בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

הספירה לאחור מתחילה היום!

בעוד שבוע בדיוק אנחנו טסים.  ההרכב: אבא ואמא, בת ה-17 ובן ה-7.  יתר הילדים ישארו בבית, יקנאו ויחכו לשנה הבאה. בת ה-17 גולשת שחורים ולא רואה בעיניים, אישתי והבן מתחילים (שבוע שני).  התכנון הוא שהם ילמדו (יום ראשון הדרכה פרטית, אחר כך קבוצות) בזמן שאני רודף אחרי מיכאלה שיפרין. 

היעד: מדונה די קמפיליו.

מאחר ואנו נוסעים בחנוכה היה ברור שלפחות את כרטיסי הטיסה צריך להזמין מוקדם. הכרטיסים נרכשו לפני שנה בנקודות אל על וכבר אז לא היה מקום לג’נבה אז איטליה (שגם ככה אני אוהב אותה יותר מצרפת) נבחרה.  על היעד התקבענו לפני כשבוע לאחר בדיקה מעמיקה של מצב השלג. 

מדונה נבחרה עקב היותה מתאימה למתחילים ומתקדמים. בנוסף מחירי ההדרכה סבירים ביותר (43 יורו לשיעור פרטי, 220 יורו לקבוצה של 6 ימים) ומעל העיירה יש מסלולים שעוברים בין עצים שיתאימו במקרים של שלג וראות לא טובה.

למדונה אין היסטורית שלג מי יודע כמה אבל יש כיסוי טוב של תותחים ונכון להיום רוב האתר פתוח. אחרי ששנה שעברה גלשתי בדולומיטים על שלג מלאכותי והיה סבבה לגמרי אני מרגיש מספיק בנוח עם זה.

ועכשיו לשאלה הקשה ביותר: איך לעזאזל אני מתרכז בעבודה בלי להציץ כל היום במצלמות ולרענן 3 אתרים שונים של מזג אוויר כל הזמן?

2.emoji-E105.pngbe careful with what you wish for תגובה ל - 1

א. לא בטוח שאשתך תאהב את הרעיון שלך עם מיקלה שיפרין.

ב. לא בטוח שאמא של שיפרין תאהב את הרעיון.

ג. לא בטוח שהחבר שלה יאהב את הרעיון. angel

ד. מה שבטוח, שהיא לא תהיה במדונה דה קמפיליו, כי בשבוע שאתה שם, הנשים בקורשבל. מה שיש אצלכם זה סלאלום גברים. אתה יכול לרדוף אחרי מרסל הירשר. 

3.מיקלה שיפרין תגובה ל - 2

כל הכבוד לך על הבקיאות בסבב של ה FIS.  אני התכוונתי בסך הכל לבת שלי בת ה-17 שאמנם לא ברמה שלה אבל גולשת די מהר...התכנון הוא לגלוש איתה בזמן שאמא שלה ואחיה הקטן בהדרכות.

4.תגובה ל: be careful with what you wish for תגובה ל - 2

אישתו לא תראה בעין יפה את סעיף ד

5.יש פתגם סקוטי עתיק שמתאים לזה תגובה ל - 4

“לחזירים יש זכות לעוף, אבל הם מממשים אותה לעיתים רחוקות מאוד”.

הוא יכול לרדוף אחרי הירשר. אם יצליח להשיג אותו – סיפור אחר לגמרי.

6.נאום החזיר הסקוטי תגובה ל - 5

לפני שנתיים יצא לי לראות תחרות לייב.  המהירות שהם גולשים פשוט בלתי נתפסת.  זה הרבה יותר מהר מאיך שזה נתפס בטלויזיה.

אני (ואישתי!) נחכה למרסל הירשר בבר.

7.הייתי בתחרות ג'י אס נשים בפלכאו תגובה ל - 6

להבדיל ממקומות אחרים, האנטישמים מנעו את הגישה מגולשים לצידי המסלול. דאגו למכור כרטיסים למטה בנקודת הסיום. אני ושותפי למסע ג’עג’ענו דרך היער להגיע לצד המסלול, בערך 300 מ’ מנקודת הפתיחה. באמת מהיר (אפילו שהיה מקצוע טכני).

רק לשם ההבנה – שיא המהירות בתחרות דאונהיל נקבע ע”י יוהאן קלרה מצרפת בוונגן בשנת 2013 – קצת יותר מ-160 קמ”ש.

זכורתני שלארה גוט ניצחה בסופר ג’י בסנט מוריץ כשהיתה בת 17 והשדרן של יורוספורט ציין שאסור לה לנהוג במהירות בה ירדה את המסלול angel