נא להמתין...

אוסטרליה הענקית עם הערים השוקקות והמדבריות המהפנטים, ניו זילנד עם הירוק והכבשים, וכל איי גן עדן מסביב - לא פלא שלמטיילים אף פעם לא נמאס מהאיזור הזה. צריכים עצות לטיול בדרום הפסיפיק? זה המקום בשבילכם! מנהלת: שקד
1.היזהרו מחברת דיזנהויז
היזהרו מחברת דיזנהויז
הם יעשו הכל רק כדי למכור לכם כרטיסים ויסתירו ממך אינפורמציה לגבי הטיסה שלך . זה הסיפור שלנו:
אני ובת זוגתי הזמנו דרך חברת דיזנהויז זוג כרטיסים לקנקון . בשיחת הטלפון איתם ביקשתי טיסה ישירה ממדריד לקנקון והסוכנת אמרה לי שאכן זוהי טיסה ישירה .בשדה תעופה במדריד התברר שאנחנו לא טסים ישירות אלא דרך מקסיקו סיטי ( תוספת של 5 שעות לטיסה של 12 שעות ). כשהתקשרתי אליהם מחו"ל הם היו לא נחמדים בכלל ואמרו בגדול ללכת לחפש תחברים שלי.על הכרטיס טיסה היה רשום בקטן Stopover 1
ולא היה איזכור למקסיקו סיטי בכלל,
באותה מידה הייתה יכולה להיות עצירה באתיופיה בלי שנדע בכלל
ראו הוזהרתם !!!!
2.אני זכיתי לטיפול טוב מהם=הודעתך גורפת תגובה ל - 1
לעומתך אני טופלתי ע"י סניף דיזינהאוז ברמת השרון והטיפול שלהם בי היה לעילא ולעילא.
יחס הוגן,טיפול מהיר ופתרונות יצירתיים .
יתכן שעובד/ת מסויימ/ת..חטאו כלפייך....
הודעה סגורה
3.יחס מביש בדיזנהוז תגובה ל - 2
גם אני קיבלתי יחס מביש בסניף של רמת השרון וכשפניתי להתלונן בפני המנהל הוא הבטיח לי תשובה עוד חצי שעה מיותר לציין שלא קיבלתי
הודעה סגורה
4.יחס מביש בדיזנהוז תגובה ל - 3
מי שלפניך דווקא משבך את הסניף של רמת השרון.
הודעה סגורה
5.לא רק בדיזנהאוס תגובה ל - 1
כשאני ניסיתי, בהתחלת טיולי, לקבל הצעת מחיר מאיסתא בקניון הזהב- פניי החווירו מהשירות הלוקה שלהם.... הסוכנת לא חזרה אליי, ואחריי שבועיים שבאתי (!) אליה היא בכלל לא זכרה את פניי והייתה מגעילה ביותר.
ברגע שהחלפתי את הסניף והלכתי לרחובות נתקלתי בסוכנת מקסימה שסידרה לי מחיר מעולה!

פואנטה- קשור לסוכן שנפלת עליו... :-/

אגב- אני ממש ממליצה למי שעדיין לא קנה כרטיס- לפנות לדליה מאיסתא מרחובות, סוכנת מדהימה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו