בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום תאילנד

העברת מזוודה ישירות מבנגקוק לצ'אנג מאי?

אהלן!
מחפשת דיל עם קונקשן מבנגקוק לצאנג מאי בהלוך, ואחרי קריאת הפוסט הזה
(www.lametayel.co.il/טיסת+המשך+מבנגקוק+והא רכת+ויזה+בתאילנד+2017),
החלטתי שמאני עדיפה לקנות כרטיס משולב מראש אם זה חוסך לי את איסוף המזוודות בבנגקוק, מאשר לרכוש כרטיס בנפרד ב50$ פחות ולעבור את התהליך.

דיברתי עם חברת נסיעות שפשוט טוענת גם ברכישת כרטיס משולב, בכל זאת אאלץ לעבור את התהליך של איסוף המזוודה ולהעלות אותה לטיסה לצ'אנג מאי.
אם מה שהם אומרים נכון אין סיבה שאקנה כרטיס משולב מראש…smiley
יכול להיות שרק בחברות ספיציפיות (כמו אל על) יש את האופציה להעברת המזוודה ישירות ליעד הסופי?
אם אני רוכשת כרטיס משולב בכל חברה אחרת, כשאבקש בצ’ק-אין העברת מזוודה ישירה ליעד הסופי, לא יתנו לי?
אני לא רוצה להסתמך על תשובת חברת נסיעות בנושא…

מי מקור מהימן לבדוק דרכו מראש? איך אוכל לוודא 

תודה לכל עוזר!

2.תגובה ל: העברת מזוודה ישירות מבנגקוק לצ'אנג מאי? תגובה ל - 1

זה תלוי אם יש הסכם בין חברת התעופה שאת טסה איתה לתאילנד לבין חברת התעופה הפנימית.

כלומר, למשל לאל על יש הסכם עם חברת תאי או בנגקוק איירוויז, לכן אם את רוכשת כרטיס משולב ישירות מאל על הם יכולים לעשות לך את זה.

אני גם יודעת שלרויאל ג’ורדניאן יש הסכם איתם, לא יודעת לגבי חברות אחרות.

בעבר, היה אפשר לרכוש את שני הכרטיסים בנפרד ובשדה אל על היו מסכימים לכרטס לך ישירות את הכרטיס ליעד הסופי ככה שלא תצטרכי לאסוף את המזוודות, אבל אני חושבת שהם כבר הפסיקו עם זה (אלא אם כן את רוכשת את הכרטיס ישירות מהם). 

לפי דעתי, אין לך מה להסתבך עם זה יותר מידי. אם את טסה עם אל על והכרטיס לצ’יאנג מאי דרכם גם יוצא לך זול אז תקני את שניהם יחד. אם לא, הסיבוב הזה שלאסוף את המזוודות ולחזור הוא דיי שטויות.

כבר קרה לי פעמיים שנשאר לי זמן עד לטיסת המשך ופשוט העלו אותי לטיסה לפני כן (בהנחה שיש בה מקום).