בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום צפון אמריקה

קולורדו -סיכום

אז גם אנחנו חזרנו מטיול של שבועיים וחצי בקולורדו ,מסתובבים כמה סיכומים עכשיו בפורום,נחתנו אתמול,אני קוראת את הסיכומים וכבר מתגעגעת…

תודה לכל העונים תמיד ועל העזרה והייעוץ,אנסה להוסיף טיפים ואולי קצת תמונות שיעוררו געגועים אצל אחרים ורצון ליסוע לאחרים.

אנחנו זוג 51,נוסעים לטייל בצפון אמריקה שנה תשיעית ברציפות

כרטיסים הזמנו בינואר ,950 דולר לדנבר עם דלתא איירליינס

רכב דרך אוויס 700 דולר ל 17 יום לסוג SUV קטן.

נחתנו בדנבר ונסענו לבולדר,לשוטט רגלית ברחוב pearl 

במשך שלושה ימים לנו בדירה  שהזמנו דרך אייר בי אנד בי בעיירה לונגמונט ממנה נסענו לטייל באיסטס פארק,הנוחות בדירה היתה מקסימלית,כל מה שרק אפשר לחשוב עליו יש.

יומיים בפארק היו בעיקר המסלול המרכזי עם עצירות ביום אחד ו bear lake ,ו dream lake ביום השני.

Trail ridge
Trail ridge
המדרחוב בבולדר
המדרחוב בבולדר
נכתב ב-14/09/2017 08:42[עודכן ב-:14/09/2017 09:24]
2.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 1

היינו בהופעה בred rock amphitheater ,חוויה נהדרת,רובם מגיעים כמה שעות לפני,פותחים שולחן פיקניק,אלכוהול,המקום מדהים ביופיו,מאורגן למופת הכי הרגשנו חלק מסרט.ההופעה היתה של Nathaniel Rateliff & the Night Sweats

סגנון פולק,הקהל היה מאוד מגוון ,בכל הגילאים.

נכתב ב-14/09/2017 09:01[עודכן ב-:14/09/2017 09:23]
3.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 2

ביום הרביעי נסענו לקניות באאוטלט של castle rock משם המשכנו ל

Royal George bridge park מקום נחמד לעצירה בדרך ,ניתן לעשות שם פעילויות כמו ראפטינג ,זיפ ליין אנחנו הסתפקנו בגונדולה ובהליכה על הגשר לתצפיות על נהר הארקנסו והצוקים.

המשכנו ללינה לעיירה salida דרך כביש 50 המומלץ מאוד לנסיעה בשל יופיו.

בעיירה יש מקומות מאוד חביבים לבילוי בערב ובתי קפה מדליקים בבקר,זו היתה אחלה עצירת לילה

ביום למחרת יצאנו ממנה ל independence pass

אני די חששתי מהשהייה בגובה,סך הכל הייתה תחושה קלה לא נעימה כאשר צעדנו לתצפית שחלפה במהרה כשהמשכנו ליסוע,ההמלצה הגורפת היא לשתות המון מים

מעבר להסתגלות איטית .

נכתב ב-14/09/2017 09:19[עודכן ב-:14/09/2017 09:26]
4.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 3

בהמשך הימים טיילנו בקניון השחור של הגניסון, maroon bells ואספן,כביש מליון הדולר מ Ouray  עד סילברטון עד לדורנגו וחזרה,באותו סופש היה אירוע של רוכבי אופנועים בדורנגו,כמויות ההארלי שדהרו לעיר העלתה את מפלס האושר ,למחרת טיילנו לטלוריד ,עלינו בגונדולה עד לתחנה שנקראת Sophia וירדנו ברגל,ירידה מאוד ארוכה ותלולה בחלקה,נוף אדיר אוויר מצוין,חוויה נהדרת,בעיירה התקיים פסטיבל קולנוע גדול והיתה אווירה סלבריטאית בוהמיינית מדליקה.

אנחנו ישנו בבקתה ב ridgway היה נוח לצאת משם לטיולים

הקפנו בנסיעה את כל ה San huan skyline ביקרנו במסה ורדה והגענו ללינה בחוות סוסים גדולה.שם קיבלנו בקתה ל3 לילות

הבקתה ברידג׳ווי
הבקתה ברידג׳ווי
Black canyon of the gunisson
Black canyon of the gunisson
Maroon Bells
Maroon Bells
נכתב ב-14/09/2017 20:18[עודכן ב-:14/09/2017 20:22]
5.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 4

אכן ישנם כמה וכמה דיווחים על היפה הזאת קולורדו,והינה בא עכשיו זה שלך,ומה יש לומר- שכל המרבה הריי זה משובח.

תודה לך על השיתוף 

מוני

6.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 5

חוות הסוסים נמצאת כארבעים דקות נסיעה מדורנגו,גרה שם פרנסי עם ארבעת כלביה הגדולים ואוהבי התיירים.המקום הוא בקצה של שום מקום…..חוויה בפני עצמה.המים מגיעים ל לבקתה ממאגר המים של פרנסי ויש להם ריח גופרתי קצת,אז לזה היה לי קצת יותר קשה להתרגל אבל לשקט,לשלווה,לריצת הכלבים על הדק כשהם באים לבקר,התנים הצבועים שמיללים בערב,עופרים שמדגמנים לנו צילומים התרגלנו די מהר.

7.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 6

אכן קולורדו היפה היתה טובה אלינו,היה מי שכתב בפורום שהיא בעיניו היפה מבין החמישים,נידמה לי שעמיחי,אנחנו ממקמים אותה למעלה ברשימה ללא ספק.

בעצת הפורום לא ויתרנו על הנסיעה ברכבת מדורנגו לסילברטון ללא ספק אחד משיאי הטיול,כל החוויה.נוצר חיבור בין הנוסעים בקרון והנקודה הישראלית היתה מכנה משותף,זוג אחד מטקסס בעלי חווה של אבטיחים כותנה ועוד משתמשים בנטפים,אחיין של אחת הנשים במקור מקנזס גר 5 שנים בישראל עבד בחברת סטארט אפ,זוג אחר מוויסקונסין ביקר שלוש פעמים בארץ ואנחנו .

8.תגובה ל: קולורדו -סיכום תגובה ל - 1

נחמד לשמוע שעוד אנשים מגלים את מדינת קולוראדו היפה.  כמדומני שאני ציינתי לזו אחת המדינות היפות בארה”ב, ואני שמח שלאחר הביקור הצטרפתם לדעתי.  ביקרתי בה לפני שנתיים וכבר הכנסתם לי געגוע לחזור אליה.

נכתב ב-15/09/2017 14:43 [עודכן ב-15/09/2017 15:21 על ידי מנהל]