נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר
הי
מתוכננת נסיעה עוד מלא זמן....אמצע ספטמבר עד תחילת אוקטובר. 3 שבועות. הייתי סגורה על סרילנקה- שבועיים טיול + שבוע חופים. אנחנו עם 3 ילדים- 7,4 ושנה וחצי. למרות שבאתר קראתי הרבה פידבקים חיובים על סרילנקה, התחלתי לשמוע מסביב פידבקים פחות טובים. ואז עלתה האופציה של הפיליפינים....
אז למי שיש יכולת להשוות אשמח לשמוע.
בגדול אנחנו רוצים גם טיול- טבע, אנשים וגם זמן חופים (צלילות). הילדים מתורגלים לנסיעות וטיולים, אבל לא הייתי רוצה יותר מידי טיסות פנים/הפלגות מה שנראה לי אולי צריך בפיליפינים.
בקיצר- כל מידע השואתי יתקבל בברכה.
תודה רבה
2.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר תגובה ל - 1
אמנם אני נוסע לסרי לנקה רק עוד חודש , אבל בפיליפינים כבר הייתי ובאותה תקופה גם היתה לי ההתלבטות.
החופים בפיליפינים הרבה יותר מרשימים (ואת זה הבנתי מתגובות בפורום לגבי סרי לנקה).
טבע וחיות - יש גם בפיליפינים.
אך כמו שציינת - בפיליפינים יש הרבה יותר מעברים בין איים (אם מעבורות או טיסות).
לפיליפינים בכיף הייתי חוזר שוב ..
לגבי סרי לנקה - עוד חודשיים אדע Smile
הודעה סגורה
3.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר תגובה ל - 2
אז בינתיים טיפונת קראתי על הפיליפינים ואשמח לשמוע-
אם נוסעים ל 3 שבועות, חלוקה של כשבועיים טיול וכשבוע חופים/צלילות בלי יותר מידי טיסות (נראה לי 2 גג)- מה ההמלצה על מסלול והאם הפרוט והרצונות שלי סבירים?
תודה מראש
הודעה סגורה
4.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר תגובה ל - 3
לפי התנאים שסיפרת עדיף ללכת על סרילנקה.

בספטמבר לא להתקרב לפיליפינים, הרבה מונסונים ומאוד גשום שבשונה מסרילנקה עשויים לשבש טיול.

בפיליפינים חובה טיסות פנים והרבה.
הטיסה הבינלאומית יקרה וארוכה הרבה יותר.

מבחינת יופי של חופים - בפיליפינים אולי הם יפים יותר ובתוליים יותר.

מבחינת זמן - 3 שבועות מתאימות בול לסרילנקה ותמצי אותה מצויין.
לעומת זאת בפיליפינים 3 שבועות עשויה להביא לתחושה של החמצה.

נכתב ב-07/01/2012 10:13[עודכן ב-:07/01/2012 10:14]
הודעה סגורה
5.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר תגובה ל - 4
אני יכול להמליץ משהו נוסף...

שבועיים סרי לנקה ומעבר אחד למלדיביים. יש היום בתי מלון וגסט האוסים באיים המיושבים. המחיר זול מאוד כ-60$ ללילה.

מבחינת חופים וצלילה, מהטובים בעולם!

הטיסה לא יקרה, סביב 200$ מסרי לנקה. ההעברה במעבורת יומית בגרושים.

תחשבו על זה...
Snorkeling-5.jpgghpd4856918.jpg
נכתב ב-07/01/2012 22:24[עודכן ב-:07/01/2012 22:29]
הודעה סגורה
6.סרילנקה או פיליפינים- באמצע ספטמבר תגובה ל - 1
שלום למשפחה,
אמנם טיילנו כ-3 שבועות בפיליפינים ועם ילדות גדולות יותר ובינואר...אבל קצת טיפים לגביי המסלול שלנו.נחתנו במנילה ולשמחתינו נעלמנו משם אחרי יום לבורקאי.מנילה לא פשוטה-מאוד מאוד ענייה והמושחתות שולטת כמו בכול המדינה במידה זו או אחרת.טסנו עם חברת cebu airline וניתן לרכוש כרטיסים ישירות מהאתר שלהם.איתם וגם עם phillipine air ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים.זה נקרא eco go lite מה שאומר שניתן לקחת 15 ק"ג לאדם ו-7 ק"ג למטוס.אין ארוחה והמקומות לא מסומנים.אבל המחיר-חצי.טיסה לבורקאי בזמן של שעה וקצת ונוחתים ב-caticlan משם יש סירות שלוקחות אותך לבורקאי.באי עדיף לדעתי לישון ב-bulabog beach ולא ב-white beach ההבדל במחירים מאוד משמעותי והמרחק הוא 1.5 ק"מ במקרה הארוך יותר...10 ימים היינו שם וטיילנו בין החופים :illigan,balinghai,puka beach הלכנו המון ברגל והגענו למקומות ממש קסומים.בלי עוד אנשים לפעמים...האי בורקאי קטן אז אפשר למצות אותו גם בפחות זמן.טיילנו גם באי ש caticlan נמצא בו -לא זוכרת את השם אבל אי מאוד גדול ומאוד יפה כי לא מתוייר ברובו ולהרבה מקומות שקטים מגיעים במקרה...נוסעים בג'יפני שזה ג'יפ צבעוני וקופצני.אח"כ לקחנו מעבורת לאי מינדורו ומשם שמנו פעמינו ל-puerto galera גם מקום נחמד-אבל מתוייר בתיירות מקומית בעיקר.
ארץ נהדרת לטעמינו-מדינת איים מרהיבה-אנשים קצת פחות...
בטוחה שתהנו.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו