נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.מחיר טיסה מהודו לתאילנד
האם מישהו יודע כמה בערך אמורה לעלות טיסה מדלהי לבנגקוק, ואם עדיף הלוך חזור להודו או כיוון אחד וחזרה מתאילנד לישראל? מה יוצא זול יותר?
2.מחיר טיסה מהודו לתאילנד:Re תגובה ל - 1
בגדול, תמיד יותר זול הלוך ושוב. הטיסה מדלהי לבנקוק יקרה יחסית ועולה כ-220 עד 250 דולר אתה יכול לעשות מה שאני עשיתי, כך רכבת מדלהי לכלכתה (22 שעות...) וקח משם טיסה. הטיסות מכלכתה הם הכי זולות בכל הודו. היא עלתה לי 130$ בלבד. תהנה
הודעה סגורה
3.חזרה מתאילנד או מהודו? תגובה ל - 2
האם כדאי לקחת מהודו טיסה בכיוון אחד לתאילנד ומשם לארץ, או שני כיוונים ומהודו לארץ?
הודעה סגורה
4.מחיר טיסה מהודו לתאילנד:Re תגובה ל - 2

avi hi, it will be much appriciated if you could tell me where did you buy the ticket from kalkata to bangkok at 130$. i am now in pondichery and i`m about to fly to bangkok by the end of the month. thank you mor
הודעה סגורה
5.חזרה מתאילנד או מהודו?:Re תגובה ל - 3
הכל תלוי בתכנון הטיול שלך, אם השיקול הוא כספי אז לחזור דרך הודו.
הודעה סגורה
6.מחיר טיסה מהודו לתאילנד:Re תגובה ל - 4
היי מור, אומנם קניתי את הכרטיס כמעט לפני 7 חודשים אז אל תתפוס אותי במילה (יכול להיות שהמחירים קצת עלו- אולי ל-150$) בכל אופן קניתי אותו במיין בזאר בסוכנות שנקראת L/T/C TRAVEL PVT.LTD הטלפון שלהם: 055 110 הם סוכנות אמינה וזולה ולא היו לי שום בעיו
הודעה סגורה
7.מחיר טיסה מהודו לתאילנד:Re תגובה ל - 2
* הרכבת יכולה לקחת גם 27 שעות, אבל מי סופר * הרכבת עולה 10$ ותוסיפי לזה סביר להניח יום בכלכתה (עוד 10$) ועוד היום של הנסיעה כמה רופים, בקיצור ההבדל יוצא בערך 80-90$, לדעתי. עדיין שווה, כי כלכתה עיר מעניינת (יום-יומיים, לא יותר) למי כמוני שלא אוהב ערים בכ
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו