיה. אם בשלב מאוחר יותר תרצו להאריך את הטיול, מעולה. השאלה אם אתם רוצים מראש להתחייב למסלול טיסות ארוך סביב העולם כולו.
הודעה סגורה
12.סיוע בהכנת מסלול לטיול מסביב לעולם תגובה ל - 3
שלום אני חירש לא שומע אני ביררתי בכמה אתרים בעולם שמציעים כרטיס סובב עולם הבעיה היא שאני לא מבין טוב אנגלית אני מאמין שניתן להסתדר בעזרת משהו בקיא באנגלית להזמנת כרטיס טיסה אני ראיתי שמוכרים באנגליה במירים הרבה אטרקטיבית הבעיה שעלי להגיע בכוחות עצמי לאנגליה .
אני ועוד זוג סה"כ 2 זוגות חירשים היעדים והמסלול שאני כרגע בונה הוא ת"א לונדון-סינגפורוהגעת שטח לבנקוק(האם זה לא יהיה קשה ובעיתי) -הונג קונג-סידניהגעת שטח למלבורן-ניו זילנד דרומי והגעת שטח לאוקלנד-פיג'י-או יעד אחר באיים פספיק שתמליץההואי-לוס אנגלס-ניו יורק לונדון-ת"א זה בערך כאשר אני מגיע לאסיה אשמח לעשות 3-4 טיסות פנימיות חשוב שהזמן שלי מוגבל מאוד מקסימום חודשיים בלבד ולבקר ביעדים מתויירים ומודרנים מספי לעשות טיול מהיר ואני לא בענין טיולי טרק שטח.
אשמח לקבל הצעה מסלול נתיבים שיתאים לנו וגם איזה חברה תעופה זולה
תודה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו