בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום צפון אמריקה

טיול לניו יורק

אני מתכננת לנסוע לניו יורק עם בנותיי לשבוע, רציתי לדעת באיזה בית מלון כדאי להתאכסן ואנחנו דתיים האם כדאי טיול מאורגן או שאפשר להסתדר עצמאי.  מעוניינת לשהות במרכז ניו יורק מנהטן וסנטרל פארק במחיר סביר. נשמח לקבל את כל הטיפים שברשותכם ,גם בנוגע למקומות שהכי כדאי לבקר בהם ואטרקציות,זוהי הפעם הראשונה שלנו.  תודה על שיתוף הפעולה. 

נכתב ב-19/05/2017 18:14[עודכן ב-:19/05/2017 18:22]
2.תגובה ל: טיול לניו יורק תגובה ל - 1

אני ישנתי בthe lucerne hotel  ליד הסנטרל פארק עם 2 בנות. אזור בטוח. ראיתי שם מעדניות כשרות. 

3.תגובה ל: טיול לניו יורק תגובה ל - 2

הי

יש גם המלצות בפורום על מלון Salisbury שקרוב לסנטרל פארק ויש בו חדרי משפחה.

לדעתי ממש אין צורך בטיול מאורגן. ניו יורק עיר שדי קל להסתדר בה ברגל וברכבת.

תחפשו פה בפורום שרשורים על האתרים המעניינים בעיר ותכננו לכן את הטיול.

בנוסף תוכלו לקחת את אוטובוס התיירים hop on hop nyc ולרדת ולעלות באטרקציות שונות.

פוריה

4.אני מניח ששבוע כולל גם את השבת תגובה ל - 1

מה הכללים שאתן נוהגות לקיים בשבת?

למשל

האם במלון צריך מפתח מכאני ולא אלקטרוני?

האם תטיילו רק בתחום שבת?

לגבי מזון, יש לא מעט מקומות כשרים בניו יורק, השאלה היא איזו כשרות מקובלת עליכן ואיך תתארגנו לארוחות שבת

שני הסעיפים תקפים גם לטיולים מאורגנים, לא כולם שומרים כשרות ושבת באותו אופן.

אחרי שתבהירי את הכללים שאתן נוהגות לפיהן יהיה קל יותר לעזור במנהלות.

בקשר לביקורים באטרקציות אני ממליץ שתתחילו ללמוד מה יש לעיר להציע ומה מתאים לטעם שלכן. שבוע זה ממש לא הרבה זמן לניו יורק ורצוי שתבחרו במה הכי מתאים ומדבר אליכן ולא שתבחרו מה מתאים לי או למישהו אחר בפורום

5.תגובה ל: אני מניח ששבוע כולל גם את השבת תגובה ל - 4

"מקומות שהכי כדאי לבקר בהם" זה משהו שכרוך גם בהעדפות אישיות. אני ממליצה בשלב ראשון לקרוא את הררי החומר שיש על ניו יורק, גם כאן באתר וגם באופן כללי ברשת ואולי גם להציץ בספר של שיחור שמציע מסלולים יומיים מפורטים בניו יורק. אחרי שתקראו ותסננו לפי מה שמעניין אתכן תוכלו לחזור ולהתייעץ כאן באופן יותר יעיל. 

6.תגובה ל: טיול לניו יורק תגובה ל - 1

טיול מאורגן מומלץ מאד למי שמתקשה/חושש להסתדר בעצמו במקום זר או למי שממש אוהב שהכל מוכן עבורו.

גם בניו יורק (מעבר לכל ההמלצות הטובות שניתנו כאן) אפשר להצטרף ל”טיול רגלי חינמי” (התשלום בסיום, כל משתתף לפי רצונו ומידת שביעות רצונו).

8.תגובה ל: טיול לניו יורק תגובה ל - 1

אכן רכשנו את הספר שיחור – ניו יורק ומנסות ללמוד אותו בעל פה…  תודה