נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום
שלום לכולם.
תכננתי מסלול לפי הלונלי(מדובר על דרום הודו + איי אנדמן) ובתוכו נמצאות מדינות גואה, קרנטקה, קראלה.
הדרך הכי הגיונית למסלול היא גואה--->קרנטקה--->קרלה
לא קראתי שיש רכבות מגואה לקרנטקה ומקרנטקה לקרלה, או אולי אוטובוסים (אין לי שמץ...), אבל אשמח לדעת על דרכי ההגעה המוכרים והרלוונטיים ביותר על מנת להגיע מגואה לקרנטקה, ומקרנטקה לקרלה...
תודה מראש,
אני.
2.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 1
זה כי אתה לא צריך לחפש רכבת ממדינה למדינה, אלא מיעד (ספיציפי) אל היעד הבא. זה לא רלוונטי שמדובר בשתי מדינות שונות (בתוך הודו).
שים לב שהרבה מהיעדים שמטילים בהם הם עיירות קטנות וכפרים, ואז צריך להמשיך משם אל העיר הגדולה הסמוכה ומשם לקחת את הרכבת.
עוד משהו שצריך לשים לב אליו כשבונים את המסלול זה השילוב עם אנדמן. למיטב ידיעתי טיסות לפורט בלייר יוצאות רק מצ'נאי ומכלכלתה (מישהו דיבר כאן לא מזמן גם על דלהי. אין לי מושג אם זה נכון) ככה שגם אם על המפה קראלה קרובה יותר, זה לא רלוונטי אם אין משם טיסות.

הודעה סגורה
3.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 2
היי גלית,
א', תודה על תגובתך.
ב', לא ראיתי לנכון לצורך העניין לפרט, אבל סה"כ המסלול שלי הוא די סגור, כולל בתוכו את גואה-קרנטקה-קרלה-טאמיל נאדו(שבתוכה צ'נאי)- וממנה טיסה לאיי אנדמן.
ג', אשמח להכוונה ספציפית בנוגע להגעה מגואה לקרנטקה ומקרנטקה לקרלה, מכיוון ששם כן נתקלתי בקשיים של איך להגיע ומתי ומה מי מו.
מודה לך ולכולם מראש!
הודעה סגורה
4.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 3
חברים העסק טיפה דחוף, לכן אשמח לתגובתכם הזריזה של המנוסים ביותר בעסק.
תודה מראש!
הודעה סגורה
5.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 3
אז אמרתי - תגיד מאיפה בגואה אתה רוצה להגיע לאיפה בקרנתקה. מפאלולים להאמפי זה לא כמו מארמבול לאום-ביץ'.
הודעה סגורה
6.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 5
צודקת, ואכן סליחה שלא פירטתי.
אכן מדובר על מפאלולים להאמפי, וכשאגיע לקרנטקה אני כבר מניח שאפשר להסתדר בתוך המדינה מבחינת תחבורה, פשוט החלק הזה הוא פער.
הודעה סגורה
7.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 6
כל סוכנות תיירים בפאלולים תסדר לך כרטיס להאמפי, זה מסלול שהרבה עושים. בעקרון מדובר בנסיעה קצרה (בערך שעה?) לעיר הסמוכה ומשם אוטובוס לילה להאמפי (או להוספט ומשם להאמפי? כבר לא זוכרת במדיוק). בכל מקרה, לא בעיה ולא דורש התארגנות מיוחדת מראש.
הודעה סגורה
8.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 7
אז לצורך העניין, תאכלס גם מנק' אחרות בגואה אני יכול להגיע לקרנטקה דרך סוכנות תיירים כזו או אחרת?

ומה בדבר הגעה מקרנטקה לקרלה?? מה דעתך על זה ואיך זה מתבצע?

תודה שוב!
הודעה סגורה
9.עזרה בתכנון מסלול / דרכי הגעה ממקום למקום תגובה ל - 8
להאמפי אין בעיה (אני נסעתי לשם מארמבול), ליעדים אחרים בקרנתקה, סביר שכן אבל אני לא יכולה להגיד בוודאות, ובטח שזה גם קשור בשאלה לאן. מקסימום תצטרך לעצור ביעד ביניים.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

אנדמן