נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.קרינה ביפן
שלום לכולם.

אני ובן זוגי מתכננים טיול של חודש בסביבות ספטמבר ליפן.

רציתי לדעת האם למישהו יש מקור מידע מהימן על מצב הזיהום הרדיו אקטיבי בערים שונות, כדי שנוכל לתכנן נכון את הטיול ללא פחד.

היכן ניתן לקבל נתונים רשמיים על איפה מסוכן ואיפה לא, והאם יש צורך לדאוג מאכילת מזון מקומי וכדומה?

תודה
2.קרינה ביפן תגובה ל - 1
מהימן? לא. לפחות לא לי. עדיין יש בעיות באזור הכורים הגרעיניים בפוקושימה, אבל באזור טוקיו וקיוטו פחות, ורמות הקרינה שם הם כנראה ברמה רגילה ונורמלית.

אם אתם לא מתכוונים להגיע לפוקושימה, אני לא חושב שיש לכם יותר מדי מה לחשוש, רוב הטיול שלכם יעבור בין טוקיו לקיוטו, ואולי הירושימה והאלפים היפנים.

לפי מה שנראה, חודש ביפן לא יסכן אתכם בריאותית מבחינת קרינה וכדומה. לא הייתי חותם על זה, אבל גם מזון מזוהם לא יסכן אתכם והסבירות שתאכלו כזה הוא נמוך.
הודעה סגורה
3.קרינה ביפן תגובה ל - 2
הי,
תומכת במה שאמר דודו...
בעיקרון טוקיו (כולל ניקו) דרומה (ומזרחה) אין שום בעיה לטייל - וזה בגדול המסלול "הקלאסי".

היפנים מאוד מסודרים, ומאוד מקפידים על הנושא. יצא שם חוק שכל דבר צריך להיות מסומן מאיזה אזור הוא הגיע, כדי שכולם יוכלו לקנות מוצרים שלא מאזור הקרינה. מצד שני, הבנתי גם שהרבה כן קונים מוצרים מאזור פוקושימה (ומשמידים אותם) רק כדי לעזור לאנשים שם לשרוד. עם חמוד היפנים...
ככה שאוכל בחוץ (במסעדות) אין בעיה לאכול, אם קונים בסופר - לוודא שלא מהאזור הבעייתי.

גם אני כמובן לא חותמת על זה, אבל זה מה שהוסבר לי כשהתעניינתי במצב של המקומיים.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו