נא להמתין...

רוצים לדעת אם שק השינה שלכם מחמם מספיק, אם המגבת תתייבש מהר ואם הנעליים אטומות מספיק? ומה לגבי אפשרויות הביטוח לחו"ל והשימוש בפלאפון במהלך הטיול? כל התשובות לגבי ציוד, ביטוח וסים מחכות לכם כאן. מנהל: אמיר
1.icon5.gifמזרון מתנפח - אשמח להמלצה
שלום,
אני רוצה לקנות מזרון מתנפח זוגי וזקוקה להמלצה בעניין.
המזרון אמור להיות לשימוש לארוח בתוך בית.
חשוב שיהיה נח לפתיחה, קיפול ואחסון.
חשוב כמובן שיהיה נח לשינה.
אשמח לכל המלצה,
זואי.
2.מזרון מתנפח - אשמח להמלצה תגובה ל - 1
בכל חנות ציוד טיולים, כולל המארחת של הפורום, תוכלי למצוא מזרונים כאלה. מחירם הוא כמה עשרות שקלים עד מאות בודדות.

שימי לב לכמה פרטים:
-נוחות וקלות הניפוח ונוחות וקלות הוצאת האויר לאחר השימוש.
-האם צריך לקנות משאבה במיוחד או שמספיקה משאבת אופניים רגילה. כדאי לבקש לנפח אותו במלואו בחנות, לפני הקניה.
-גודל המזרון כשהוא מקופל. אני מניח כי את/ה מנסה לחסוך מקום אכסון בבית. ישנם מזרונים שמקופלים לגודל מיקרומטר ע"י החברה, אבל אחרי שנופחו פעם אחת לא תוכלי לכווץ אותם לפחות מגודל של חצי ארון.
-נוחות של המזרון כשהוא חצי מלא. כשמזרון אינו אטום לחלוטין, משקל הגוף כעבור כמה שעות שינה יגרום ליציאת אויר. יש מזרונים שנוחים מאד בתחית הערב, אך יגרמו לכאבי גב כשהם מלאים קצת פחות, כפי שיקרה להם כעבור שעתיים שינה.

בהצלחה.
הודעה סגורה
3.מזרון מתנפח - אשמח להמלצה תגובה ל - 1

קיבלת נקודות מצויינות לבדוק.

ממליץ על המזרונים של coleman קצת יותר יקרים ממותגי מדבקה, אבל איכות אחרת לחלוטין.
הודעה סגורה
4.מזרון מתנפח - אשמח להמלצה תגובה ל - 3
המזרונים המתנפחים הפשוטים - לא יעילים! האויר יוצא לאחר מזפר שימושים ובבוקר קמים כשאתם כבר על הרצפה (זה בהנחה שהצלחתם לישון בלילה). אם כבר אז המזרון של קולמן כמו שכתבו לפניי הוא משהו ברמה שלו. בכל אופן אני בעד מזרון רגיל - הרבה יותר נוח.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו