בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אוסטרליה ניו-זילנד

טרקים בניו זילנד

שלוםםם:))

מתחילה טיול באוסטרליה בסוף אוגוסט ומתכננת להגיע לניו זילנד בסביבות סוף נובמבר.

את הטיול שלי אני עושה מאוד בזרימה בלי לדעת באמת מתי אעזוב מקום אחד וכמה אשאר בשני ורציתי לדעת לגבי הטרקים הגדולים בניו זילנד (של ה3-4 ימים) מה אני עושה?

אני ממש רוצה לעשות אותם אבל באמת שאין לי מושג מתי אגיע לניו זילנד בפועל או מתי אהיה באזור הטרקים והבנתי שנהוג להזמין אותם מראש דבר שלא אוכל להתחייב אליו.

האם יש מעין רשימת המתנה שאפשר להירשם אליה/ להגיע שבוע – כמה ימים לפני ולנסות את מזלי עם מקום פנוי או שלא אמורה להיות בעיה?

תודה מראש!😅

2.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 1

זה נורא תלוי בטרק.

יש טרקים שצריך להזמין מראש (במיוחד הgrate walks), בין כמה ימים לחודש-חודשיים ואפילו יותר.

החריג במיוחד זה מילפורד שכבר תפוס לכל השנה הבאה.

נכתב ב-11/08/2017 22:50 [עודכן ב-12/08/2017 03:08 על ידי מנהל]
3.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 2

יש עוד דרך לדעת על ביטולים חוץ מהאפליקציה של המילפורד? ובכללי לטרקים אחרים שאין להם אפליקציה כמו למילפורד

4.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 3

אפשר גם לוותר… יש המון טרקים נפלאים בניו זילנד, וחלק מהם לא מצריכים הרשמה של חודש או יותר מראש. זה ששמו לפני המון שנים כותרת שיווקית של “great walk” על מסלול מסוים לא הופכת אותו להכי מוצלח, וגם הכי פופולרי הוא לא תמיד הכי יפה.

ואם את מאוד רוצה טרק פופולרי כזה או אחר – אם אין לך מושג אם תגיעי ומתי, חכי לזמן שיהיה לך מושג, ואז תבדקי מה מצב הזמינות, ומקסימום טרק שממש את מרגישה שאינך יכולה לוותר עליו, תזמיני חודש-חודשיים מראש ותתאימי את עצמך לתאריך שקבעת. זה מה יש (וכן, זה מאוד מבאס) כרגע בניו זילנד: יש יותר מדי מטיילים ולכן או שבוחרים בספונטניות או שבוחרים בפופולריות.

5.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 4

אני באמת חושבת שאנסה את מזלי שם במקום ובאמת רוב הטרקים שאעשה יהיו כאלה שלא מצריכים הרשמה המון זמן מראש אם זה המצב..

אם יש לך טרקים יפים, מומלצים ושאפשר להירשם אליהם בהתראה קצרה להמליץ לי עליהם אשמח מאוד!😄

6.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 5

המצב בתיירות בניו זילנד נהיה עמוס יותר משנה לשנה, אז אף אחד לא יכול להתחייב מה יהיה עמוס ובאיזה שבוע… נוסעים ורואים מה מסתדר.

7.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 6

יש אפשרות למצוא מקומות לרוב הטרקים, למעט המילפורד, כשגם לטרק הזה לפעמים יש ביטולים אבל זה נדיר למדי. 

יש מספיק טרקים יפים בניו זילנד, כולל באזור פיורדלנד, אז לא הייתי מודאג. 

8.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 7

שלום,

אני יוצאת לטיול בניו זילנד בתחילת מרץ. משהו יכול להסביר לי איפה נרשמים לטרקים. כולם מתייחסים לצורך להרשם אבל אין הנחייה על איך זה נעשה בפועל. מאוד מאוד אשמח לקבל את המידע הזה אם משהו יודע/ת

נורית

9.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 8

ההרשמה היא דרך ה-DOC, שהוא המשרד לשימור הסביבה. אפשר להירשם דרך המשרדים שלהם, בטלפון או דרך אתר האינטרנט: http://www.doc.govt.nz/

כמובן, הרשמה מצריכה התחייבות (כולל תשלום) על תאריכים ספציפיים, על אף שאין לך מושג מה יהיה מזג האוויר באותם תאריכים.

שימי לב שההרשמה היא לא ל”טרק”, כי את יכולה ללכת במסלולי ההליכה חופשי ללא הרשמה או תשלום, ההרשמה היא אך ורק ללינה בטרק – בבקתות (חדר גדול עם מיטות קומותיים, מזרונים בלבד) או בקמפינג. אם עושים מסלול של יום בלבד ללא לינה בשטח, אין צורך להירשם.

נכתב ב-05/09/2017 15:06[עודכן ב-:05/09/2017 15:08]
10.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 9

אם לא היה ברור, אז – לרוב הטרקים אין צורך להרשם (ליתר דיוק- להזמין בקתות) מראש. למתויירים והמתוחזקים יותר כן. 

אם את מטיילת לבד, יש סיכוי לא רע שתצליחי למצוא מקומות גם שבוע או שבועיים מראש (לא שזה יבטיח לך מזג אוויר טוב...) הכל עניין של מזל וכמה תרצי להשקיע בלשבת על האתר של הDOC ולחכות לביטולים. 

יש כאן לינק לאתר שמודיע על מקום בטרקים (לא רק מילפורד)

אם את חברה בקבוצות של מטיילי ניו זילנד בווטסאפ\ פייסבוק תראי במהלך העונה הרבה אנשים שמוכרים כרטיסים או רוצים להחליף. 

אין מה לעשות, המחיר של לטייל בזרימה זה ככל הנראה לוותר על כמה מהטרקים האלה. אבל אפשר לגמרי להנות מניו זילנד ומעשרות אלפי טרקים שלא מצריכים הזמנה מראש (ולדעתי האישית גם לוקחים את הגרייט ווקס בפערangry)

11.תגובה ל: טרקים בניו זילנד תגובה ל - 10

מה זה האפליקציה של המילפורד?