בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אפריקה

ספארי בקרוגר- לבד או עם חברה?

שלום חברים,

אנחנו (6 מבוגרים ו7 ילדים 3-16) מתכננים סאפרי של כמה ימים בדצמבר שנה הבאה.

נשמח לשמוע יתרונות וחסרונות (והמלצות) לסאפרי לבד או שעדיף עם חברה?

מה דעתכם?

נשמח גם לשמוע המלצות לחברות שעושות ספארי בקרוגר (למקרה שנחליט לקחת חברה)

תודה

עומר

3.תגובה ל: ספארי בקרוגר- לבד או עם חברה? תגובה ל - 1

עומר, 

אם הבנתי את השאלה נכון, אתה בכל מקרה מדבר על ספארי (עצמאי או מודרך) בשמורת קרוגר עצמה, לא בשמורה פרטית. 

אני מאוד בעד טיול עצמאי. יצא לי לעשות כמה וכמה טיולי ספארי, גם מודרכים וגם עצמאיים. כל שמורה בנויה אחרת. קרוגר בנוי בצורה מושלמת לטיול עצמאי. מתי כן חברה? אולי אם חוששים לנהוג בצד שמאל, או לנהוג בכלל. מעבר לזה לא רואה את היתרון. 

אתם קבוצה גדולה - 3-4 מכוניות, ומקומות לינה בהתאם. זה אומר להזמין טיסות/לינות/רכב המון זמן מראש. קחו בחשבון את נושא המלריה - למשל לוודא שהצעירים בחבורה יכולים לבלוע כדורים. 

מעבר לזה הלוגיסטיקה ממש לא מסובכת, לגמרי בר-ביצוע. אם תחליטו על טיול עצמאי ותרצה סיוע בפרטים, בשמחה. 

אם בכל זאת מודרך, יש אינסוף חברות. ראיתי המלצות חמות על wild wings. לא מנסיון, רק מקריאה, אבל הם נשמעים אמינים ונותנים תמורה טובה במחירים סבירים. הייתי אולי פונה אליהם כדי להבין מה הם יודעים להציע לכם.

יובל

4.תגובה ל: יש אינסוף חברות תגובה ל - 3

בהמשך לכותב הקודם. יש אינסוף חברות, ומקריאה הם נשמעים אמינים ונותנים תמורה טובה במחירים סבירים. כך אמרו גם על booking.com עד שתחקירים עיתונאים גילו אחרת. בכל אופן, הזמנה ישירה באותם חברות הנמצאות בחו”ל אינה מוגנת על ידי חוק הגנת הצרכן – שרותי תיירות, ובזמן כשל בשרות הצרכן הופך להיות צרחן. כדאי לחשוב על ביטוח ביטול וכשל שרות.

אגב 6 מבוגרים ו-7 ילדים נכנסים לרכב מיניבוס ואין צורך ב 3-4 מכוניות.

נכתב ב-06/12/2017 15:42[עודכן ב-:06/12/2017 15:46]
5.תגובה ל: ספארי בקרוגר- לבד או עם חברה? תגובה ל - 1

לדעתי, ובמיוחד לאור הרכב הגילאים, כדאי לקחת מיניואן  ולעשות עצמאית.

הייתי מקדיש כ 4-5 לילות, ונהנה מהחיים בכמה מחנות ברחבי קרוגר.

חשוב לסגור לינה הרבה זמן מראש כי המקומות נתפסים מהר. יש בקתות חמודות ופינות בישול.

תוכלו לעשות פיקניק בכל יום באתרי הפיקניק השונים בשמורה.

ספארי בשמורה פרטית לא בטוח שיתאים כי לא בכל מקום מקבלים ילדים קטנים לנסיעת ספארי ותצטרכו להתפצל

6.תגובה ל: ספארי בקרוגר- לבד או עם חברה? תגובה ל - 5

לכותב לפני, בקשר לשיתוף ילדים בשמורות פרטיות, יש שמורות שמקבלות בברכה ילדים, עד גיל מסויים הם מעמידים שמרטפים לילדים כאשר ההורים נמצאים בספארי, לילדים צעירים אבל יותר בוגרים הם מארגנים ספארי ייחודי  רק לילדים (אמא יכולה להצטרף). באופן כללי, בשמורה פרטית כאשר לוקחים את כל המקומות ברכב היוצא לספארי (10) אפשר לצאת עם ילדים צעירים ללא הגבלה. ההגבלה היחידה היא שילדים מתחת לגיל 16 לא יכולים להשתתף בספארי רגלי.