נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מלון אדיסון בניו יורק
ברצוני להמליץ בחום על מלון אדיסון בניו יורק הנמצא ברחוב 46/47 בברודווי. את הזמנת המלון עשינו מהארץ וזאת לאחר שחיפשנו בהרבה אתרים מלון שיתאים לצרכינו(היינו שבועיים בארה"ב שמתוכם 6 ימים בטיול מאורגן של "המטייל", ו-3 ימים בושטינגטון).
את המלון הזמנו ב"גוליבר" אבל הספק הוא בעצם "קשרי תעופה".
עלה לנו 250$ ליום אבל הכי היינו מרוצים מהמיקום שלו. יכלנו תמיד לחזור לחדר כשהתעייפנו מההליכה, לנוח קצת ולהמשיך.
המלון נמצא בטיימס סקוור בשד' ברודווי ומשם אפשר ללכת ברגל לכל מקום כמעט, כמובן אם רוצים להרחיק אז צריך להשתמש במטרו.

2.מלון אדיסון בניו יורק תגובה ל - 1
אני סגרתי גם על המלון, אשמח לקבל פרטים נוספים על המלון
הודעה סגורה
3.מלון אדיסון בניו יורק תגובה ל - 1
אני מקווה שבאמת סגרת במחיר סביר. המלון כפי שציינתי למעלה מרכזי מאוד והוא ברח' 46-47 על שד' ברודווי ממש בטיים סקוור.
החדרים: תלוי אם אתם זוג או משפחה, אבל בחדרים הזוגיים החדרים הם מאוד קטנים ואני אומרת את זה כי יצא לנו להתארח ב-3 חדרים במלון הזה כי כל הזמן נסענו וחזרנו כך שהיינו בשלושה חדרים שונים וכולם קטנים.
אנחנו לא התלוננו היה חשוב לנו מיקום המלון הרי בסה"כ באנו בצהרים למנוחה קלה ובערב לשינה.
סה"כ המלון מצויין וקחו בחשבון שברוב בתי המלון בארה"ב אין ארוחת בוקר אבל באדיסון יש בית קפה אדיסון לידו ואפשר שם לאכול ארוחת בוקר בכ-10$ לזוג.
להלן האתר של המלון: http://www.edisonhotelnyc.com
אם תרצו עוד עצות כתבו לאי מייל שלי.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו