נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.התלבטות בין פארקים ביער השחור
במסגרת תכנון הטיול ביער השחור אני מתלבטת בין ביקור בפארק הציפורים והקופים לבין פארק החבלים.

פארק הציפורים והקופים די רחוק ממקום הלינה שלנו (121 ק"מ) אבל הוא כלול בבמסגרת כרטיס היער השחור.
פארק החבלים קרוב יותר אבל נדמה לי שאינו כלול בכרטיס.

מה דעתכם?
האם פארק הציפורים והקופים שווה את הנסיעה הארוכה?
האם פארק החבלים שווה את מחיר הכניסה הקצת יקר (מבוגר: 18 יורו, ילד: 15 יורו)?

פארק הציפורים והקופים:
http://www.vogelpark-steinen.de/

פארק החבלים:
http://www.steinwasen-park.de/
2.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 1
הי ורד

אנחנו היינו בפארק החבלים הוא כבר לא כלול בכרטיס היער השחור

הילדים מאוד נהנו למרות שלטעמי המחיר קצת יקר . יש שני סוגי רכבות בתוך מבנה סגור כמו כן מגלשות אלפיניות בחוץ, מין קרוסלה שנעה במסלול מים , חיות למינהם בכלובים וגשר על חבלים.

פחות או יותר ממה שאני זוכרת גם ירד גשם באותו יום כך שהמבנה הסגור היה בהחלט מוצלח.

בפארק השני לא הייתי
מקווה שעזרתי קצת
לינה
הודעה סגורה
3.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 1
בני כמה הילדים?
אם תהיו באירופה פארק, פארק החבלים ממש מיותר. הוא חיור לעומתו ויקר. אולי לילדים קטנים הוא יותר מוצלח, אבל לדעתי לא שווה את המחיר.
פארק הציפורים והקופים נחמד אבל לא יותר מזה. שוב, לילדים קטנים אולי הוא יותר שווה. אנחנו היינו ביום שהקטן שלנו היה חולה ומוטל בעגלה , כך שלנו מאד התאים יום באיזי בפארק, אבל הוא באמת לא שווה נסיעה במיוחד.
אם יש לכם מספיק אטרקציות- אלו שני הפארקים שהייתי לוקחת בחשבון אחרונים.
הודעה סגורה
4.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 1
שלום לכולם
שנה שעברה במסגרת ביקורנו ביער השחור ביקרנו בפארק הציפורים,הפארק עצמו לא מרשים ישנו גן חיות לא גדול אך בכל זאת הייתי ממליץ בחום ללכת לפארק לאור מופע הציפורים שהנו מיוחד מאד,במופע ישנו מדריך אשר מדגים מופע של עופות דורסים, היכן?מעל ראשי המשתתפים-בקיצור חויה בנוסף, המשחק עם הקופים נחמד,יש לציין ששנה לפני כן ביקרתי בוורפן אוסטריה במופע הציפורים והמופע ביער השחור מרשים יותר.
נקודה חשובה לכל השפחות עם ילדים מעל גיל 12,ישנו פארק חבלים ביער השחור באיזור קינזיג(לא רחוק מפרייבורג ופארק אירופה)בשנה שעברה הפארק היה כלול בכרטיס.
שימו לב הפארק שונה בתכלית מפארק החבלים שהוזכר,זהו פארק אקסטרימי עם טיפוס על עצים לגובה בקסדה וברתמות ושימוש באומגות ארוכות מאד, בקיצור חויה לא נורמלית לבנים מתבגרים.
הודעה סגורה
5.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 3
הילדים בגילאים בין 5 ל-11.
אנחנו אכן נהיה כמובן גם בפארק אירופה, ובהחלט לא מתכוונים להשוות ברמה בינו לבין הפארקים האלה.
התכנון המקורי היה לפארק הציפורים והקופים שנראה לי אטרקציה חביבה וכלולה בכרטיס.
היום גיליתי שהפארק הזה די רחוק - ממש על גבול שוויץ.
שאלתי היתה אם שווה לנסוע עד לשם.
הודעה סגורה
6.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 4
האם זה הפארק המדובר? (אכן כלול בכרטיס)

http://www.action-forest.de

נראה לי "אקסטרימי" מדי...
הודעה סגורה
7.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 4
גם אני מתלבטת אם להגיע לפארק החבלים במיוחד כעת לאור העובדה שאינו כלול בכרטיס והעובדה שיש דעות חלוקות על מידת האטרקטיביות שלו.
האם יש לך אתר או שם מדוייק לפארק שעליו אתה מדבר? האם זה הפארק שורד מדברת עליו?

תודה

נורית
הודעה סגורה
8.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 7
אנחנו שילבנו ביום אחד את פארק הציפורים + פארק מים שגם כלול בכרטיס לגונה בהחלט היה יום נחמד.

לינה שלנו היתה בטיטזי.

גילאי ילדים : 5, 8, 13 וכולם נהנו
הודעה סגורה
9.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 8
ורד שלום
אכן זהו הפארק,הבנים שלי (תאומים בני 12) מאד אהב(אחד החויות הכי זכורות),אך כמו שציינתי הוא מתאים במיוחד לבני העשרה.
ניתן לשקול את הקונילנד(כלול בכרטיס),הפארק עצמו צנוע אך מופע הדולפינים ושאר המופעים מרשימים
הודעה סגורה
10.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 9
קוני לד השנה לא בכרטיס !!!!!!!!!!!!!!!!!
הודעה סגורה
11.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 9
האם הפארק האקסטרימי הזה הוא ליד טיטסי? אנחנו נוסעים עם בני 11 וחצי עד 18 - לא מפחיד מדי? האם הוא גם השנה כלול בכרטיס?
תודה
הודעה סגורה
12.התלבטות בין פארקים ביער השחור תגובה ל - 11
הפארק האקסטרימי הוא בטיטיסי.
הוא כלול השנה בכרטיס - מס' 139.
הנה הכתובת:
Action Forest, der Abenteuerpark im Hochschwarzwald
Neustädterstraße 41
79822 Titisee – Neustadt

Tel: +49 (0)7651-9365977
Fax: +49 (0)7651-88233

לא נראה לי שזה מתאים לנו (הילדים קטנים מדי).
הודעה סגורה
13.תודה רבה תגובה ל - 12
אנחנו חושבים שזה דווקא יתאים ומחיר הכניסה שם גבוה מאד אז עם הכרטיס זה יהיה נחמד. הילדים שלנו בני 11 וחצי 14 ו 18 ואני מקווה שזה יראה להם. אנחנו גם לנים לא מאד רחוק משם בשונבאך.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו