בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום ציוד טיולים (כולל ביטוח וסים)

ביטוח בריאות

אני טס להודו ותילאנד ויש לי כמה שאלות

למה כדאי לי לעשות ביטוח נסיעות?

למה לא כדאי לי?

יש פה משהו שלא עשה?

יש פה משהו שהייה בבית חולים והוא נפצע כמה עלה לו ?

האם בכל הבתי חולים יקר או בחלקם ?

2.תגובה ל: ביטוח בריאות תגובה ל - 1

ביטוח נסיעות הוא כמו כל ביטוח אחר – הוא קיים כדי לעזור לנו להתמודד עם קטסטרופות ולצאת מזה בשלום.

הרי אם נניח יהיה לך תפצע. תלך למרפאה, תשלם נניח 500$ ותקבל טיפול תרופות. זו עלות גבוהה אבל לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו. לא בשביל זה עושים ביטוח.

אבל – אם תקרה לך תאונה רצינית שתצריך ניתוחים והטסה רפואית, או שאולי תיפול במהלך טיול לנהר או ממצוק ויהיה צריך לחלץ אותך עם מסוק, או ח”ח יהיה צריך להעביר גופה (שוב ח”ח) – אלה אסונות בעלות כספית של מאוד אלפי שקלים אם לא מיליונים. ואלו כבר סכומים שלאדם מהיישוב קשה מאוד לשלם. את הביטוח עושים בעיקר בגלל המקרים האלו ולא טיפול בשפעת.

אגב – אם נניח תיפצע. האם תרצה לבחור את בית החולים הזול ביותר? או הטוב ביותר?

3.תגובה ל: ביטוח בריאות תגובה ל - 2

דבר  ראשון ביטוח זה חרטה

הם עושים מליארדים אחי  ורק מפחדים כל הזמן…

ברור שהמסוק יעלה הרבה זה עולה הרבה כי הם קבעו שזה יעלה הרבה  הם קובעים את המחיר של המסוק… הם קובעים את המחירים של הבתי חולים שנחשבים ליקרים … כי הם עושים איתם עסקים יד ביד…

אם נפלתי לנער או לא יודע לאיפה איך בדיוק יגיע מסוק איך יאתרו אותי? איך ידעו בכלל שנפלתי ?

אני יעשה ביטוח בכל מקרה אין ברירה הם יודעים בדיוק איך לתפוס את כולם 

נכתב ב-19/05/2017 12:15[עודכן ב-:19/05/2017 12:17]
4.תגובה ל: ביטוח בריאות תגובה ל - 3

עזוב, אל ‘תבזבז’ את כספך !

לפני זמן לא רב, קבל מטייל אחד באפריקה שבץ מחי. הוא שכב בבית חולים מקומי במשך שבועיים עד שהברסלבים בארץ הצליחו לגייס 80000 דולר להטיס אותו ארצה. 

הכסף הגיע, אבל ביה”ח לא שיחרר אותו עד שישלמו גם לו. 12000 דולר. המתינו עוד 5 ימים עד שיאספו עבורו 12000 ובנתיים המחיר של ההטסה עלה ל86000. בקיצור: אחרי 27 ימים ובהוצאה של 128000 דולר הוא הגיע לטיפול בארץ

בארץ אמרו שהטיפול בחו”ל לא היה מקצועי ואם הוא היה מגיע במהירות לארץ, מצבו היה היום אחרת לגמרי (לטובה) אז: אין לך מה לדאוג, יפרסמו בארץ שנפצעת (חו”ח) ויאספו עבורך תרומות (כמו שקרה לארבעת הפצועים בתאונה בדרום אפריקה לפני 3 חדשים בערך) ובסוף…… (לא חשוב באיזה מצב) תגיע ארצה לטיפול. תחסוך הרבה כסף על ביטוח נסיעות!

5.תגובה ל: ביטוח בריאות תגובה ל - 4

אתה מדבר שטויות לגמרי…. 

אין לי כח לפרט למה . ואין לי מושג מה אפשר לרשום מבחינה חוקית ומה לא… מה שכן שכל המערכת הזו זה מערכת תעשייה ענקית של כסף

מבטיח לך שאם תמצא טיסה פרטית לבד לישראל זה יעלה לך עשרות אלפי שקלים בודדים …..  למה הטיסות האלו עולות 400 אלף ?  תחקור לעומק צא מהתמימות ותבין לבד …. 

בהצלחה

נכתב ב-20/05/2017 16:51[עודכן ב-:20/05/2017 17:03]
6.תגובה ל: ביטוח בריאות תגובה ל - 5

על הפוסט שלך נאמר: הפוסל במומו פוסל

ולאחר שבקרתי במחצית העולם (לא רק בחרסוניס ובורגס) וראיתי מקרים של חילוץ מטיילים חולים מאוד או פצועים קשה (לא קראתי על כך בעתון, ראיתי במו עיני) אז אני מברך אותך על החלטתך האמיצה שלא לקנות פוליסת ביטוח.

‘ויהי האל בעזרך’ (זו תפילה שתמיד עוזרת ליוצאים לדרך ארוכה ומגינים עליו מכל צרה ופגע).

ליתר בטחון, הייתי מיעץ לך לקנות קלף קטן עם תפילת הדרך, לעשות לו למינציה בניילון ושיהיה צמוד לגופך בכל מהלך הטיול! מחירו של הקלף כולל הלמינציה, לא יכל לעבור את המחיר של כמה שקלים לכל היותר (בעוד פוליסת ביטוח מקיפה, עולה כמה מאות שקלים, תלויי באורך הטיול)

שמעתי שתפילת הדרך היא המגן האולטימטיבי על מטיילים יהודיים בכל רחבי העולם במשך דורות רבים! המשתמש בקלף זה, ולוחש את מה שכתוב בו בדבקות, (בוקר וערב) מוגן על ידי האל מכל פגע רע שבו הוא עלול להתקל בדרך ולצאת בשלום מכל צרה! בוז לחברות הביטוח! בוז לכספים שהם גובים מלקוחות! בוז לכספים שהן משלמות לתובעים! לא צריך את הכסף הזה, שישתמשו בו לקניית תרופות!