נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.עזרה- מסלול בפורטוגל
שלום, נשמח לקבל בבקשה סיוע בבניית מסלול ראשוני לפורטוגל לטיול של שבוע עד 10 ימים באוגוסט. אנחנו זוג הורים ו2 ילדים גדולים. מעוניינים לראות ערים יפות, אוכל טוב, נופים, ולקנח בשלושה-ארבעה ימים בעיירת חוף יפה כלשהי. ללא יותר מדי תזוזות, 3 איזורים בסך הכל נראים לנו מספיקים, כשהעיר הראשונה היא כמובן ליסבון. יש לכם הצעות?

תודה מראש!
2.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 1
היי רוית

נראה שגם אנחנו באותה סירה רק ללא ילדים. וככל שאני מתעמקת בעניין המסלול אני מבולבלת יותר. אשמח לחלוק איתך את המידע שצברת.
תודה
הודעה סגורה
3.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 2
היי שירה ושני,
באחת התשובות כאן מאתמול על טיול בפרובאנס והריוויירה צירפתי לינק לאתר
בו תוכלנה ,אולי,למצוא עזרה.יש שם סיפורי טיולים משפחתיים לפורטוגל.
מאוד מפורט .
חג שמח,
דבורה
הודעה סגורה
4.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 1
10 ימים הייתי מחלק כך:

3-4 ימים ליסבון והאזור - כולל טיול באזור סינטרה כולל המבצר המורי וארמון פנה ועוד.

1-2 ימים - דרך לפורטו כולל אבידוש ונאזרה (שם יש חוף ים נחמד - לא יוצא דופן ואפשר להישאר לילה ולהנות מהחוף)

2-3 ימים אזור פורטו(כולל גיחות לצפון פורטוגל)

כמובן שאם לא חוזרים בטיסה מפורטו אז צריך לקחת עוד יום חזרה לליסבון.

מצרף קישור לבלוג שהעליתי לטיול שעשינו לספרד ופורטוגל

הודעה סגורה
5.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 4
הי,
בטווח הזמנים שיש לכם הייתי מציע להתרכז באזור מליסבון והסביבה (כולל סינטרה) עד פורטו, וותרו בטיול זה על צפון פורטוגל.
מליסבון לפורטו באוטוסטרדה זה כ- 300 ק"מ, במסלול "מעגלי" או זיגזג מפורטו ליסבון זה כמובן הרבה יותר ותצטרכו לפחות 5 ימים.
אנחנו עשינו נסיעה ישירה מליסבון לפורטו (באוטוסטרדה) וירידה בזיזיג (5 ימים) במקומות המעניינים :aviero,mafra,coimbra,tomar,obidos ועוד כמה.
פורטו עצמה מקסימה ושווה יום+
בהצלחה,
מייק
הודעה סגורה
6.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 1
ממליץ על טיול מעגלי, היוצא כמובן מליסבון והסיום בליסבון הוא של מספר ימים - ולא בתחילת הסיור. להלן מקומות מתוכם תבחרו ע"י תכנון לוח זמנים ע"ג המפה ועל פי טעמכם:
Cromeleque dos Almendres
Evora
Marvao
Castelo de Vide
Monsanto
Sortelha
Belmonte
Guarda
Vila Nova de Foz Coa
Guimaraes
Bom Jesus do Monte
Porto
Mata Nacional do Bucaco
Coimbra
Tomar
Batalha
Obidos
Mafra
Sintra
Lisboa
ועוד

שמיל
הודעה סגורה
7.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 1
ממליץ על טיול מעגלי, היוצא כמובן מליסבון והסיום בליסבון הוא של מספר ימים - ולא בתחילת הסיור. להלן מקומות מתוכם תבחרו ע"י תכנון לוח זמנים ע"ג המפה ועל פי טעמכם:
Cromeleque dos Almendres
Evora
Marvao
Castelo de Vide
Monsanto
Sortelha
Belmonte
Guarda
Vila Nova de Foz Coa
Guimaraes
Bom Jesus do Monte
Porto
Mata Nacional do Bucaco
Coimbra
Tomar
Batalha
Obidos
Mafra
Sintra
Lisboa
ועוד

שמיל
הודעה סגורה
8.עזרה- מסלול בפורטוגל תגובה ל - 6
לפי מה שהבנתי:
א. צריכה להיות צמודה למפת פורטוגל כדי לראות את המסלול המעגלי.
ב. חובה לשכור רכב כדי להתנייד בין הערים.

אז השאלה שלי , כלכלית בלבד, זה לא יוצא יקר יותר מטיול מאורגן. כרגע לא אעמוד על היתרונות והחסרונות בטיול מאורגן. נראה כי אם אצטרך לדאוג לטיסה, לינה ורכב שכור "רק" בשביל עשרה ימים - זה יקר. או שאולי אני טועה?!

תודה על התגובות
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

פורטוגל