נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן
ערב טוב,

אני מבקש את עזרת הפורום בקבלת מידע על טיולי בת/בר מצווה מאורגנים באירופה. תודה

2.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 1
מה למשל, שם של חברה, לאן לנסוע...
הייתי בטיול להולנד-פריז, אם זה הכיוון אתה יכול לשלוח לי מייל דרך הפורום.
הודעה סגורה
3.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 2
שלום,

תודה על התגובה. בשלב זה הייתי רוצה לשמוע מבעלי הניסיון, האם קיימות חברות מומלצות בתחום טיולי בת/בר מצווה ?

הודעה סגורה
4.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 3
בעל ניסיון הכוונה שכבר טיילו עם כל החברות ויכולים להשוות??
ככל שידוע אמה ואני היחידות בפורום שבכלל עשינו פעם טיול מאורגן Cool
בהצלחה וטיול נעים בכל אופן Smile
נכתב ב-20/04/2012 13:07[עודכן ב-:20/04/2012 13:08]
הודעה סגורה
5.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 4
עשינו שני טיולי ברמצווה מאורגנים לילדים הגדולים, אחר כך למדנו לטייל לבד ולילד הקטן ארגנו טיול בעצמנו. יותר כיף לארגן לבד, ואז עוד לא היה אתר למטייל שעוזר מאד בארגון והסתמכנו על ספרים בלבד.
כדאי לאסוף את כל החוברות של כל החברות. את זה אפשר למצוא אצל סוכני נסיעות ברחובות הערים. להתמקד רק בטיולי בר מצוה כי זה נותן לפחות באופן תיאורטי חברה מתאימה וחתך גילאים מתאים לכם. ולבחור יעד, ולאחר מכן חברה. יש כל מיני כתבות איך בוחרים חברת נסיעות כי יש להם כל מיני קודים בהסבר המסלול וצריך להבין אותם. וגם לעיתים היקר יותר נותן יותר תמורה לכסף. וזה גם תלוי מי מחזיק מדריכים טובים יותר, כי מדריך טוב שיודע להחזיק קבוצה קובע הרבה את גורלו של טיול. אני לא בטוח שהפורום הזה יודע לתת תשובות לשאלות כאלו כי רוב מי שכאן מחפש איך מטיילים לבד.
הודעה סגורה
6.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 4
שושי שלום,
"בשלב זה הייתי רוצה לשמוע מבעלי הניסיון", ציטוט מדברי הקודמים, היא אמירה כללית, שמכיוון שאני עדיין לא יודע מה האפשרויות, ומה מומלץ, אני רוצה עזרה ממי שהיה ויכול להמליץ על הדברים הבסיסיים ביותר שכדאי לדעת או לברר כאשר מתכננים טיול מאורגן שכזה.
אין לי כל ביקורת על בעלי הניסיון וכמובן שברור שבעלי ניסיון לא היו בטיול עם כל החברות הקיימות.

נכתב ב-20/04/2012 15:11[עודכן ב-:20/04/2012 15:21]
הודעה סגורה
7.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 5
bsayar שלום,

תודה רבה על התשובה. תארתי לעצמי שבפורום מרבית האנשים מטיילים בטיולים לבד, ולא בצורה מאורגנת, אבל פניתי כדי לשמוע אולי יש מי שהיה בטיולים מאורגנים, ויוכל להמליץ או להזהיר, והתשובות שקיבלתי בהחלט עוזרות.

נכתב ב-20/04/2012 15:16[עודכן ב-:20/04/2012 15:17]
הודעה סגורה
8.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 7
שלום,

באוגוסט 2008 נסעתי לטיול משפחות בהולנד, בלגיה ופריז.
זו היתה חוויה נפלאה, אומנם רק טעימה מהמון מקומות, אבל המחיר היה מצחיק ומשתלם.. וכלל המון דברים, אתרים ואטרקציות.. זה היה אחד הטיולים הכי מהנים שלנו עם הבן הגדול (אז בן 10)
בטיול הוקדשו שני ימים שלמים לפארקים (אפטלינג, יורודיסני)
חשוב לברר על איכות המדריך, המדריך עושה את הטיול.. יש לא מעט מדריכים חפיפניקים.. ואם נפלתם על כזה, תקראו היטב את התוכנייה ושימו לב לכל פרט שמובטח.

כדאי להכין שיעורי בית, לבדוק אם אמורים להיות ימים חופשיים, או חצאי ימים ולתכנן מסלול אופציונלי משלכם, לקרוא מידע על האתרים.. לא להיות ראש קטן.. ולסמוך רק על המדריך
בד"כ כשבוע לפני הטיול מתקיימת פגישה מקדימה עם המדריך.

יש לא מעט חסרונות בטיול מאורגן..
סוג של מרתון, סימון וי על אתרי החובה במהירות..
משפחה מסויימת שתמיד מאחרת ומעכבת..
לפעמים המלון ממוקם רחוק מאוד מהעיר..ככה שלא תמיד אפשר לבלות בערב
(במקרה שלנו, בבלגיה המלון היה ממוקם נפלא בלב אזור הבילויים
בפריז - המלון היה ממוקם בפרבר רחוק מאוד מהעיר..
במלון השלישי היתה בריכה חמה ומפנקת לשעות הלילה כשחזרנו מהנסיעות..

לשים לב בתוכנית הטיול למלונות - מיקום וביקורת(אפשר להעזר בפורום).

לרשום בגוגל : טיול בר מצוה מאורגן
ותקבל שפע של הצעות, פירוט מסלולים מועדים ומחירים.
ניתן לבקש עלוני מידע בדואר מכל אחת מהחברות
על מחיר הטיול, תמיד כדאי לנסות להתמקח.. אפשר למצוא מציאות גם ברגע האחרון.

שיהיה בהצלחה, לשאלות אשמח לעזור
ואם תרצה לקבל את תוכנית המסלול שלנו מאז (חברת ארקיע) אשלח לך במייל.

תיהנו ומזל טוב
נכתב ב-20/04/2012 16:00[עודכן ב-:20/04/2012 16:09]
הודעה סגורה
9.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 8
לי שלום,

תודה רבה על המידע המפורט והעצות הרבות. אעבור על החומר, ובמידת הצורך אפנה שוב.

הודעה סגורה
10.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 9
שלום
שלום משפחות שאני מכיר היו בשנתיים האחרונות בטיול בר מצווה על חברת
מגה, במועדים שונים, שמעתי מהם ביקורות חיוביות על מהלך הטיול

מצ"ב לינק
הודעה סגורה
11.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 10
שלום dubyco,

תודה רבה.

הודעה סגורה
12.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 1
הבן שלי נסע לטיול מאורגן ללונדון ופריז עם סבא שלו.
הם נסעו עם חברת מגה פמילי ומאוד נהנו. היה להם מאוד מוצלח.
הודעה סגורה
13.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 12
בוקר טוב אמא שלהם,

תודה רבה.

הודעה סגורה
14.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 13
עוד נקודה שלא ראיתי שהזכירו קודמיי. אני באופן אישי מסתייגת מטיולים מאורגנים (אחרי מס' נסיעות). חברתי שנסעה במקביל אלינו חזרה מקטרת על המדריך (יומיים לפני הנסיעה היא מצאה ביקורות רבות ברשת אבל כבר היה מאוחר) ועל תשלומי האקסטרה.

לכן כדאי לבדוק מראש מה כלול במחיר הטיול. בחוברות ומול הסוכנים הם מפרטים מסלולים וחלק מהסיורים אינם כלולים במחיר החבילה.

המחשבה שתוכלו לעשות משהו אחר לא תמיד מעשית כמו שכתבה לי, מיקום המלונות לא תמיד מאפשר.

תהנו

הודעה סגורה
15.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 14
שלום מרברב,

תודה רבה.

נכתב ב-24/04/2012 16:38[עודכן ב-:24/04/2012 16:38]
הודעה סגורה
16.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 15
לגבי המלצה על טיול מאורגן לחול שתי החברות שנחשבות טובות בתחום ט יולי משפחות הינן מגה פמילי שמתמחה בטיולי משפחות וגם נתור.
אנחנו אישית נסענו בטיול מאורגן משפחתי של נתור לפני שלוש שנים 9 לילות פריז בלגיה והולנד הטיול כלל כניסות לשלושה פארקי שעשועים (יורודיסני,אפטילינד בהולנד וולובי בבלגיה היתה גם אופציה להוסיף גם את האסטריקס )
מאוד נהננו והמדירך היה נהדר . בד"כ בטיולים שכאלה הילדים מתחברים זה עם זה די מהר ויש אווירה די נעימה. אבל יש לקחת בחשבון שזהו טיול בקבוצה ולכן גם מוחלטות החלטות קבוצתיות ואם חלק לא הסכימו לנסוע בטיולי רשות לאתר מסויים אז לא נוסעים.
כמו כן ישנם טיולים המיועדים רק לבני מצווה בלי אחים קטנים ויש טיולים לכל המשפחה באותו מסלול עצמו. לכן אם זה טיול בר מצווה רק עם הילד בלי האחים עדיף לקחת את הטיול שמיועד לכך וכך כל הילדים הם בני אותו גיל.
הודעה סגורה
17.מחפש המלצות לטיול בת/בר מצווה מאורגן תגובה ל - 16
חני 17 ערב טוב,

תודה רבה על המידע.

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו