בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום מרכז אמריקה

טיול לקוסקה ריקה

נוסעת ל 14 יום לקוסטה ריקה .עם ביתי (22). בסוף מאי.

מעוניינת לשכור רכב ולטייל עצמאית.

עד כמה מומלץ לתכנן את הטיול עם סוכנות נסיעות ( ישראלית או מקומית ) ?

2.תגובה ל: טיול לקוסקה ריקה תגובה ל - 1

קוסטה ריקה מאוד תיירותית.  אם אתן שורות רכב ורוצות לטייל עצמאית למה אתן צריכות סוכנות? שיגידו לכן לאן ללכת - בשביל זה יש אינטרנט, את הפורום הזה או כל פלטפורמה שנוח לכן ונכון לכן לקבל מידע…

תגדירו מה אתן רוצות שהסוכנות תעשה בשבילכן ובאופן אישי אוכל להגיד אם לי זה נראה כדאי.  ושוב - זאת תהיי דעתי בלבד.

3.תגובה ל: טיול לקוסקה ריקה תגובה ל - 2

תודה על התשובה המהירה.

האם ל Tortuguero כדאי לקחת סיור מאורגן כבר בתחילת הטיול ואז להשכיר את הרכב באזור?האם כדאי בעונה הזו לשריין מראש מקומות לינה או שאפשר לזרום עם הטיול? 

4.תגובה ל: טיול לקוסקה ריקה תגובה ל - 3

מבחינת עונה לא אמור להיות נורא עמוס מבחינת לינה, ועם רכב יש לכם מקסימום אפשרות לחפש לא במרכז הישובים או אפילו לחפש בישובים פחות תיירותיים אם מלא .כמו תמיד לא הייתי ממליץ להגיע מאוד מאוחר בלילה הראשון במקום לינה, ככה שהבטיחו מקום לינה מוקדם ואז תצאו להסתובב. אפשרות נוספת להזמין לינה בבוקר היציאה או ערב לפני.

כשלא מזמינים מראש צריך רק להבין שעשוי להיות צורך בהתפשרות.  מי שזה לא כ"כ מפריע לו ( לי למשל) אין בעיה.מי שכן שיחשוב יתרונות מול חסרונות.

לגבי טורטוגרו - גם פה לא בטוח שצריך מאורגן. מה שצריך זה הסעה לסירה ואולי הזמנת לינה. ואם מזמינים לינה לראות אם אפשר לארגן סיור מהמלון(סביר שכן) ואם אפשר להחליט במקום. ככה תוכלו לראות מה האופציות שלרשותכם בזמן ההגעה ולשמור על גמישות

5.תגובה ל: טיול לקוסקה ריקה תגובה ל - 4

גם לקראת הנסיעה שלי לפני כחצי שנה התלבטתי בין עצמאית לטיול עם סוכנות, ופניתי למספר סוכנויות וקיבלתי הצעות למסלול ולמחיר. בסוף העדפנו עצמאית אבל ההצעות של הסוכניות בהחלט עזרו לנו לתכנן.

טורטוגארו, לא היינו בסוף מאחר והעונה היתה פחות אטקרקטיבית – נראה לי שעדיף בתחילת המסלול (לילה אחד או שניים)

לגבי המשך המסלול – יש לך 10-11 לילות להמשך וכדאי:

3 באיזור ארנל

2 באיזור מונטה-ורדה

3 באיזור מנואל אנטוניו

2 נוספים – אפשרי חוף בצד הקריבי או חוף אחר בצד המערבי או לילה אחד באיזור פואס. תלוי בהעדפות שלכם (אוהבים לטייל ולזוז כל הזמן או מחפשים גם שלווה ומנוחה)