נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.אתר בוקינג קום
אפשר לסמוך על האמינות של האתר הזה? אשמח לקבל תשובה.
2.אתר בוקינג קום תגובה ל - 1
אתר אמין אין חשש הכול עובד כמו שעון
ניתן להשאיר פרטי כרטיס אשראי ללא חשש
מניסיון לאחר הזמנת עשרות מקומות לינה דרך אתר זה
הודעה סגורה
3.אתר בוקינג קום תגובה ל - 2
אתר מצויין, תזמין ללא חשש. ברוב המקרים אפשר לבטל או לשנות , כאשר אתה מזמין שים לב אם אפשר לבטל , בדרך כלל מופיע.
הודעה סגורה
4.אתר בוקינג קום תגובה ל - 3
משתמשת באתר אולם יש לשים לב-
אם בעלי המלון עצמו התקשרו כדי להודיע לך שאין להם מקום לבסוף (וזה קרה לי פעמיים!!!), עדיין קיבלתי מייל מאתר בוקינג שמכיוון שלא הגעתי ללא הודעה , אחוייב על לילה ראשונה.
מייל אליהם כנראה סידר את הדבר (יש עדיין לבדוק זאת בחשבון שאקבל מחברת האשראי).
הודעה סגורה
5.אתר בוקינג קום תגובה ל - 4
אתר אמין מאד הזמנתי דרכם הרבה פעמים. יש לשים לב להוראות בדבר ביטול ההזמנה. קרה לי שלא שמתילב וביטול היה צריך להתבע תוך חיוב משמעותי בגין זה שאבטל אפילו שהתחרטתי שעה אחרי שהזמנתי ועדיין אפילו לא חוייבתי. פניתי אליהם ונאמר לי שאלה נוהלי העבודה של המלון הספיציפי שהזמנתי ולא של האתר.

רחל לבון
הודעה סגורה
6.אתר בוקינג קום תגובה ל - 5
מצטרף...אתר מצוין ומצליח בכל העולם..תמיד מזמין ממנו
הודעה סגורה
7.אתר בוקינג קום תגובה ל - 1
אנחנו חזרנו בשבוע שעבר מטיול בצפון איטליה (אגמים ודולומיטים)הזמנו דרך האתר 8 בתי מלון והכל היה מצויין!
הודעה סגורה
8.אתר בוקינג קום תגובה ל - 1

ניסיון מצויין עם אתר זה.

אני בדרך כלל שולח מייל ישירות למלון לקבלת אישור להזמנה ותמיד ההזמנה היתה תקינה ומדוייקת.

הודעה סגורה
9.אתר בוקינג קום תגובה ל - 1
הזמנתי מספר פעמים דרך אתר זה,במדינות שונות ותמיד היה בסדר גמור.
חשוב לשים לב לחדר שמזמינים,יש מחירים שהם ללא אפשרות ביטול ויש כאלו שניתן לבטל עד יום לפני מועד ההזמנה.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו