בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום מרכז אמריקה

עזרה בתכנון מסלול לקוסטה ריקה ל-14 יום

שלום,

אני ועוד חבר מתכננים טיול בקוסטה ריקה בתחילת אוקטובר למשך 10-14 יום ונשמח לעזרה בתכנון (מגיעים אחרי שבועיים בגוואטמלה).

קצת רקע:

• אנחנו בני 27 ואופי הטיול הוא תרמילאי
  • אנחנו לא גולשים (או מחפשים ללמוד לגלוש) אבל כן אוהבים חופים וים.

אז אחרי שחקרנו, אלו המקומות שנשמעים לנו מעניינים:
1. סאן חוזה - האם יש מה לעשות שם? אם כן, כמה זמן לדעתכם צריך להקדיש?
2. אלחואלה - מה דעתך על המקום? האם שווה להגיע ישר משדה התעופה ישירות לשם?
3. סנטה אלנה ומונטוורדה
4. לה פורטונה/וולקן ארנאל - הבנתי שהר הגעש לא פעיל כבר כמה שנים

5. מנואל אנטוניו – ממליצים?

שכחנו משהו? חסר משהו?

בנוסף, אנחנו מחפשים עיירות חוף עם אווירה טובה (עד כמה שיש בעונה הגשומה) לצאת בלילה, לנוח ולעשות סתלבט ונשמח להמלצות (סנטה תרזה?).

נ.ב. האם לדעתכם התחבורה הציבורית/שאטלים הם אחלה ומספיקים או שעדיף לשכור רכב?

תודה רבה לעוזרים!

דרור

2.תגובה ל: עזרה בתכנון מסלול לקוסטה ריקה ל-14 יום תגובה ל - 1

למרות שאתם לא גולשים, עיירות חוף שבהן תמצאו יותר חבר'ה צעירים הן:

Tamarindo

Jaco

במנואל אנטוניו (בעיקר באזור של הפארק הלאומי) נמצא אחד החופים היפים של קוסטה ריקה

3.תגובה ל: עזרה בתכנון מסלול לקוסט6ה ריקה ל-14 יום תגובה ל - 1

אני באופן אישי לא חובב ערים גדולות ובמיוחד לא כאלו כמו סן חוזה.  ב-10 ימים עד שבועיים לא הייתי משקיע בה אף יום.

אלון אתה היא העיירה הסמוכה לשדה"ת, מחליפה את סן חוזה בשביל ליל הגעה או לפני טיסה. אין לה מה להציע מעבר יותר מדי.  אנחנו יצאנו משם ליום טיול בפואס, בגלל שהיינו צריכים לבלות בה יום נוסף.

ארנל אמנם כבר לא יורק אש אבל בכל סביבת פורטונה יש הרבה מה לעשות.

חוף ים בצד הקריבי שיש בהם אוכלוסיית תיירים צעירה- פוארטו וייחו וקאויטה. הצד הקריבי הוא לא צד הגלישה…

תחילת אוקטובר אולי עוד תראו הטלת צבי מים בטורטוגרו.

אפשר להתנייד בתחב"צ במדינה. היא אמינה למדי. אני אף פעם לא שכרתי שם רכב. רק תקחו בחשבון שזה יכול להאיט את טיולכם, אז תשקיעו בתכנון המעברים מיעד ליעד- כי אין לכם המון זמן במדינה.

4.תגובה ל: עזרה בתכנון מסלול לקוסטה ריקה ל-14 יום תגובה ל - 1

אנחנו היינו בטיול משפחתי בקוסטה ריקה לפני שנה ושכרנו רכב 4X4 במחיר מעולה דרך האתר rentalcars.com. (בדקתי עכשיו ורכב (קטן אמנם) לשבועיים באוקטובר יעלה לכם 700 ש”ח בלבד).
בשיקלול הוצאות התחבורה הציבורית של שניכם + בזבוז הזמן הצפוי נראה לי שעדיף לכם לשכור רכב.