נא להמתין...

אפריקה ... היבשת הכי פראית שיש, מזמנת לכם טיולים מרהיבים בטבע נפלא, בעלי חיים, תרבויות מרתקות, ערים שוקקות, וכפרים אותנטים להפליא. המבקרים בה יודעים שמרגע שדורכים בה לראשונה מתמכרים - ואתם מוזמנים להתמכר איתנו. מנהל: עידו
1.מלונות באדיס אבבה

שלום,

אני וחברה טסות בדצמבר לאתיופיה, ואנחנו מנסות לקבוע נהג ומלון ללילה הראשון באדיס.

הבעיה היא שהפרטים של כל המלונות שמופיעים בטיפים לא מעודכנים... מישהו מכם מכיר אימייל של מלון זול באתיופיה שעובד?

חוץ מה- TAITU לא מצאנו שום אתר. 

וחוץ מזה- אנחנו מתכננות לעשות טרק בסימיאן (ואח"כ בהר קניה), כמה ציוד חורפי באמת צריך לפי דעתכם?

אנחנו מתבלבלות בין כל ההמלצות למיקרופליזים, חולצות טרמיות וסופטשלים למיניהם...

והאם צריך להסתובב עם בגדים ארוכים באתיופיה ומז' אפריקה באופן כללי? בגלל חשש לעקיצות?

תודה רבה,

דנה

2.מלונות באדיס אבבה תגובה ל - 1

אם יש פה מישהו שהיה באתיופיה\שיש לו תובנות, נשמח....

תודה

הודעה סגורה
3.מלונות באדיס אבבה תגובה ל - 1

היי דנה,

אני נמצאת בגונדר, אתיופיה כחודשיים וחצי בהתנדבות.

אני לא יודעת להמליץ לך על מלונות באדיס אבבה אבל שמעתי המלצות חמות על הTaitu. אני לא בטוחה כמה הוא זול..

אני טיילתי בסימיאן באמצע- סוף ספטמבר (כשהעונה היתה עדיין גשומה וקרה..) ואני הסתפקתי במהלך הימים בחולצה (קצרה או ארוכה) קרדיגן ופליז. כשירד גשם הוספתי מעיל.. למיטב ידיעתי עד דצמבר כבר לא אמור לרדת גשם וכבר יתחמם יותר אז בטוח לא תצטרכי יותר מזה!! אפילו יהיה לך חם.. אני לבשתי חולצה טרמית רק בלילות.

לגבי עקיצות... אין כל כך איך להימנע מהם! היתושים יודעים איך לעקוץ גם כשאת לובשת בגדים ארוכים =/ תביאי איתך כילה למרות שיש ברוב המלונות הסבירים ואל תשכחי מלאאא אלתוש!  עדיף עם DEET- חומר רעיל שנמצא באלתוש..

אם יש לך עוד שאלות אשמח לנסות לעזור! ודרך אגב.. גם אהיה באדיס בדצמבר.. Smile

הודעה סגורה
4.מלונות באדיס אבבה תגובה ל - 1

היי דנה

אימיילים של מלונות זולים זה קצת בעיה , גם אם תמצאי לא בהכרח יענו לך .

ניסית את wutma  בפיאצה wutma@yahoo.com   ?  הבנתי שהם מחזירים תשובה למי ששולח ..

כמו כן נסי את המייל של baro hotel  abenet@baro.com.et

לכי לאתרים כמו tirpadvisor  יש שם טיפים  עדכניים .

לגביי המעיל אני מצטרף לטיפ של דניאלה . בנוסף לעקיצות , מרכז אתיופיה וצפונה הם מקומות דיי הרריים ופחות תתקלי שם ביתושים  . באזורים יותר נמוכים כמו דרום ומערב אתיופיה וחלקים נוספים במזרח אפריקה תתקלי בהם יותר . כילה חובה {בכל מקום } , אלתוש מומלץ תמיד ..

הודעה סגורה
5.מלונות באדיס אבבה תגובה ל - 4

1 מלונות: בארו  נמצא ממש מול ווטמה. טאיטו נמצא 2 דקות הליכה משם ואין כל סיבה שלא תשנו בטאיטו. אמנם לא הכי יוקרתי שם אבל בהחלט בטוח. למה? כי זה מעוז כל התרמילאים הלבנים שמגיעים לאדיס. אין שום טעם באימייל וגם אין אימייל. אם לא יהיה מקום באחד מהם אז תמיד יהיה בשני או השלישיי. תקני לונלי פלנט ויהיה לך הרבה יותר קל בכל הקשור למלונות..

2. באתיופיה קר הלילה שימי לב.

3. אין יתושים בהרים. יתושים יש ליד האגמים.גם שם קצת. בבהר דאר יכול בהחלט להיות. ב 40 מינץ' יכול להיות.

4. ביגוד- תקפצי לשרומדה או למרקטו ותקני לך נטלה יפה וחמה שתחמם

הודעה סגורה
6.מלונות באדיס אבבה תגובה ל - 5

תודה לכולם על התשובות, עזרתם מאוד!

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו