נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.מברצלונה לולנסיה ברכבת
אני טס תחילת חודש הבא לברצלונה ל 6 ימים
ואני חושב ש 5 ימים (אפילו פחות) די יספיקו ל"חרוש" את ברצלונה
אז חשבתי לקחת רכבת בבוקר לולנסיה ולחזור בערב
ברכבת של renfe , רק שלא ממש הבנתי כלום באתר הזה , גם שמשנים את השפה לאנגלית זה די תקוע על הספרדית
השאלה שלי היא ,האם צריך להזמין מקום מראש?או שאפשר להגיע באותו ייום לתחנה? או עדיף לקנות כמה ימים לפני הנסיעה לולנסיה? נגיד באותו יום שאני נוחת (3-4 ימים לפני הנסיעה לולנסיה)
ועוד שאלה לגבי מוזיאון המדע בולנסיה , האם יום יספיק לי שם? או שעדיף לוותר על כמה דברים? (על המצפה התת ימי לא נראה לי שאוותר)
תודה!
2.מברצלונה לולנסיה ברכבת תגובה ל - 1
היי,

החלטה מצוינת. את ברצלונה אכן אפשר למצות מלפני ומפנים ב-5 ימים, וולנסיה היא פנינה נסתרת יחסית של ספרד, לא מאוד מתוירת מצד אחד ומאוד-מאוד יפה ומיוחדת מצד שני.

הרכבות של RENFE נוחות ומאוד ידידותיות. אנחנו נסענו בינואר, לא בעונה, וקנינו את הכרטיס רק שהגענו לתחנה בברצלונה ולא הייתה שום בעיה. הנסיעה גם הלוך וגם חזור הייתה מאוד נוחה והרכבות היו כמעט ריקות (בשני המקרים הייתה לנו (זוג) רביעייה לעצמנו. המחיר - 64 יורו הלוך ושוב. משך הנסיעה הוא 3 שעות בדיוק כשהתחנה בולנסיה ממש במרכז העיר.

אל תוותר על המצפה התת ימי. גם מוזיאון המדע נחמד אך קצת ילדותי. עיר המדע והאומניות מדהימה, לא לוותר. העיר העתיקה יפיפייה, לא לוותר על סיור בלילה. שמור לעצמך לפחות 48 שעות לולנסיה, אפילו תקצץ קצת מברצלונה.

Trip report מפורט (הטיסות בהתחלה ובסוף זה העיקר, תדלג על זה ותראה כמה תמונות באמצע משתי הערים) - http://www.airliners.net/aviation-forums/trip_reports/read.m ain/163415
הודעה סגורה
3.מברצלונה לולנסיה ברכבת תגובה ל - 1
שלום,
לדעתי, לא כדאי לנסוע לולנסיה כטיול יום מברצלונה. אם כבר נוסעים כדאי להישאר ללון שם לילה, כלומר להקדיש לה לפחות יממה. הנסיעה הלוך ושוב, ברכבות הכי מהירות נמשכת כ6 שעות.
לא לוותר על עיר המדע והאומנויות, ומאד מומלץ לטייל גם בעיר העתיקה.

מקומות המתאימים לטיולי יום מברצלונה: מונטסראט, ג'ירונה +פיגרס -מוזיאון דאלי, עמק נוריה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו