נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.שבת ב -דה איימהוף, הולנד
לילה טוב,

אתחיל בשבח אכסניה, כל הכבוד לכל העונים, הפורום היה לי לעזר (ולא בפעם הראשונה) בתכנון הטיול בקיץ הקרוב להולנד.

שאלה (אולי יותר לדתיים):
האם מישהו יודע האם כשומרי שבת אפשר להתנהל בכפר דה איימהוף במהלך
השבת ? האם אפשר להכנס לפארק המים (דלתות חשמליות וכד') ?
האם לשומרי שבת יש מה לעשות במהלך השבת ?

תודה,
ברוך.
2.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 1
לפארק המים יש שערים חשמליים שנפתחים כשאתה מעביר את כרטיס האורח שלך בהם. דומה לשערים של רכבות.
הודעה סגורה
3.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 2
תודה.

האם יש מה לעשות במהלך השבת לדתיים (ילדים בני 12/9/5) ?
האם יש אפשרות להכנס להשתשכך באגם למשל ? או שהוא מיועד רק לספורט ימי ?
האם יש גינות עם נדנדות וכד' ?

תודה רבה.
הודעה סגורה
4.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 3
היי. אפשר להיות בפינת החי (ראו הוזהרתם. יש גם גם חזירים חמודים... Shocked ), לטייל במארינה, לטייל ביער שבכניסה לכפר הנופש (אנחנו לא טיילנו בו, כי לא היה מתי...). איני בקיאה בהלכות התורה: האם אפשר לטפס על קיר טיפוס, לעשות אומגה, מסלול אתגרי וכיוב' בשבת? (נראה לי שזה לא צריך להיות שונה מנדנדות). אם כן, אפשר ואף רצוי להזמין מראש ואז אין בעיית תשלום בשבת (אנחנו היינו לפני שנה והייתה לנו זכות ל - 4 אטרקציות ללא תשלום כיוון שהזמנו יותר מ - 4 חודשים מראש). בטוחה שתהנו.
הודעה סגורה
5.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 4
האגם במרכז הכפר הוא לא לשחיה. אני לא חושב שמותר לשחות בו כי המים שלו עומדים.
אני רואה שמחודש יוני, יהיה חוף חדש באגם שמחוץ לכפר. לגבי שיכשוך בו זה בערבון מוגבל כי המים שלו קרים וגם מזג האוויר לא תמיד טוב. בשבת שאנחנו היינו, היה גשם וסופת רעמים.

http://www.centerparcs.com/EN/IL/villages/eemhof/marina/beac h
הודעה סגורה
6.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 4
מעולה! תודה רבה Smile

ולגבי החזירים, טוב בפעם האחרונה שבדקתי היה אסור לאכול אותם, זה הכל, אני בטוח שיש מדיניות בפארק שלא לאכול את בעלי החיים שם Wink
הודעה סגורה
7.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 6
קטונתי מלהבין בשמירת שבת, אבל מה בעניין המפתח של הדלת? זה משנה אם הוא חשמלי או מכני (אין לי מושג מה הוא באמת)
הודעה סגורה
8.מפתח תגובה ל - 7
מפתח דיגיטאלי הוא כמו (לא בדיוק, אבל לצורך ההסבר) להדליק או בשבת, ליסוע ברכב בשבת וכד'.

המפתח שם הוא רגיל.
הודעה סגורה
9.בכל מקרה - דברו עם הכפר תגובה ל - 8
אם הנושא חשוב לכם (ואני מניח שהוא חשוב לכם), אל תסתמכו על כך ששנה שעברה המפתח היה מכני, ותרימו טלפון לוודא שזה אכן יהיה ככה גם בקיץ (או מתי שאתם לא נוסעים).
אותו דבר לגבי הגישה לאגם, פינת חי, וכל תשובה אחרת שתקבלו פה. גם זה שבשנה שעברה הוואצ'רים לפעילויות היו מנייר לא אומר שהשנה הם לא מכניסים כרטיס אלקטרוני חדשני שפותח את הדלק לחדר, את פינת החי ואת האורות.

תמיד יש סיכוי שדווקא בחורף הזה עושים שיפוצים לקראת הקיץ, או שלמשל חלק מהחדרים הם כאלה וחלק אחרים, והחברים שלכם היו בסוג אחר (למשל רמת גימור שונה)

הדיון פה בפורום הוא טוב, כי אני מניח שדיירי הפורום (גם החילוניים הגמורים) מבינים יותר בנושא שמירת שבת מאשר ההולנדי הממוצע. אבל אחרי שתבינו מה כנראה אפשר - תוודאו מול הכפר שאכן אפשר.
הודעה סגורה
10.שלחתי להם אימייל אתמול תגובה ל - 9
קיבלתי תשובה היום שהמפתח הוא רגיל.
אני אוודא מולם שכך אמור להיות גם בקיץ.

תודה!
הודעה סגורה
11.שבת ב -דה איימהוף, הולנד תגובה ל - 1
מצטער מראש אם שאלתי בוטה או מקניטה אבל אם הדלתות היו ידניות אז היה מותר להכנס לפארק בשבת ולהשתכשך במגלשות? .חוץ מזה אני בטוח שתמצא הרבה גויים של שבת שיפתחו לך את הדלתות.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו