בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום קרוזים

מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים

שלום לכולם,

אני ואשתי מחפשים לשלב קרוז של 3-4 ימים בירח דבש שלנו בתקופת יולי-אוגוסט מחופי פלורידה (פורט לוטרדייל/מיאמי/אורלנדו).
חשבנו על יעד בסגנון של איי הבהמאס.
האם בתקופה זאת עדיין מומלץ לקחת קרוז? מבחינת מזג אוויר למשל.
איזה חברה? אונייה?
האם מתאים לזוגות? רוצה להימנע מאונייה עם בלאגן של משפחות וילדים.
האם 3-4 ימים זה מספיק בשביל למצות את הקרוז?

תודה לכולם!!!

נכתב ב-04/04/2017 15:10[עודכן ב-:04/04/2017 15:13]
2.תגובה ל: מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים תגובה ל - 1

היי,

1. מבחינת מזג האוויר – התקופה המומלצת לקרוזים בקאריביים היא בין נובמבר ליוני. עם זאת בהחלט ניתן לצאת לקרוזים בשאר החודשים. תקופת הקיץ היא עדיין התקופה הפנויה אצל מרבית האנשים והאניות תמיד מלאות. חשוב לדעת כי מזג האוויר מאוד חם בחודשים אלה. תקופת ההוריקנים בדרך כלל מתחילה באוגוסט עד אוקטובר. במקרה של סופה במסלול ההפלגה, האנייה תשנה את נתיבה לנמל אחר.
  2. מומלץ לקחת הפלגה קצת יותר ארוכה, לפחות 5 לילות מכמה סיבות. הראשונה, בהפלגות של 3-4 לילות חברות השייט משתמשות באניות “הקטנות” ולא מהחדישות שלהם. החל מ-5 לילות אפשר למצוא אניות טובות יותר. האניות החדישות והגדולות ביותר מבצעות הפלגות של 7 לילות. הסיבה השניה – יותר ימים אומר יותר נמלים ונמלים יותר מיוחדים.
  3. במקרה שלכם, מבחינת סוג החופשה (ירח דבש) והיעד – הייתי מתמקד בעיקר באניות של רויאל קאריביין. בלי לגרוע מהאופציות האחרות: נורוויג’ן, קרניבל וגם MSC. שאר החברות (פרינסס, הולנד אמריקה, סלבריטי) פונות לקהלים מבוגרים יותר. האחרות – נורוויג’ן וקרניבל, אם לא מדובר על האניות הגדולות שלהן המבצעות הפלגות של 7 לילות, פחות מומלצות לכם. 
    תנסו למצוא הפלגה באחת מהאניות האלה: Liberty of the Seas, Independence of the Seas – אניות תאומות.
    האניות הגדולות של רויאל מסדרת “אואזיס” הן הגדולות והמיוחדות ביותר אך מבצעות הפלגות בנות 7 לילות.

מקווה שעזרתי. במידה ויש שאלות נוספות, תרגישו חופשי לשאול.
3.תגובה ל: מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים תגובה ל - 2

קודם כל תודה רבה!
שנית, אנחנו קצת “מפחדים” לקחת קרוז של 6-7 ימים מאחר וזאת הפעם הראשונה שלנו, אנחנו מפחדים שלא נתחבר לזה, לכן אנחנו מעדיפים לקחת את הקרוז הקצר מאחר ויש לנו רק שבועיים של ירח דבש.

אני האמת התעניינתי בקרוז של רויאל קריביאן – סוג החדר באמת משנה?
עם חלון או מרספת? שמעתי שכדאי טיפה להשקיע במרפסת כי זה די מהותי.

יולי יש סיכוי של טייפונים?

תודה רבה!

4.תגובה ל: מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים תגובה ל - 3

שלום,

אני אנסה לחדד מעט את מה שאודי כתב פה.

בתקופה של חודשי הקיץ-יש סיכון להוריקנים( טיפונים עד כמה שידוע לי בעיקר באסיה). רוב הסופות מתחילות מחודש אוגוסט עד אוקטובר.

יש חשיבות לחדרי מרפסת בעיקר מבחינת גודל ומי שאוהב לשבת בחוץ לשאוף אוויר או לאכול ארוחת בוקר במרפסת. ברמה הכללית בהפלגה של 4 לילות באוניות של רויאל קאריבין למשל( הקרוז עוגן ב 2 איי בהמאס+ קיי ווסט) ככה שכמעט לא נמצאים באוניה-ככה שזה הכל ענין של תקציב.

אני גר ב פורט לורדייל והיתי באוניה לפני 3 שבועות-אוניה מאד מושקעת יחסית לאוניה מעט ישנה ואני חושב שהיא תספק אתכם לירח דבש( מצד שני יש לקחת בחשבון שיש שם הרבה משפחות וצעירים)

כמו שאודי ציין--ההפלגות היחידות שבאמת מושקעות הן ה 7 לילות .

יש כמה אוניות מאד יפות כמו ALLURE/OASIS/HARMONY--של רויאל קאריבין--כולן אוניות ענק מעל ל 5000 נוסעים ( לעומת 2000איש באוניות הבהמאס)

יש גם את הנוריגיאן NCL ESCAPE

ויש גם את CARNIVAL VISTA

כולן בהפלגות של 6/7/8 לילות ולא הפלגות קצרות רק בהמאס

Enchantment of the seas של רויאל קאריבין היא האוניה היחידה שברמה סבירה לקרוז קצר( 4 לילות) לבהמאס.

יש כמה אופציות נוספות כמו NCL SKY ואוניות של קארניבל אבל הן ברמה יותר ירודה

מקווה שזה עוזר

5.תגובה ל: מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים תגובה ל - 4

תודה על התגובה!

קראתי בפורומים אמריקאיים שהאוניות הגדולות מהסוג של אואזיס הן נורא מפוצצות מפאת גודלן וכמות האנשים.
האם זה באמת יכול להתאים לזוג בירח דבש?
מצד אחד אני כן מחפש קצת אקשן ולא אונייה משעממת – אבל לא רוצה להיתקל באונייה עם תורים ומליון איש שיבאסו אותנו.

אני כנראה באמת אסגר על הפלגה של 6-7 לילות כדי להנות מאונייה כמו שצריך.
האם יש לך המלצה על סוג שיט ספציפי (יעד ואונייה) שהכי מתאימה לירח דבש?
שאלה אחרונה – האם ניתן לרדת באחד מהיעדים לגמרי מהאונייה? ז”א הפלגה שיוצאת ממיאמי ועוגנת בקוזמל – האם ניתן לרדת בקוזמל ולא לחזור לספינה?

שוב המון תודה.

6.תגובה ל: מחפש המלצה לשלב קרוז מאיזור פלורידה לקריביים תגובה ל - 5

בכל אי יורדים לסיור של 6-7 שעות( חלקם יותר ארוכים).

אפשר לתאם עזיבת הקרוז למשל כשקאזמל זה היעד האחרון לפני חזרה למיאמי.

זה דורש מסמכים מיוחדים אבל טכנית זה אפשרי.

בסה”כ נוסעים בעיקר בשבי האוניה-

אוניות מומלצות הם אואזיס/אלור וההרמוני ובמיוחד מסלול של מזרח הקאריבים שכולל את סינת מרטין וסינת תומאס.