בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר

שלום לכולם.

אשמח לקבל המלצה לאתר סקי לתחילת דצמבר.

מה חשוב לי:

1. מחיר.

2. נסיעה כמה שיותר קצרה מנמל התעופה.

תודה!

2.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 1

אל תחפש  ההימור גדול מידי אפילו באתרים הגבוהים ביותר. 

חכה למס׳ ימים ספורים לפני הטיסה ואם יש לך מזל ויש תנאים טובים באחד האתרים הגבוהים כדוגמת ואל טורנס,צרביניה,זולדן,לז דו אלפס אז תזמין. בכל מקרה האתרים לא יהיו מלאים בתאריכים אלו ולא תתקשה לסגור דיל טוב מהיום למחר. 

אתר גבוה ליד שדה תעופה...רק שמוני עולה לי בראש כרגע. יתר האתרים שהזכרתי הם במרחק של שעתיים וחצי שלוש מג׳נבה או מינכן בהתאמה. 

הכי חשוב: אל תיקח הימור מיותר. בשנים האחרונות אפילו בתחילת ינואר לא היה שלג נורמלי ברבים מהאתרים הנחשבים. 

3.עוד נקודה תגובה ל - 2

אין הרבה מה להוסיף מלבד

ששאלתך מעלה שאלה נוספת האם אתה יודע לגלוש 

או

שזה נסיונך הראשון. 

ואז התשובות הנכונות שקבלת ישתנו קצת

יונתן

4.תגובה ל: עוד נקודה תגובה ל - 3

כן הימור לא קטן – מזג אוויר בשנים אחרונות… אולי לשקול קירחון? לדוגמא STUBAI לא רחוק מאינסברוק ושדה תעופה שלו. בהחלט מספיק למס’ ימים במקרה ואין שלג מסביב. דווקא שנה 2016 בנובמבר ותחילת דצמבר היה שלג. 

5.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 2

תודה על התגובות!

ליתר דיוק אני מחפש חופשת סקי לחנוכה, זה בעצם אמצע דצמבר.

ראיתי שסקידיל משווקים חבילה לפאסו טונלה באיטליה. מה דעתכם? האם זה אומר שניתן לסוע לשם בחנוכה?

למי ששאל - עבור חלק מהקבוצה זו תהיה פעם ראשונה לעבור חלק זו פעם שניה - שלישית.

6.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 1

ואמנם לא גולשת אבל בצרמאט יש שלג לגלישה כל השנה, במטאהורן

7.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 5

לא באמת ניתן להתנבא מה יהיה מצב השלג בפאסו-טונלה בדצמבר, אבל אני מצרפת כאן תמונה של מצב השלג בדצמבר 2016 (לפני שנה). לשיקולך...

8.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 7

מצטרף לדברי הרמינטור – כל מילה בסלע.

מונארו – איזה תמונה מפחידה!

מצרף קישור להודעה שכתבתי בפורום השכן שיתן לך קצת תובנות…

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/396/182488430/%D7%A1%D 7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98_%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8% D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%A1%D7%A7%D7%99_%D7%95%D7%A1%D7%A0%D7%9 5%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%93

9.תגובה ל: מחפש אתר סקי בתחילת דצמבר תגובה ל - 8

אני עוקבת בשנים האחרונות אחרי מצב השלג באנדורה בחנוכה והמצב שם היה כל שנה טוב יחסית