נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.כרטיס זלצבורגלנד+גרוסלוקנר זקוק לעזרה
בס"ד

זלצבורגקארד

1. איפה קונים את זה
2.איזה איזורים זה מכסה
3.איזה אתרים זה מכסה
4.מה מחירו , אנחנו זוג

גרוסלוקנר
1.אני מבין שיש כמה כניסות ,מאיזה הכי כדאי להיכנס אני נמצא בבאד גאסטיין
2.מה אפשר לשלב עם זה באותו יום כי הבנתי שלא צריך יום שלם לגרוסלוקנר
3.כמה עולה לחזור עם רכבת המכוניות ומה הפלוס בזה

אני קורא אנגלית חלש ונא לא להפנות אותי לאתר באנגלית
2.כרטיס זלצבורגלנד+גרוסלוקנר זקוק לעזרה תגובה ל - 1
זלצבורגקארד:
1. אפשר לקנות באינטרנט (אפשר להזמין את הפרוספקט חינם בדואר מה שעונה לך על שאלה 2) או בתוריסט איפורמיישן ברחבי אוסטריה או במקומות תיירות מרכזיים.
2.את כל אזור זלצבורגלנד כולל העיר עצמה.
3. יש אתרים שהכניסה אליהם בחינם ויש בהנחה, בעיר זלצבורג עצמה הכרטיס תקף רק ל24 שעות. פרטים מלאים בפרוספקט.
4. כנ"ל-המחיר משתלם מאוד אם אתם מתכוונים לטייל באתרים הראשיים באזור.

גרוסקלוגנר:

1. מבחינת מרחק אתם קרובים לכניסה של מרכז המבקרים וכדי להתחיל משם כי המרכז נסגר בחמש ואם לא תספיקו לא תוכלו להיות בו.

2.ניתןלשלב עם המרחצאות בבאד גשטיין.

3. לא עלינו על רכבת המכוניות אבל לא היתה שום בעיה להגיע בכביש המהיר לאן שרצינו.
הודעה סגורה
3.כרטיס זלצבורגלנד+גרוסלוקנר זקוק לעזרה תגובה ל - 2
בס"ד
אם אפשר להציג לי מפה של הגרוסגלוקנר
הכרטיס זלצבורג קארד עוזר לי בהאלשטט? או בווילך? וכדומה בקיצור מה שטח הכיסוי שלו , וכמה הוא עולה לזוג
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו