בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום תאילנד

אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר

היי לכולם,

אני נוסעת מ 10/5 הבא עלינו לטובה עד סוף יוני. יענו, מאי-יוני.

מכל האתרים והמחקר שעשיתי אני מבינה שזו תקופה גבולית מבחינת המזג אוויר, ואני לא ממש מצליחה להבין לאן הכי כדאי לנסוע בתקופה הזאת (חוץ מקוסמוי וקופנגן, שהן חבוטות לאללה).

האם כדאי להתחיל בצפון? או שכבר פספסתי את העונה הטובה?

יש איים שקשה למצוא לגבי המזג אוויר שלהם, כמו קו ליפה במערב, וקו מאק, קו קוד, במזרח. – האם המזג אוויר שם סביר בעונה זו?

כמו כן, איך המחירים באיים הפחות מתויירים האלה? כי התקציב, אפעס, נמוך…

תודה!

הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.תגובה ל: אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר תגובה ל - 1

את מודעת לצורך בויזה, במקרה ותשהי תקופה הארוכה מ-30 יום?
מזג האוויר אינו יציב בתקופה הנ”ל והשנה במיוחד, במרץ/אפריל האמור להיות יבש וחם מאד, הופיעו גשמים ושטפונות. ניתן לבדוק רק סטטיסטית ביחס לעבר והמזל משחק תפקיד עיקרי.
מכאן, שאולי כדאי להשאיר גמישות, הזמנת טיסות פנים ובתי מלון, בהתאם להתפתחויות בזמן אמת.
הצפון הירוק מתעורר לחיים ביוני, אחרי תקופת היובש. אם אתה רוצה את הקשת בענן, אתה צריך לסבול גם את הגשם .

הודעה סגורה תודה 1
3.תגובה ל: אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר תגובה ל - 2

תודה!

וואי, איזה באסה.. זה מין זמן ביניים כזה, הא? אי אפשר לתכנן כלום.

כן, אני מודעת לצורך בויזה, תודה. אני בדיוק מתכוונת להוציא שבוע הבא. יצא לך להוציא? כי אני קצת חוששת לגבי השדירה שלהם להזמנת מלון ראשונית. עשיתי משהו פיקטיבי ליומיים הראשונים.. זה יספיק?

הודעה סגורה תודה 0
4.תגובה ל: אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר תגובה ל - 3

מזג אוויר טרופי הוא מאוד בלתי צפוי אף אחד לא באמת יודע מה יהיה רוב הסיכויים שיהיה בסדר גמור בתקופה שאת נוסעת. היתרון שבתקופה הזאת  המחירים נמוכים ואין חובה להזמין כלום מראש.

הזמנה ראשונית של מלון זה גם בסדר צריך גם אישור הזמנת טיסה.

נכתב ב-22/04/2017 19:56[עודכן ב-:22/04/2017 19:58]
הודעה סגורה תודה 1
5.תגובה ל: אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר תגובה ל - 4

יש חודשים טובים יותר וטובים פחות סטטיסטית, אבל אפשר לטייל בכל חודשי השנה.

את תתבאסי, תיסעי. מכסימום פה ושם יהיו גשמים, אבל מבטיח לך שההנאה תהיה גדולה בכל מקרה….

אני טיילתי בחודשים יבשים (פברואר) והיו לי מונסונים, וטיילתי בחודשים גשומים (יולי-אוגוסט) וכמעט ולא ראיתי גשם….

בילוי נעים

הודעה סגורה תודה 1
6.תגובה ל: אני לא מצליחה להבין משהו לגבי המזג אוויר תגובה ל - 3

תודה!

עודדתם אותי ביג טיים.

הודעה סגורה תודה 0