נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.מטבע LAVA בולגריה
היי
היכן אפשר לראות שער מטבע בולגרי לבה
איזה מטבע רצוי לקחת להחלפה בבולגריה, אני מבין שבארץ לא מחליפים למטבע הבולגרי, האם זה נכון
2.מטבע LAVA בולגריה תגובה ל - 1
לא מדוייק
לבולגריה רצוי לקחת יורו,ולהחליף למטבע מקומי בבנק בולגרי
ובארץ כן מוכרים כסף בולגרי,בנתב"ג למשל,
אם כי גובים שם עמלה גבוהה יחסית
אגב,כאשר מגיעים,רצוי לא להחליף בשדה התעופה שם,אם יש אפשרות להחליף בבנק

לשיקולך,
בכל מקרה,
נסיעה טובה
הודעה סגורה
3.מטבע LAVA בולגריה תגובה ל - 1
את שערי המטבע הבולגרי אתה יכול לראות כאן:

http://www.xe.com

קח איתך יורו, בנמל התעופה בבולגריה תחליף קצת כסף שיהיה לך להעביר את היום ובעיר עצמה תחליף כסף, אם אתה מגיע לבורגס/ורנה תכנס לקזינו לבדוק את שערי ההחלפה, אני זוכר שברומניה בקזינו השערים היו טובים.
הודעה סגורה
4.מטבע LAVA בולגריה תגובה ל - 2
כל מילה-אמת. כדאי להחליף קצת כסף בשדה תעופה בארץ.אם לתת למישהוא להרויח על הפרשי שער ,אז ל"עמך". בבולגריה בשום אופן לא להחליף בשדה. בערים גדולות -בבנקים. בעיירות-לא נראה לי שיש איפה בכלל .בצימרים ומסעדות בזמן טיול שלנו לא קיבלו מט"ח.שלא לדבר על מוניות.
העיקר שיהיה לכם טיול בכייף,תהנו.
אמה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו